Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE cap.12


Recommended Posts

Ana,n-am uitat de ziua ta! am citit la scorpiutze si am asteptat,da' uite ca mi-a luat-o Cicinelu inainte [:D] LA multi ani!! inca o data... sa-ti dea DD tot binele din lume si sa te bucuri(alaturi de dl. mustach [:D]) de copii. [pup][pup][pup] Cicina[pup],asa vrei tu nume de fetitza? Veronica? nu m-am gandit la asta.... eu m-am gandit la Medeea!deocamdata,ca nu stiu ce ar putea sa mai intervina intre timp. nu i-am spus avionarului inca...desi am adus asa vorba,adica ce ar face el daca ar avea o surioara pe la vara?! mi-a zis ca nu stie,ca sa-l intrebam pe tati ...ca el zice ce zice si tati,ca oricum degeaba vreau eu si el,ca daca nu vrea tati nu se poate(asta ca inainte cand imi spunea sa mai fac un BB eu ii explicam ca nu pot sa fac singura BB,ca degeaba vrem noi daca nu vrea si tati,ca medicul da doua pastile una pt mama si una pt tata [:D])... no,dar din cate vad eu acum parca n-ar mai fi atat de incantat! [:D] o sa-i spun cand o sa stim sigur ca BB e ok si asta dupa 12 saptamani! eu sper ca asa e..... dar pt Mihnea e f mult cateva luni sa astepte,asa ca cu cat mai tarziu cu atat mai bine... ca el are senzatia ca un BB se face ca un desen,in vreo cateva mninute e gata pe masa [:D][:D][:D] Arinna [pup]moama ce pisic zgubilitc ai!! asta ce rasa e?! de e atat de [alcool] eu pisicii n-as vrea sa-i despart ca se inteleg asa de bine(te pomenesti ca or fi pus-o de niste pui [bang])si deci imi e mila sa ii despart! mai sper ca o sa-i primeasca socrela la ea,ca acum nu mai sta la bloc sa-i faca par prin casa...sta la curte si e loc destul si pt doua matze!!! va [pup] pe toate Vio [gravi] 6+ mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, La multi ani si tot ce-ti doresti sa se indeplineasca![flo][pahar][pup] Vio,rasa e de Canada[:p]-ca ale noastre dar mult mai lung si mai inalt iar cand se ingrasa arata ca si cainii. Aici totul e la scara larga[hot] Ia uite putin la pozele recente http://s96.photobucket.com/albums/l178/renni07/Tommy/ [bat] "La plaja" e printre favoritele mele http://s96.photobucket.com/albums/l178/renni07/Tommy/?action=view¤t=P4280067.jpg "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata... simtisem miros..de ceva bun..deci se bea..?[:p] [s]la multi ani sarbatoritei...[s] nu indraznesc sa-mi las totusi pisicile afar asi le mai las din cand in cand in casa...dar in felul asta nu mai inteleg nimic saracele...nici eu nustiu cum sa ma mai comport... dar nici pe frig..mai ales ca bate un vant afara...nici un caine nu l-ai da...[:D]...da' ce o sa ma fac cu asta mica ...cand va veni...va sa zica..va capata anticorpi de mica... da cu parul ca e mai nasol..hai ca noi ca noi... suntem invatati..cinestie cate sute de peri de-a lor avem in noi... .bine ca nu-i las in pat...stiu sa fie si cumionti..daca inchid usa la dormitor..raman in salon pe scaune..[:D] nu mai ramane loc decat de o persoana adica eu[:D]..sotul meu...la plimbare...ca nu incap 2 pe un scaun ..au in jur de 5-6 kile fiecare..si mananca mai ceva ca caini(adica pana crapa-doar la 7-8 luni)..am zis ca ma duc la ruina...[:D] iar va plictisesc... ma duc la un dus.. Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefania,[pup]un matz de-al tau seamana cu al meu -alb cu negru si model pe-aproape[il].Ce scumpe sunt! Al meu are locul lui unde doarme naptea, pe un suport special pt pisici, la inaltime, ca pe jos nu le place chiar daca au saltelutza sau mai stiu eu ce.De-aia ti-au ocupat scaunele.Ideal ar fi sa nu intre la bb decat putin sa le satisfaci curiozitatea.Prietenii nostri care au un bb de doua luni acum il lasa in camera desi cica e par pe jos.Mi l-au dat si in brate pe bb , il dau la toata lumea desi nu e vaccinat, aici se fac vaccinuri de la 6 luni abia(parca in Ro se fac mai devreme iar unde stai tu, nu stiu) Ar fi o idee sa-i lasi in casa doar cand e f frig sau numai noaptea.Si nu in camera lui bb.Plus aspirat frecvent. Cicina,[pup] tu nu ai animalutz? "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by arinna
Stefania,[pup]un matz de-al tau seamana cu al meu -alb cu negru si model pe-aproape[il].Ce scumpe sunt!
