Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Dandush
Vio [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Iar te-am pierdut . De unde le-ai scos atat de repede ??? Sar'mana [pup] .Am ce lalai prin casa de-acum[:D][cor] *grupul fetelor fantastice *
eee,am facut o vraja [vrajitor] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,salutare... Dandushico...ziua Luanei a fost in 28 octombrie,a implinit 4 ani.Alex e nascut in 18 februarie si are acuma 11 ani si 9 luni.Daaaa,tot premiant...si caii verzi tot pe peretii lui plutesc...[:D]May,tu in loc sa te bucuri ca lumea zice ca esti babysitter sau sora lor,tu plangi?Pai cum vine asta tu ,fata draga?Fi bucuroasa si fericita,ca esti tanara si tare frumoasa...Imi amintesc ca aveam vreo 19-20 de ani si mai ieseam cu taica-meu in Satul de Vacanta,la vreo carciuma,numai noi doi...cica la un suc si tata-meu,prin natura meseriei lui,rezolva 90% din problemele de servici la carciuma,asa era modelu',nu ca trebuia sa bea neaparat,dar asa ii cereau clientii....si era cunoscut p-acolo si toata lumea ne admira si multi,pe urma,ii ziceau ca ce sotie tanara si frumoasa are [:D]si taica-meu radea de se cocosa si cand le spunea ca sunt fata lui...era circul lumii,ce isi mai cereau aia scuze....[:D]hehehehehe...si lu' tata-meu ii plesnea pipota de mandru ce era....Asa ca fi mandra,Dandushico draga,ca ai de ce si ai cu ce...Sa fiti sanatosi! Vio...nu-ti mai face atatea mustrari si procese de constiinta...Si iara ma repet cu vorba ta:toate au un rost pe lumea asta si nimic nu-i la voia intamplarii.Asa-i?Nu cred ca plecam pe undeva ,ca ne-am cam destrabalat as' vara,sti si tu ca am plecat de doua ori,o data cu americanii si a doua oara noi 4...apoi luna asta am avut de achitat RCA si CASCO...asa ca bugetul e cam pe sponci si halatul scump...deci suntem casnici,punem la ciorap pentru la vara....Pupicei tie si la scolarelu' studios![pup] No,fete dragi,va pup[pup] si va doresc o zi minunata!La mine e soare stralucitor cu colti de vampir....azi dimineata au fost -5 grade...dar e frumos![:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dandushica,multumim de cafea... ce buna e,imi aminteste de vremurile de atadata cand eram toate [^] ati cantat cantecelul?![;)] Ana,stiu ca asa ar trebui sa gandesc,dar imi mai scapa si mie cate un picior...in groapa depresiei! dar o sa ma ridic eu.....ca nu am ce face! il am pe Mihnea si pt el tb sa fie puternica! oricum,asta e viata,cu bune si rele....mergem mai departe! va [pup] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar tre' sa va culeg de pe pagina 3 ?? Se poate si mai rau [:p] Stefania...nastere usoara !!(daca nu cumva ai si nascut ). O sa-ti placa ..mie mi-a placut (dupa ).[:D] Cicina ...cum a fost "Ziua Romaniei"? S-a meritat munca depusa?? Vio, tu cum te mai simti? Hai ca te invit la o [cafea] buna ..asa cum stiu eu s-o fac . Ma duc pana la banca ( imi pleaca jumatate de trupa in Japonia ) pe 28 si trebuie sa platesc biletele , daca nu raman cu ei pe cap si abia astept sa ma lase sa respir 2 saptamani . ( vedeti ce rea-s??) Va pup si las cafelutele pentru toate fetele fantastice (cam putine in ultima vreme). [cafea][cafea][cafea].........[cafea] *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc inca suntem 2 in 1 si mai vrem si cafea..[:D] stiu ca "dupa" o sa-mi placa...[:D]...o sa uit de toate ..dupa ce o vad....si asta stiu...vezi ce informata sunt..[:D] Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fantasticutze dragi, Stefi iti tin pumnii sa nasti usor..... si sa ne arati poze cu "fantastica" cea mica!(asta daca nasti pana vineri [:D]...ca de vineri o sa intru mai des!) dana,eu imi cer scuze ca nu pot bea in fiecare zi cafeaua cu voi,insa 3 zile sunt pe baricade.... vineri dimineata tb sa-mi sustin proiectul in fata comiseie si inca nu am terminat! asa ca sunt cu un morcov..... va pup pe toate cu drag, mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim vio... macar toate astea poate te tin ocupata sa nu te mai gandesti...[pup]si avionarul ...mai nou..descoperitor de infinit..interesant..[:)] eu sper sa nasc de sapt. viitoare in colo..inca nu am reusit sa ma odihnesc cum as fi vrut..si dupa...cam stiu ce ma asteapta..[:D] Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...