Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, a fost foarte bine, chiar nici nu ma asteptam. N-am fost deranjati de aia de dreapta , deci ne-am facut treaba noastra, s-a zbantuit lumea mult mai ales in ritm de Iris. Abia azi au plecat, am de platit debitele si alte alea, asa ca am sa mai lipsesc putin ca ma simt deja moarta de oboseala. Cand o sa am timp, am sa pun cateva poze, va pup pe toate. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am scris ieri un mesaaaaaj si cand sa-l expediez nu mai eram online [bang] asa ca....s-a dus! azi revin.... Cicina,am vazut pozele si mi-au placut! ma uitam sa te vad undeva si pe tine,dar nu am vazut....ori te imbogatesti! [:D] ori tu faceai pozele ![:D] eu am terminat cu proiectul.....predat,placut,plecat! [:D] mai am ceva de lucru din urma si pe 21 dec o sa intru in concediu! sa merg cu Mihnea la patinuar ca e inebunit sa se dea pe gheata! Stefy a venit mosu' cu BB-lusha?! mosu' Nicolae desigur ca pana la celalalt mai e... Arinna,Ana,Puf,Dana,Mandy....si restul [pup] si sa aveti o saptamama frumoasa.... PS Ana [asia] pt sustinere! mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, eu nu sant in poze, ca nici macar aia de a facut poze nu a reusit sa ma prinda stand, la cat am putut circula. In schimb am facut la plecarea artistilor, cand imi vor parveni pozele, am sa ti le trimit. Restul? Incep sarbatorile, toate la curatenie? Oricum, eu va pupic pe toate. Ana, merci ca ma tii lacurent cu mailu, asa stiu ca te gandesti la mine. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fantasticelor, pe unde umblati toate? Ana,ce e cu tine? nu mai ai timp si de noi? banuiesc ca toate asteptati sarbatorile....sunteti prinse cu serbari,cu pregatiri,cumparaturi... Stefy ai nascut? nu ne spui si noua ceva de fetitza? [:D] va pup pe toate, mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefy,ma bucur ca sunteti bine... stiu ca te simti ca un munte acum[:D] si ca ai emotii ca momentul e f aproape,dar tb sa te gandesti ca e aproape fetitza! oricum odihneste-te ca o sa ai multe pe cap dupa aceea! nu uita ca nasterea e mai usoara cand gandesti pozitiv si nu-ti e teama! sigur va fi bine,iar eu o sa ma rog la DD sa fie asa ... pupici [pup] si pt toate fetele[pup] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Vio,am fost putin plecata cu biscuitele pe conducta si am avut si tzigla zburata de pe casa...dar mi-am revenit.[:D] Aseara a a fost serbarea de Mos Craciun la Luana la gradi...a fost super si eu am avut emotii cat China...Uite un[url="http://good-times.webshots.com/photo/2025927050064979195yIQPpu"]fulgulet de nea[/url]frumos si fericit. In rest suntem ok,cum ziceai si tu...agitatia de sezon...[:D] Pupacim gashca toate de fantastice! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc vio...[pup]..va veni ea cand va vrea..deocamdata dr. a zis sa nu ma alarmez caci poate astepta inca o sapt..si daca tot nu vine..tb sa ma internez...dar intre timp tb sa o stimulez..stii tu la ce ma refer..la partea placuta...[:D] ana frumusica printesa..sa-ti traiasca sanatoasa si fericita...[flo] mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...