Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

La multi ani !!!!!! Numai bine si tot ce va doriti in noul an! Slimatei, tare scumpa e fetitza, sa fie sanatoasa, ma bucur ca sunteti bine! Aelita, felicitari pentru baietzel, sa ai numai bucurii si sa fiti fericiti! Am pus si eu cateva poze cu iarna si bradutzul iar in celalat link pisoiul nazdravan -ne-a dat niste emotii, a scapat de acasa -s-a luat dupa un alt motan la 10 noaptea samnata si abia la 2 noaptea l-am gasit, era ger, a, fost terminata, vroiam sa facem afise sa le punem la oameni la usi-si dupa ce am iesit a 4-a oara, la 1 noaptea, si am descoperit urme de matz am mai dat o tura prin zona si l-am gasit cu celalat, stresati, fata in fata...a fost groaznic de stresant mai ales ca vecinii de langa noi au gasit vcasa sparta, adica le-au intrat hotii dar aveau alarma si nu au reusit sa fure ca s-a sesizat firma de securitae. Alti prieteni de-ai nostri su pstit mai rau, ziua la 2 cand plimbau copilul de 2 luni afara- e ceva de speriat. la ei e mereu lume, prieteni, cum au reusit sa fure in cele 2 ore nu stiu.la vecini cica s-a intamplat la 6 seara, noi am aflat intamplator ca ne-am dus la 10 noaptea sa le cerem voie sa cautam pisicul la ei in curte ca aveau poarta descisa si banuiam ca e acolo dar nici urma Asa am aflat ca fusese si politie si tot- acum stam stresati-adica eu -si ne gandim ce sa facem, daca merita alarma sa platim lunar sau ce masuri sa ami luam...E rau ca nimeni nu se astepta la asa ceva aici, se intampla rar dar ramai socat-mai ales e pericol daca ii surprinzi...Cam astea-s nouatatile mele cu o zi inainte de Revelion[:D]pe care l-am petrecut acasa ca si anul trecut, in doi.Craciunul a fost animat,cu prieteni, gatit curcam si altele, oboseala mare, mare. http://s96.photobucket.com/albums/l178/renni07/Tommy/ http://www.flickr.com/photos/22301230@N02/2150707868/ "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Arinna,la multi ani si numai bucurii sa va duca noul an si voua... mi-au placut pozele,mai ales cea in care pisica staea pe masa si se odihnea [:D] acum,matzul tau plecase si el sa faca cuceriri ,probabil... n-a stiut ce pateste,dar acum s-o fi invatat minte... e castrat? ca daca nu e o sa mai aiba "aventuri" [:D] cat despre hoti,parerea mea e ca mai bine puneti alarma...e mai sigur... [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! si un 2008 cu impliniri si realizari maxime! Fetele...iaca-ma-s din nou pe baricade...am petrecut frumos si de Craciun si de revel...toate-s bune si la locul lor.O sa pun si niste poze mai incolo...pana una alta va pup si va doresc tot binele din lume! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,gata ai inceput munca? la noi a nins de nu se mai poate circula pe starzi... deocamdata e lumea in concediu,insa de luni se incepe si atunci sa vezi ce nebunie o sa fie daca mai continua sa ninga! oricum partea buna e ca au si copii o bucurie...Mihnea cel putin ar sta numai in zapada,cat de frig ar fi![:D] pupici Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Vio,iara la munca[bang]...a fost vacanta,nesperat de lunga si de binevenita...Am vazut ce zapada e la voi...Si aici este zapada,dar nu asa multa si mare.In schimb e atat de frig,ger adevarat! Pupici![pup] PS.Am poze noi de la sarbatori in albume noi...la semnatura.[:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un an nou bun, va urez la toate, putere de munca , multa sanatate si cat mai multa fericire in viata fiecareia. Ana, am urmarit revelionul vostru, mishto faza cu sculele pentru dop. Si tot metoda clasica a castigat, adica, de perete, asa faceam in tinerete cand n-aveam instrumente. Noi am stat o saptamana acasa, bine ca nu ne-a apucat dezastrul asta cu zapada, ca si asa am avut probleme cu avionul, adica a plecat cu 5 ore intarziere si tot in acest timp au avut timp baietii sa-mi " controleze" bagajele si sa ma usureze de cate ceva. In rest toate bine, aflu intre timp ca Aelita va avea un baietel, ma bucura tare, si cu aceasta ocazie vreau sa-i urez Multi ani traiasca printesei ei care a facut deja un an. Pupici la amandoua. Si voua care mai intretineti acest subiect, de zece ori pupici. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani 2008!!! . Sa fiti cu totii sanatosi si sa aveti parte de un an mult ,mult mai bun decat cel precedent .[flo] Aelita, sa-ti creasca fetita mare si sanatoasa...nici nu pot sa cred ca a trecut deja un an. Stefy...felicitari si crestere usoara . Noi suntem bine , numai ca-s moarta de oboseala..offf..ce ti-e si cu batranetile astea [:(].[:p] Nu mai rezist pana dimineata nici cand e vorba de petrecere , si am avut parte de cateva nopti albe bune de pe 30 pana ieri. Aveti grija de voi, de copii si de burtici , distractie placuta in continuare si spor la munca de luni . V-am pupat [pup] *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis]la multi ani tuturor un an nou plin de fericire si numai bucurii multumim de urari si complimente... cred ca ne intelegeti ca nu prea avem timp de intrat..dar o sa incerc cat pot de des..[pup] numai bine! Stefania X2 mami [9cer] ....principessa si broscutza lu' mami si a lui tati (22.12.07) [url="http://flickr.com/photos/13068460@N06/2138458947/in/photostream/"]Stefania jr. [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la fantastice, Fete dragi,intru pe fuga sa va salut,caci incepand de azi fac munca de secretariat....secretara e in CIC,colega care facea treaba in locul ei e in concediu 2 saptamani si magareata a picat pe mine.E munca de chinez batran,cand zici ca te poti duce in sfarsit la pishare,hop apare vreunul ca vrea numar de inregistrare.Cand zici ca ai scapat si de ala suna telefonul si tot asa.Abia am apucat sa inghit un corn azi si am deja stomacul lipit de sira spinarii. No ,de fapt vroiam sa spun ca 2 saptamani nush cand mai dau prin forum....dar promit ca orice clipshoara libera vin macar sa va spun buna ziua! Va pup in gashca si sa fiti sanatoase![pup][pup][pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana [:-)))][:-)))][:-)))] spor la munca de chinez ...de fapt de negru mititel!!![:D] te asteptam cu drag... va pup si eu pe toate si va spun La multi ani! pt sarbatoritii cu numele de Ioan sau Ioana... La multi ani si pt Sofia? cand a trecut un an?!!![bang] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...