or fi neamuri...a cincea roata la caruta![:D] Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cicna,ce-am mai ras.... deci fac kk la tine in gradina!!![:D] e firesc sa-ti iei si tu un caine ca sa pui matzele pe fuga [^] arinna,si matza mea seamana cu matza ta...adica e alb cu gri!!! a mea cica e corcitura cu albastru de rusia! [:p] asa ca suntem rude cu toate(ce mi-e canada,ce mi-e rusia)...deci si cu matza Stefaniei!( ca ea e pe la mijloc[:D]) am vazut pozele cu pisica arinnei....da' rasfatata mai e!!! de asta e asa zgubilitica! a mea nu e rasfatzata si tot zgubilitica e...asta mica,ca motanul e un lord!!! el e birmanez si prin urmare nu se amesteca la prostii cu astea de la tzara!![:D] altfel accepta sa fie spalat de don'soara .... sigur ca o rasplateste si el cu un spalat, sa nu ramana dator[:D]! mie imi e teama sa nu o puna de niste pui.....desi lui fi'meu ii convine,abia are si el pe cine jughini [:D] asa ca tb sa ma grabesc cu castrarea... pisica asta mica are aproape 6 luni,dar am inteles ca dupa 8 luni poate face pui....asa ca [bang][bang] stefi,cum te mai simti? mai ai putin si vine BB.... ai aflat ce e? sau nu vrei sa stii? ana,cate zile sarbatoriti voi pe la timisoara?! [;)] sa ne povestesti si noua cum a fost... va [pup] pe toate, si sa aveti o saptamana frumoasa! eu chiar daca nu o sa apuc sa scriu o sa citesc.... pt ca saptamanile astea am de terminat un proiect si sunt super-ocupata si mai ales stresata!!! Vio [gravi] 7+ mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio a mea a facut la 7 luni 5 pui...[xx(] asa ca nu sta linistita.... pai am spus ca e fetita... o chiama stefania..de asta e stefania X2..mai e f. putin...am emotii..sarcina usoara si tie in continuare...in caz ca dupa..oricum nu mai pot intra asa ... Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor si saru-mana de urarile voastre!Sa dea Domnul sa aveti parte de tot binele din lume! Pai sarbatorim o zi,Vio draga....nu mai mult[:D]....Pai joi a fost o zi frumoasa,am primit felicitari,cadouri si flori si apeluri telefonice de la oameni la care nu m-as fi gandit vreodata sa ma sune....apoi seara a fost frumos...m-am intalnit cu o pretenuta care mi-a dat flori superbe de la ea si de la cuscra mea de la Suceava...[:D]hihihihihi...si acasa,cum stateam io asa...ca parca ai mei nici nu ma bagau in seama(intru eu ca oamenii in casa si fi-miu,Alex,ma vede si cica:"ti-ai luat flori?")ma intreaba Mariusache ca ce stau suparata..."pai un tort macar sa-mi fi luat si voi"...La care mister mustata dispare si reapare nu cu un tort ,ci cu doua torturi,unul sa manance din el 20 de oameni si altul de cioco mai mic....si mi-au cantat si m-au pupat..ce mai?Am ramas ara cuvinte...Asa ca am avut o sarbatoare frumoasa! Vineri am mers cu Luana si ne-am facut analizele nationale....iar sambata si duminica am stat casnici...cu treburile casei. Sunt putin necajita ca dupa ce abia terminasem tura de antibiotic saptmana trecuta cu Luana,sambata seara si duminica ziua toata Luanuta mi-a mai tras o portie de peste 38 temperatura,asa ca azi am dus-o cam bolnavioara la gradi si dupa cum vad nu m-a sunat nimeni de acolo....sper sa nu fi facut temperatura .. Cam astea-s stirile.... Azi am avt de lucru de cu dimineata...avm de facut fise de post si alte cacaturi d-astea....te doare mintea ce compozitii tre' sa scriu p-aici,de toata jena....niste aberatii... Va pup si sa auzim numai de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...