Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

Dadushico,may ptiui sa nu-ti fie de deochi,ce bine iti sta brunetica![olala][pup]Iar Erika si Kein au crescut,tu mamico...nu gluma!Ce le faci la copilasii astia frumosi?Ce le dai de mancare de cresc asa....?[:D] Erika seamana tare mult cu tine...Pune poza si cu sotul tau,ca ai cu el numai poza cand copiii sunt mai mititei...sa vedem cu cine seamana mai bine Kein...Te pup![pup] Bay,bine mai arata tortul ala....[pofta] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Ana68
Dadushico,may ptiui sa nu-ti fie de deochi,ce bine iti sta brunetica![olala][pup]Iar Erika si Kein au crescut,tu mamico...nu gluma!Ce le faci la copilasii astia frumosi?Ce le dai de mancare de cresc asa....?[:D] Erika seamana tare mult cu tine...Pune poza si cu sotul tau,ca ai cu el numai poza cand copiii sunt mai mititei...sa vedem cu cine seamana mai bine Kein...Te pup![pup] Bay,bine mai arata tortul ala....[pofta] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Ana, iti multumesc . [asia]. Asa-i..copiii au crescut de ma mir si eu. Am mai atasat cateva poze , si cu Tom, numai ca el fuge de pozat ca de foc. Abia am reusit sa -l conving sa faca o poza cu picii sa-i pot trimite mamei lui gen felicitare de ziua ei in Oct. Fetele , va invit la cafea . [cit][cit][cit]. Eu mi-am baut-o deja pe a mea. Va pup si va doresc o zi buna [pup]. http://www.flickr.com/photos/21161526@N06/?saved=1 *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, ma bucur ca esti bine [pup].dar de ce spui asa, nu ma vrei alt bb ?[:)]Acum chiar poti sa te gandesti serios la asta[flo] Dandush, foarte frumosi sunteti,ma bucur ca va place in Australia [pup]. La noi a venit iarna crunta- azi ningea si nu se mai vedea absolut nimic pe drum.Stau cu emotii pentru sot ca face naveta. O cafelutza nu refuz niciodata si in general abia astept sa vina dimineata sa mi-o prepar.....[il] Katia, bine ai venit, spune-ne despre tine [:)] Va pup pe toate[flo] "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dano, ptiu sa nu le fie de deochi copiilor dar tare frumosi i-ai facut. Si tu esti in forma, chiar daca te indrepti spre babaciuni ca noi. Vio, sus moralul,refate repede . Pupici la toate fetele, in primul si-n primul rand Luanei. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dandushico,e clar:ai doi copilasi frumosi de pica,iar mandra seamana cu tine si flacaul cu taica-su...Sa fiti sanatosi![bis] Cicinelule....pai pupicii sunt numai pentru Luana????Pupa-ma si pe mine,bre,ca io sunt mama ei....[:D]hehehehehehehehehe...ca uite na,[pup][pup][pup]io te pup cu tot dragul! Vio,cum esti?[:X] Arrina...zici ca la voi s-a lasat cu nameti?Nu ne arati si noua o poza cu zapada?Mie mi-e dor de zapada,ca p-aici mai rar asa ceva....vorbesc de Timisoara...Pupicei![pup] Fetelor,va pup pe toate si sa aveti o zi buna! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata...am venit si noi la o [cafea]... dana deci facem targul eu sunt deacord...da' vad ca tu nu mai zici nik... sa-ti traiasca comorile..sa fiti sanatosi si fericiti[bis] Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heheee....Silmatei..facem targul , dar cum il facem ca suntem cam departe [:D] si eu n-am de gand sa merg in Ro prea curand . Da-ne si noua un semn inainte de a naste (sau chiar si dupa) . E prima nastere?? (scuza-ma daca ar fi trebuit sa stiu; n-am fost pe faza ) Ana, sa-ti traiasca Luana .Sa inteleg ca e ziua ei ??? Si tu te miri de mine ca am copii mari. De pustiu' tau ce mai zici?Cati ani are Alex? Tre' sa fie mult mai mare decat Erika a mea . Tot premiant e?? Asa-i, Ery seamana cu mine (intr-un fel), si Kein e ta'su in picioare , dar nu toata lumea crede asa. Cand sunt doar eu cu ei ma intreaba lumea daca sunt babysitter(a) lor ,le zic ca-s ai mei si ma intreaba daca i-am infiat [q]...cica nu seamana cu mine . Eh..sanatosi sa fie. Cici.. sar' mana . [asia]. Nici chiar in forma nu mai sunt [:(] ..ma obsedeaza celulita de pe fund si picioare..oare cum se poate scapa de ea??? In rest, fac km intregi pe jos zilnic ( de placere), si am mai pus ceva muschi pe mine ca ma inmuiasem rau de tot in Japonia (numai cu [indecent]ul in masina toata ziua)... Tu ce mai faci? Cum e vremea pe la tine? Unde stai ?