Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

quote:
Originally posted by violeta69
Ana,cand nu sunt eu in problema sunt cea mai cea!! insa cand problema e a mea...mai clachez! e normal,ca si eu sunt om....e normal sa ma simt uneori singura si neajutorata.... imi mai ramane doar sa ma rog si atunci cred ca cineva ma mai aude.... acum sunt f speriata,nu stiu de ce....n-am fost niciodata asa ... sper sa-mi revin cat mai repede.... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
cum te inteleg vio..eu imi doream asa de mult acest copil... dar de la un timp imi luasem gandul..caci mi-am zis ca nu are rost sa fiu obsedata ca si asa daca e sa vina vine...dar nu ma asteptam...si cand am aflat ca aveam deja o luna si eu in timpul asta ..a fost pastele am baut, am fumat la greu...si cine stie daca nu luasem si pastile..ca nu-mi aduc aminte...[batcap] dar eram asa de speriata(parca nu mai eram eu) dupa ce am facut analizele..nu stiam cum sa reactionez..i-am zis lu ta'su.. si el f. linistit..ei voi fi tatic..f.bine si atat... si eu cum ma simteam..speriata..si ...dar cu timpul starea s-a mai ameliorat .. il rog in fiecare zi pe DD sa aiba grija de bb-lina...inca ma mai simt un pic...dar tb sa ma incred in El...stie El ce face...abia astept sa-mi vad odorul...
quote:
Originally posted by violeta69 ...nu as face asta decat in caz de malformatii...
Doamne Doamne te poate ajuta...si chiar daca te-ar speria astia..poate sa nu fie nimic si sa vada ei aiurea..cu rugaciuni se pot indrepta multe lucruri...Domnul sa va aiba in paza...[ruga] Stefania X 2[gravi]33+ [hop]... AMR...MAX 7 sapt...[bis] [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Saru'mana Stefi[asia], sa-ti dea DD tot binele din lume....si asta stii tu ce inseamna!!....cea mai reusita fetitza si ce mai fericita mamica[pup] asa e cum spui tu....ai inteles perfect de ce ma tem,dar ma rog la DD si la maica Domnului sa fie bine....si mai ales gandesc pozitiv! totul va fi bine....nu vreau sa gandesc altfel!!! o sa va spun cum e.....cand o sa ma vada un medic [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici ca puteam sa aflu o veste atat de buna din partea ta Vio. Sant nespus de fericita pentru tine si Aelita care o sa aveti despre ce sa discutati tot timpul asta, in asteptare.( inseamna ca mai prestezi dan cand in cand, cand Mihnea fate betzisoare[olala]) Vio esti o fantastica. Nu mai te gandi la ganduri negre, gandestete pozitiv, ai sa vezi ca totul o sa fie bine, o sa fie asa cum ti-ai dorit, o surioara avionarului. Eu nu intru asa des ca nu am cu ce sa laud, viata mea decurge lin, asa, fara evenimente importante, de aceea nu vreau sa va plictisesc cu inutilitati, dar asta nu inseamna ca nu citesc cu drag ce scrieti. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cicinelu,saru'mana [dual] nu prestam cand Mihnea face betzisoare...ca nu vrea sa le facasingur... ma,nu stiu cum s-a intamplat,da' s-a intamplat.... tu stii ca eu imi doream pana mai acum un an,ziceam si eu ca pt Mihnea pt noi asa...sa fie bine....dupa care m-am desumflat,ca la cate probleme de sanatate am avut... insa ceea ce hotaraste DD nu e ceea ce vrem noi...si cine suntem noi sa spunem ca asa ebine....El stie ce e mai bine pt noi! eu ma rog sa fie doar sanatos,ca restulle pot duce ....sunt fantastica,vorba ta... as vrea sa fie si Aelita sa discutam impreuna,sa ma mai incurajeze si ea,ca asa bine se pricepe [pup] si ma bucur nespus cand mai intri si tu si ne mai spui cate ceav,chiar si banalitati....macar stiu ca esti ok.... asa ca te astept cat mai des [:I] sa ai grija de tine [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cicinelu...[:D]ma bucur sa te vad p-aici...Te tzuc! Vio...gata,ajunge cu vaicareala,fi barbata si fruntea sus[:D]...tu ai spus ca cei al tau e pus deoparte,asa ca cu Dumnezeu inainte si n-o fi dracu chiar asa negru.