Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

ce mult mai ai de asteptat..[:D] tu nu vezi ca nici nu vrea sa iasa...ma amana de pe o zi pe alta...[:D]..ea se simte bine..da' nu stie ca ma'sa nu mai poate... mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana,ce fetitza frumoasa ai!!! [olala] o adevarata printesa,ca sa ma zic.... sa va traiasca ,sa fie sanatoasa si voi sa va bucurati de ea.... Stefy,nu te gandi ca nu trece timpul....nici nu stii cat de repede! maine-poimaine o sa ne arati poze de la serbare [;)] parca mai ieri eram si eu ca tine [:D] din pacate timpul nu-l putem opri[xx(] va [pup] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, aparatul tau de foto nu are aia de scos ochii rosii? Ca la un moment dat erau copilasii cu ochi de zombi. Dar asta nu face nimic sa-i ia din farmecul Luanei cu zambet strengaresc. Are ceva din amandoi, dar mie imi pare ca seama mai mult cu tine si caracterul lui mr. mustache. Stefy, bafta mama , sa iasa sanatoasa copilasa. Vio, ce vrea Mihnea de Mos? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio si Cicinelu,sar'na de apreciere! Cicinelule...o aea aparatul ala ce zici tu,da' cine stie sa-l manuiasca in afar' de mister mustata?Si cum musiu se chinuia cu filmatul....io cu pozatul...nah!Mah,ce-ai mai nimerit-o cu caracterul mandrei....pe bune!Ca asa e:are niste apucaturi d-ale lu' ta-su....mai ales cand se enerveaza si tranteste de pereti ce are in mana.... Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati ca nu am timp..de emoti si toate alea sa ma mai amestec in vb...vreau dor sa va anunt ca puteti sa incepeti galeria..puneti majoretele ... sa-mi tineti pumnii... caci maine tb sa ma internez....fortat.. in sfarsit si-au dat si ei seama ca e tarziu....[alcool]..asa ca tb sa dorm si sa ma odihnesc in seara asta bine ca sa fiu fresh... cine o putea...[ups] incep emotiile.... sper sa nu intru in panica... mai avem putin...putin...[hop] cateva ore...? Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefy,nu intra in panica....tb sa gandesti ca o s-o vezi pe cea mica si ca totul va fi bine! incearca sa te odihnesti ca maine o sa ai treaba [:D] eu iti fac deja galerie [bis][bis][bis][bis][bis] hai Stefy!! curaj si bafta multa,maine iti tin pumnii!!! pupici multi [pup] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit,Fete Fantastice !! [url="http://www.helpsonia.com/"]Povestea Soniei[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102542&whichpage=1"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
[copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] Sofía (2ian2007) [/url] [gravi]18s+ (DPN 18mai2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefi...sa-ti ajute DD sa treci cu bine [ruga]. Cred ca ai niste emotii ........fii tare si nu uita ca iti suntem alaturi [grup]. Aelita , zapacita [pup]. Ma bucur ca ai revenit si sper sa nu te pierdem din nou. Ce mai face Sofia ? Maine poimaine face si ea un anisor si se pare ca va primi cel mai frumos cadou ..un fratior sau o surioara [flo] . Felicitari , sarcina usoara si numai bine .[pup] In rest, mamici fara burtici si bebici mici ...poftiti la cafea .[cafea][cit][cafea] Noi suntem bine , copiii au intrat si ei in vacanta de vara, Erika abia asteapta sa plece in Japonia sapt viitoare , Kein si el asteapta cu sufletul la gura sa plece in tabara ...iar eu ......si mai incantata de 2 saptamani numai si numai pentru mine [:D] . In weekend plecam pe o insula si petrecem Craciunul acolo. Va fi primul nostru Craciun pe plaja la soare .[pegeam][beach] Voi ce planuri aveti de sarbatori?? *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fantasticutelor! Aelita,ca ma bucur ca ai aparut si tu!!![pup] cum e BB? Sofia? intelege ceva de BB din burtica?!...cred ca nu[:D],sunt eu [mariaj] spune-ne ce mai faceti.... Stefy,noi suntem aici cu galeria [bis][bis][bis][bis] n-am intrebat aseara....e cezariana? sau iti provoaca nasterea?! oricum ar fi iti tin pumnii......si sa dea DD o fetita frumoasa,sanatoasa si papacioasa... Dana,deci copii ii trimiteti departe si voi ...ca porumbeii pe o insula!![:I] noi am terminat serbarea asearam,cea de la semiinternat... a fost frumos,copii au spus poezia,am cantat,au spus si in engleza poezii si au cantat....in fine....mosul le-a dat si daruri.... dar noi avem o problema.... s-a jucat in zapada si a udat toate caietele si toate cartile.... erau varza,mai ales ca ei scriu cu cerneala... am ajuns acasa si am inceput sa scriem de la inceputul anului din nou caietele [bang][bang][bang]dar inca n-am terminat,asa ca avem de lucru si in vacanta! pe seara imi spune ca s-a aruncat la gunoi alfagramul ,ca i l-a rupt un copil,apoi l-a pacalit ca-i aduce el alt alfagram(copilul acela) ...in fine,nu mai are alfagram(ceva cu litere cu care sa formeze cuvinte).... aici,n-am mai rezistat....am explodat de nervi si a luat o cafteala.... pe urma l-am trimis la culcare si fara sa-i mai citesc ... tragedie,cum se culca el fara citit....asa ca a plans de s-a omorat si in cele din urma tot eu a trebuit sa-l impac [bang]ca sa doarma copilu' linistit.... asa ca eu,una ,abia astept vacanta ca m-au lasat deja nervii.... de Craciun ca la noi la romani o sa fim in familie [:D] oricum vreau liniste si pace...si somn cat mai mult.... Ana,ce faci? Cicinelu? voi pe unde plecati? va [pup][pup][pup] pe toate.... HAI STEFY, HAI BBlina!!![bis][bis][bis] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...