Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

buna dimineata floricelelor! am venit mai devreme din nou sa va aduc cafelute: [cafea][cafea] capucino [berica][berica] laptic [bere][bere] si pizza [papica][papica] si sa va urez si azi "o zi perfecta!"..... si nu uitati,azi ne rasfatam....mancam tort!!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa incepem rasafatul pt. draga noastra WUDY LA MULTI ANI!!! [s][s][s][s][s][s][s][s][s] [comoara]....sa-ti alegi ce-ti pofteste inimioara! si corul care canta ..."multi ani traiasca,multi ani traiasca....la multi ani!" [cor] pt. diseara am orchestra mea preferata pe care o trimit la tine.... [trombon][ispita][roker][pk][bum][batetoba][harp][cri][disco][disco][ispita][roker] vezi sa nu bei[alcool] si sa dansezi[ispita] prea mult si sa nu te mai trezesti maine la apel,da?! noi suntem alaturi de tine [grup] si-ti dorim tot binele din lume[pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Wudy! si sa infloresti cat mai frumos! Sa ai parte de fericire si sanatate! De ambianta vad ca s-a ocupat deja Violeta. Uau, ce chef e azi in gradinita! Violeta, imi dai si mie orchestra ta saptamana viitoare daca imi trebuie ? Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanzianacand ai tu nevoie orchestre e la tine [:D] plus domnisoarele care danseaza frumos....[:D][:D][:D]...pt. baieti...e ziua ta?....sa-ti pregetesc si tie o surpriza![;)] da' sarbatorita noastra unde-o fi?! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][cheers][pup]pentru toate floricelele dragute care mi-au urat numai de bine. Va sa dea si voua Bunul Dumnezeu tot ce mi-ati urat voi mie. Va multumesc din tot sufletul, sunteti dragutze foc. Eu am aparut mai tarziu la apel ca am avut musafiri, sefii de peste mari si tari ca parca au stiut ei sa vina sa ma simt eu stanjenita de ziua mea. Bine ca am scapat de ei! Acum poate sa inceapa petrecerea. Tort si sampanie pentru toata lumea, baieti frumosi, a se citi, parteneri de dans pentru floricele ....si bucurie multa! Sa dansam...mie imi place muzica si dansul, ceea ce inseamna ca Violeta m-a lovit la tanc cu orchestra. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe 17 e ziua mea, asa ca daca tot am inceput cheful putem sa il continuam linistite si saptamana viitoare. Gata cu vorba, acum ma duc la dans. [hop][disco][ispita][pk][roker] Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragile mele floricele!! va aduc cafelute: [cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica] laptic [bere][bere][bere] si pizza [papica][papica][papica] azi e ultima zi din saptamana....sa nu fie "vineri 13"!!! si sa aveti un weekend perfect! Wudy,te-ai trezit azi sau o sa dormi pana la pranz dupa o asa petrecere! sper ca ai primit darurile dorite si ca orchestra mea s-a facut treaba! multumim pt sampanie.... Sanziana si eu tot 17,dar septembrie![:D] trimit si de ziua ta orchestra sa te veseleasca pe tine si pe Marina....si pe cine mai vreti voi [:D] Fetelor, va astept si pe voi sa spuneti cand e ziua voastra de nastere sa tocmim lautarii....sa nu fie plecati pe la alte chestii!!![:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! M-am trezit de dimineata, dar nu am apucat sa ajung pe DC pana la ora asta. Am auzit eu candva ca cine se trezeste de dimineata, departe ajunge si in fiacre zi ma trezesc cu noaptea in cap ca sa vad unde ajung pana la urma. [auto][:)] Sunt tanara si nelinistita, nu pot sta in pat prea mult, nici macar dupa petrecere. Merci pentru orchesta Violeta, sa stii ca o mai tocmesc si alta data. Fetelor bazati-va pe ea, face treaba buna![:)] Doresc floricelelor o zi faina si un week-end de exceptie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...