(in ce oras). Am verisori in Torino. Vio..tu cum mai esti ?? nici nu stiu ce sa zic in situatii dintr-astea , scuza-ma. Nu pot decat sa ma pun eu in locul persoanei respective si de aia raman fara cuvinte. Ai grija de tine ,si tine-ne la curent [pup]. Arinna...si zici ca la tine ninge ....fain..as vrea si eu zapada de Craciun, dar tot 30 de grade sa fie [:D]... Cu engleza cum te mai descurci >? Mai intra pe la noi...(eu pot sa spun ca am revenit)[biz] De zapacita de Aelita mai stie cineva ceva?? de ce-a fugit de la noi??(sper sa nu fi spus vreo tampenie...ca de obicei). Katia, nici bine n-ai intrat ca ai si disparut. Asteptam sa ne spui mai multe despre tine. Iliuta...te pup [pup]...stii tu de ce [:)] O zi superba fetelor( doamnelor).[flo]http://www.flickr.com/photos/21161526@N06/?saved=1 Ba, ca tare toanta-s [bang] . Am intrat sa va intreb ceva si m-am luat cu vorba( scrisu') si am uitat. Intr-un cuvant... "m-am dus vaca si m-am intors bou" [:D] Si acum intrebarea: Cine-mi poate scrie versurile de la cantecelul " In padurea cu alune, aveau casa trei pitici..."? Picii ma intreaba continuarea si eu tot repet aceleasi versuri, si s-au prins , ca nu mai sunt asa prostuti ca atunci cand erau mici [:p]. Va rog mult [asia] Pa[fuga] *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor uite ca acum beau si eu cafeaua ...de la voi! ma simt bine,nu ma doare nimic(daca nu se pune sufletul...)sunt doat slabita...nu stiu de la ce,eu zic ca am si racit putin...poate ca si de la asta o fi... dar o sa-mi revin ca oricum nu am ce face! incerc sa ma gandesc ca e mai bine asa,ca a fost doar un vis urat si daca merg pe varianta asta poate ca trec mai usir peste tot.... fac din nou experimentul "strutzul"![:D]nu ma mai gandesc...desi stiu ca nu e prea bine ca la un momentdat rabufneste,dar acum asta am gasit ca solutie..... arinna,pai nu mai vreau alt BB ca nu ma mai simt in stare sa o iau de la capat....in nici un fel.... acum ca stiu ca se mai intampla si sa pierzi o sarcina chiar daca nu vrei asta, nu stiu daca as mai face fata inca unui esec.... apoi clar, dl. nu prea isi doreste inca un copil,iar eu de nebuna asa in nici un caz nu vreau.....poate ca daca si el dorea si-mi era alturi ma mai gandeam,ca aveam un sprijin...dar nu am!deci,nu se mai pune probleme...desi stii cum se zice"nu spune niciodata niciodata!".... prin urmare acum spun "niciodata"...mai tarziu?! ...numai Dumnezeu stie! Dana,au dreptate fetele,iti sta f bine asa bruneta,mult mai bine dacat blonda-zic eu!deci....sa ramai asa![:D] si asta mici sunt niste scumpi,au crescut ca ciupercutzele dupa ploaie...se vede ca le prieste acolo,ii pup pe amandoi [pup] Ana,nu mergeti la munte ?ca am auzit ca-n Maramures a nins...poate mai faceti o excursie [:D] cicnelu,cum stai cu organizarea zilei de 1 dec?! sau de 2...ca voi pe 2 faceti petrecere din cate am retinut eu... stefy,tu cum mai esti? cat mai ai pana vine BB? nu te-am mai vazut aici zilele astea si ma gandeam ca poate -poate... kati,o sa te trec si pe tine pe listutza.... va [pup] pe toate, mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,uite versurile: In padurea cu alune Aveau casa doi pitici, Vine pupaza si spune Vreau sa stau si eu aici Pu-pu-pu, pu-pu-pu, Vreau sa stau si eu aici, bis Iata vine si-o broscuta Top, top, top sarind mereu, Daca e loc in casuta Tare-as vrea sa stau si eu, Top-top-top, top-top-top, Tare-as vrea sa stau si eu, bis Soricelul striga-ndata Iata si eu am venit, Casa voastra e curata Noroc, bine v-am gasit, Chit-chit-chit, chit-chit-chit, Noroc, bine v-am gasit, bis Si-n casuta cea draguta Stau vreo cinci prieteni mici, Soricelul si-o broscuta, Pupaza si doi pitici, Tra-la-la, tra-la-la, Stau vreo cinci prieteni mici, bis. mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio..am scris in acelasi timp. Ma bucur ca esti mai bine , si lasa, nu te mai gandi. Inteleg perfect ce vrei sa spui ca nu mai vrei alt copil. Asa si eu. Imi plac la nebunie ( bebelusii!), dar n-as mai face; nici al meu nu mai vrea, nici eu parca n-as vrea sa-mi irosesc viata cu schimbatul scutecelor , mai ales acum cand mi-e atat de usor ca ai mei sunt marisori, dar si mai ales ca am atatea planuri din punct de vedere profesional. Daca as ramane insarcinata(Doamne fereste), as continua, si l-as iubi enorm fara nici o indoiala, dar daca ar fi sa-l pierd...iar ar fi spre bine ..m-ar durea( si fizic, si sufleteste), dar n-ar fi sfarsitul lumii. Hai ca iar m-am lungit . Scuze. *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...