[:D] Hai sa va spun:azi am dat comanda de tort la mandra mea..de fructe cu frisca,ca asa e modelu'[:D] si indicatia pretioasa era sa fie cu Alba ca Zapada,piticii si printul...numai ca tanti de la cofetarie nu avea print de zahar,s-a oferit ea amabila sa planteze calul in decor si cica eu sa zic ca printul ori e la servici ori intarzie putin,dar am refuzat...vad eu pe unde il umblu pe print[:D]...asa ca vineri e chef la gradinita...se imbata gorobetii cu suc si duminica ii cantam in familie Luanei de la multi ani...am domnisoara,ce mai?Luanuta o sa implineasca 4 ani...va dati seama?Cum mai zboara timpul asta....!!!![:)] Pupicei la fetele dragi si sa auzim de bine![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Ana,adica ce zici tu ca yo ma vait?! [:p] ma vait si eu asa putin.... ce sa fac?!ma simt in voia sortii [parasuta] si sunt cam fricoasa....uneori [xx(] dar ma fac puternica ca am trecut eu prin altele mult mai nasoale [greutati] mai,la multi ani frumusetii!![s][s][s] sa-i dea DD tot binele din lume si parinti sanatosi si fericiti! deci print n-at gasit inca?![:D]lasa ca are ea timp,sa mai copilareasca [:D] pupici multi pt voi [pup] si un cadou simbolic de la mine [comoara] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru Luana, sa creasca mare si desteapta. Vio, cu curaj inainte, fa-i o surioara lui Mihnea, si ai sa vezi cat de mult se va schimba si el, nu-i asa Ana? Mai, eu as intra mai des, dar nu am prea multe noutati sa va povestesc, dat ca santem intr-o faza de prehibernare, asteptand sa vina zapada( ceea ce s-a si petrecut la munte)ca sa mergem la ski. In rest , plictiseala mare, nu stiu ce sa mai fac sa-mi ocup timpul. Oricum de Craciun voi veni acasa, ca sa vada si al meu cum se sarbatoreste pe la noi, ca n-a fost niciodata, fapt pentru care am rezervat bilete deja de doua luni. Tare mult mi-e dor de Aelita... "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[harp]fetelor, [pup][pup][pup]pentru toata lumea! Cum m-a nimerit eu tocmai acum cand Vio ne da asa veste mare !!!!!! [bum] Ce dragutza esti[pup], banuiesc ca toata lumea trece prin temerile astea mai ales cand nu se asteapta la asa ceva ...Ia uite la ea, ce surpriza.....[flo][flo][flo] Abia astept sa ne dai vesti - ce-a zis medicul, iti doersc mult succes si sa vii cu cele mai bune vesti! Imi pare rau ca am lipsit asa mult dintre voi, a fost mama in vizita si n-am mai avut timp de nimic si am inceput si cursurile de engleza exact cand a venit ea deci am avut ziua plina pana la pranz apoi stat cu mama, magazine, vizitat orase, atractii, mers la sute de km...destul de obositor, noroc ca nu am condu eu[jamaica] ACum ma zbat in continuare cu engleza, trebuie sa dau testul ala greu-TOEFL, am mai facut ceva progrese si mi-am dat seama cu ce sa "mananca" insa am mult de studiat si de invatat.....la nivel inalt[;)] Vreau sa intru la un colegiu de 2 ani[:D]ca altceva e prea tarziu sa fac care n-are nicio legatura cu meseria din tara (juridic)Si mai trebuie sa fac si o HSG plus inseminare ca sa incercam sa grabim pe BB desi nu stiu cum se va suprapune peste colegiu si eu singura cuc aici ( doar cu sotul, nu tu rude, nu prieteni, nik.....)Pisicu' mi-a fost tare bolnav, cristale la vezica si infectie urinara, am cheltuit sute de dolari spre mie cu veterinarul si mai avem-analiza de urina e 120 de dolari si trebuie repetata plus castrarea vreo 200 ( sper)dar inca mai are crize si nu stiu daca e ok sa-l operez acum insa are deja 7 luni si pot incepe problemele( atat imi trebuie sa faca ceva pe mocheta ca sunt distrusa) Aici se castreaza incepand de la 6 luni (multe-s altfel decat stiam ) Dar, legat de BB, luna asta am fost dereglata,ccl aiurea,sangerari aproape zilnic- dar f mici, e teroare.HSG-ul cica doare rau dar fara asra aici nu se face inseminarea ca dai banii aiurea daca ei vad ca nu ai sanse asa ca intai se asigura ca ar avea rost. mai ce-am mai vorbit..... Va pup si ma bucur ca v-am regasit,am intrat extrem de rar pe DC de o luna si ceva...... Ana, sa-ti traiasca fetitza![pup][papica] Cici, asa si eu, plictiseala mare, mers cu autobuzul la scoala, venit acasa, invatat iar sau facut una alta.......pana vine EL[:p]Aci nu umbla lumea pe strada, abia vezi pe cineva,(fara masina)dar sunt spatii largi, paduri, lacuri...chiar si la oras( oras mai mic ) Slimatei,sanatate multa![flo] Madyn, am vazut ca ai un baietzel,[pup][pup]din partea mea! Duminica placuta tuturor si numai bine ![bere] "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor si saru-mana de urarile de ziua mandrei mele! Am serbat frumos si la gradi si acasa....a avut mandrulita tortulete sa ne punem si-n cap...o sa pun pozele in album si o sa vedeti si voi,daca aveti placere.... Pana una alta,va pup si sa aveti o saptamana minunata! Va dati seama?Fata mea are 4 ani....uau![bis] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...