Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Fetelor,continuam aici......cu gradinita noastra?! cam putine floricele,dar tare frumusele....... va astept cu drag pe toate. CLUBUL FLORILOR VIOLETA- violetik [majoreta] FLORINA- mama_lui_alin(16-mai[s])[majoreta] FLORINA- adana [majoreta] GENTIANA- gen68 [majoreta] LACRAMIOARA/FLORIN/ALEXANDRU FLORIN-LYLY809[majoreta] LACRAMIOARA - Andera [majoreta] CAMELIA- camelia1 [majoreta] CAMELIA - Mi-Ka [majoreta] CRINA - crinuta [majoreta] SANZIANA- sanziana72-(17-oct [s])[majoreta] CRINA -crinutz [majoreta] FLORENTINA- Lory_k-(30 oct [s])[majoreta] FLORICA-Wudy-(12 oct [s])[majoreta] NARCISA- mnarcisa[majoreta] VIORICA-jojo [majoreta] VIOLETA-violeta69-(17-sept[s])[majoreta] [b]Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dragele mele,trebuie sa recunosc ca nu stiu sa continuu un subiect[q],asa ca l-am inceput si eu cum m-am priceput..... mai tarziu poate ma invata si pe mine cineva! sa va aduc cefeluta,buna,buna.....cam tarziu,dar mai bine mai tarziu deact niciodata! [cafea][cafea][cafea] am capucino [berica][berica][berica] si laptic [bere][bere][bere] si pizza [papica][papica][papica] o zi perfecta, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, mai sunt si eu pe aici, dar am un net zilele astea de il bat nu alta. Violeta, ai vazut pozele pana la urma? Nu stiu de ce nu ai reusit sa le vezi atunci. La mine mergea link-ul. Poate ai tu niste filtre ceva la servici. Ce iti face aviatorul? Wudy, cum sa nu te vrem? Nu mai zi asa ceva ca ne suparam si ne ofilim. Vrei sa se ofileasca frumusete de flori? va pup Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wudy[iartama][iartama][iartama] sunt nevinovata...cand am copiat ,din greseala....nu stiu cum a ascapat,dar reparam! doar am spus ca nu stiu sa continui alt capitol si am facut cam din topor! Crinuta n-am vazut pozele[bang][q]...cred ca ori sunt eu [batcap] ori chiar nu vad aici pe PC-ul acesta! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wudy.....[flo][flo][flo] inainte de ziua ta, ca de fapt am ratat mai de multa vreme sa te trec gardul(nu zic parleazu' ca se interpreteaza[:D])....uite-mi dau singura [8]!!!!ca o merit..... am uitat,tu ca o frezie draguta ce esti n-ai spus nimic si asa s-a ajuns la .... da' ma ierti asa-i?! si sa nu te mai superi de numele tau....imi amintesti de mama mea scumpa pe care o chema Floarea si care era o frumusete de floricica...tatal meu ii spunea FLORICELE!!!...eh, fraiera sunt,mi-au dat lacrimile! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, scumpele mele floricele. Nu m-am suparat nici o clipa pe voi. Cum as putea face eu asta? Doar ca am vrut sa ma remarc si eu cumva, trebuia sa fiu bagata in seama. Frezie rasfatata ce sunt si mai ales in preajma zilei mele de nastere simt cel mai mult nevoia sa fiu rasfata si protejata. Violeta, multumesc mult de tot pentru floricele, sunt printre primele pe care le primesc de ziua mea, merci din tot sufletul. Cat despre numele meu, asta este, nu il urasc dar nici nu pot spune ca ma dau in vant dupa el. Cand il auzi la altii parca-i mai frumos. Nu conteaza, asta-i un motiv de nemultumire. Pupici pentru floricele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragile mele floricele!! am venit mai devreme azi sa va aduc cafelute: [cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica] laptic [bere][bere][bere] si pizza [papica][papica][papica] si din nou sa va spun "o zi perfecta!"..... Wudy,esti o floricica tare scumpica[;)] si mie-mi place sa fiu rasfatata si nu numai de ziua mea,dar asta e! mai putin rasfat ca poate mi se urca la cap[hippi] maine o sa te rasfat eu de dimineata.....o sa vezi! mama lui Alin,ce mai faci? hai ca-mi e dor de tine....ce face Alinutu? Sanziana [pup],ce face printesa ta? crinuta mai merge masina de politie? sau a dat-o gata Rayan? ca fiul meu ar fi terminat-o in cateva zile..... pup si celelalte flori [pup]si le asteptam pe la noi[hia] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Violeta se pare ca doar noi am mai ramas sa avem grija de gradina si sa o si infrumusetam. Unde o-r fi oare celelalte floricele? Mama lui Alin .....Ce faci? Nu ai mai terminat cu munca? Hai, nu -i arata chiar tot fetei ce te va inlocui. Hai, vino in gradina! Multumesc anticipat Violeta pentru rasfatul de maine.[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta69, Marina e mai bine, a inceput sa se bata cu varul ei (semn sigur de insanatosire). Dar eu sunt mai rau. Cred insa ca si oboseala e de vina. Aseara am tras o fuga pana la Brasov sa o vad si azi-dimineata iar m-am trezit la 4h30 ca sa prind trenul si sa ajung la serviciu. Trebuie sa ma las de sportul asta ca ma termina. Wudy La multi ani anticipat sa il poti folosi la rasfat! Maine aduci tort in gradinita noastra !? Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...