Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor... mi-a scris Aelita si va trimite ca ii e dor de noi,dar ne citeste si se gandeste la noi.... acum nu poate sa intre,ca inca are contul blocat!!! HEI Admin[hia]....ce faci cu fata noastra?![:I] lasa-o sa scrie [asia][flo] Ana,daca nu sunt noutati,inseamna ca e de bine... ma bucur ca cei mici sunt ok..... noi cu scoala....Mihnea scrie atat de urat la semi si acasa parca e artist!!! nu degeaba e geaman!!![bang] daca nu stau eu cu el nu se concentreaza de loc,incerc sa nu fie dependent de mine,dar inca nu se poate [alcool]....face niste bazaconii...aseara am rupt foaia si am scris si tema de dinainte [:D] da cu picul de rupe si foaia aia de scrie si pe cea de dinainte si mai ajunge pic si pe pagina urmatoare...ce mai,inotam in pic... asa ca acum am confiscat pe dl.PIC [:D] Stefi...sa inteleg ca ai 30 de saptamani?![:D] ca m-am mirata tare....zilele trecute aveai peste 2 saptamani si cand ai modificat ai ajuns la 30 de saptamani [:D]....asa repede sa treaca timpul?! [:D] oricum pupici la burtici... si la aelita la fel...care nu spune nimic(inca) [:I] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O pup si eu pe Aelita si pe Sofiuta....si sper sa se rezolve [problema de forum cat mai rapid... Vio...eu am stat langa Alex cu scrisul aiurea si cu rupt foile din caiet pana prin sfarsit de clasa a III-a,cand m-am epuizat psihic si am renuntat.Acum mi-am luat de-o grija...nu mai trebuie scris cu stiloul,chiar li se cere sa foloseasca pixul...Bafta si succese! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ana68
'Neata fetelor... Noi n-avem nimic nou de raportat... Stefania si sora mea sta in apropiere de Roma,la vreo 20 de km,in Torvaianica... Va pup si va doresc o zi exelenta! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
atunci e in partea opusa mie... eu stau spre tivoli...e cu totul alta strada... Stefania X 2[gravi] 30+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69 ... Stefi...sa inteleg ca ai 30 de saptamani?![:D] ca m-am mirata tare....zilele trecute aveai peste 2 saptamani si cand ai modificat ai ajuns la 30 de saptamani [:D]....asa repede sa treaca timpul?! [:D] oricum pupici la burtici... si la aelita la fel...care nu spune nimic(inca) [:I] ... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
nu inteleg ce vrei sa spui....[batcap]aveam min 7.(nu pt. ca mai am 7 sapt... pt. ca vroiam sa stea minim 7sapt... nustiu de ce aveam senzatia ca vrea sa iasa mai devreme.....dar eu am 31 sapt. amr e de 9 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da chiar ca sunteti fantastice...pe unde umblati...? pag 3..[:0][:0][:0] cicina imi raspunzi..scuza-ni ignoranta da'tot n-am aflat de ce se trata.... Stefania X 2[gravi] 31+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fantasticelor... cum va mai merge?! cicina,vad ca inca nu poate scrie aelita,dar mai speram [:D] sper ca e ok.... si voi la fel.... noi suntem ocupati cu scoala,deh ce sa facem? vreo cativa ani asta avem de lucru [:D] we placut mai departe, pupici Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
quote:
Originally posted by cicina ... Slim, tu ca esti la Roma, ma asteptam ca miercuri sa va ingramaditi mai multi in fata la Veltroni, dar...nimic, ai de mama noastra, avem mult de luptat. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
habar n-am la ce te referi... eu stau la 30km de roma...si nu prea merg in oras...mai ales acum cu burtoiul... stau la aer curat..in spatele muntelui[:D]...si sincer nici la telejurnal nu prea ma uit...[:I][:I] Stefania X 2[gravi] 30+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
asta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...