Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat tine speranta?


Recommended Posts

Originally posted by silvia29

Fetelor as vrea sa va intreb ceva, mai ales pe Rufus.Cum poti sa recuceresti o persoana pe care ai pierdut-o sau sa o faci sa se indragosteasca de tine din nou? Sau ce sansa mai este ca persoana respectiva sa se intoarca daca este implicata intr-o alta relatie? Sunt doua intrebari care mi se pun de doua saptamani incoace de o prietena a carei relatie s-a destramat de curand si daca stau sa ma gandesc bine mi-am pus si eu intrebarile astea de nenumarate ori. Ati reusit careva din voi acest lucru si daca da, cum?Draga mea trezeste-te ( nu ti-o spun cu rautate). Nu mai esti la varsta la care sa crezi ca tot ce zboara se mananca. In primul rand nu uita un lucru fooooarte important. Barbatii nu sunt ca noi!!! Noi gandim cu inima, ei ceva mai jos. Hai sa o spunem pe fata ,un barbat care si-a pierdut interesul sexual pt o femeie e bun pierdut daca a avut curajul sa o paraseasca. Adica de ce sa se mai oboseasca daca a scapat din lat cand cea noua e atat de interesanta, il face sa rada, il intelege, etc etc. Un nene din america, Greg Behrendt ( care a lucrat la scenariul Sex and the City) a scris un best seller care se numeste " He`s not that into you" adica ceva de genul "nu-l interesezi chiar asa mult"cartea e super interesanta si prezinta N variante de femei parasite si scenariile din capul lor. sa stii ca toate avem ceva in comun. cand avem sentimente , ne agatam de ultimul fir de speranta chiar daca in fundul mintii stim clar ca nu ne vrea inapoi. ma rog ce vroiam sa spun e ca tipul nu e pentru tine pt ca daca era erati acum acasa fericiti si imbratisati . punctnu rezolvi nimic sperand si visand. lumea e plina de barbati si daca stai sa te gandesti bine EL nici nu e chiar asa de minunat . fa-ti mai bine o lista cu motivele pt care nu-ti pare rau ca v-ati despartit si lipeste-o de frigider , sau mai bine de telefon daca ai tendinta sa-l suni. Michelle 7id="Book Antiqua">id="size3">id="green">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...