Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Fetelor va scriu pe fuga fiindca sunt in criza de timp. Toata saptamana nu am fost la serviciu fiindca duminica Alin a facut convulsii febrile (am crezut ca a murit in bratele mele si am innebunit) si am intrat cu el in spital, unde i-a descoperit si o pneumonie in faza incepatoare. Acum e bine, slava Domnului, dar nu doresc nici celor mai mari dusmani ai mei sa treaca prin asa ceva. I-am facut toate testele posibile si imposibile si se pare ca nu au ramas urmari asupra sistemului nervos. Si, ca sa fie tacamul complet, fata cea noua a dat biri cu fugitii (si-a dat seama ca e toanta) asa ca am angajat pe altcineva, iar acum ma stradui sa imi fac si treburile (va dati seama ca in weekend voi fi la serviciu) si sa-i arat si noului venit ce trebuie sa stie. Simt ca innebunesc. Oricum, important este ca baietelul meu e sanatos, chiar daca de acum va trebui sa avem mare grija sa nu mai faca temperatura. Va pup pe toate si va mai scriu cand pot. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]Bine v-am regasit floricelelor!
Am reusit iar sa trag chiulul...sper ca nu m-ati uitat!
Am fost super aglomerata, mai sunt inca dar am tinut neaparat sa intru sa va scriu cate ceva ca am ramas restanta sa urez sarbatoritelor [flo]WUDY[pup] si[flo] fetita[pup] SANZIANEI[pup], LA MULTI ANI! Sanatate multa si fericire!
Am sarbatorit si eu ziua lui Alinut pe 3. oct si a fost foarte incantat de cadouri, baloane...acum urmeaza sa vina ziua mea pe 30 oct sa vedem cum petrecem.
Oricum sunteti invitatele mele la sampanie si tort!
mama_lui_alin, imi pare rau sa aud ca Alin a facut febra mare! Acum se simte mai bine? Va pup!
Floricelelor va pup pe toate, promit sa intru mai des sa va scriu, va doresc o zi buna si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragele mele floricele! Florina, imi pare tare rau sa aud asa vesti [q] despre Alinutz! dar,totul e bine cand se sfarseste cu bine,sa avem incredere in DD! si o rugaciune face atat de mult! Draga mea fii puternica ca o sa fie bine,maica Domnului iubeste copii si e cu ei [ruga].....si noi iti suntem alaturi,macar cu gandul! Florentina,ne bucuram ca ai revenit pa la noi si nu suntem deloc suparate....aici e "o gradina libera!"[:D] "la multi ani" si pt Alinutz al tau...chiar daca e cu intarziere![bis] pup si celelalte fete [pup] sper ca nu suteti zgribulite de la ploaie!!!![pic] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...am uitat sa aduc cafelutzele: [cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica] si pizza [papica][papica][papica] si evident sa aveti o saptamana frumoasa!!! [pup][pup][pup][pup] eu am inceput cam prost ziua, ca fiul meu (pa care l-am adus de la bunici!) a dormit singurel si de fapt n-a prea dormit....din ora-n ora s-a trezit si a venit la mine la pat sa-l primesc si pe el! si am rezistat eroic [bang]....pe la 4 dimineata a facut kk....dar eu n-am mai auzit nimic,de data asta a fost al meu sot de "serviciu"....iar la ora 5 s-a varat langa mine,l-am auzit sforaind si cum nu puteam dormi mi-am luat perna si am mai dormit eu in patul lui...doar pt o ora!!![nani] asa ca toata noaptea am avut de lucru [bang] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somn usor Violeta, poate mai recuperezi la serviciu! Eu am rezolvat aceasta problema dormind cu fiica-mea in pat. Sper ca pana se marita sa ii treaca. Ceea ce nu a impiedicat-o aseara sa faca ture intre patul meu si al bunicii. De preferinta ar fi vrut sa fim toate 3 in acelasi pat! Daca se poate si cu bunicul si catelul! Din pacate joi noapte a facut herpangina cu febra, nemancat... Ieri a fost deja ceva mai bine ca a baut macar laptele, dar iar am avut sambata noapte program de mers la spital ca nu putea dormi si nu stiam ce e. Ca urmare a mai ramas o saptamana la bunici[V] Mama_lui_Alin, sper ca Alin e mai bine si a mai scapat de febra. Sanatate! Lory_k, La multi ani! lui Alin si ma bucur ca macar voi ati reusit sa va serbati ziua. Noi eram bolnavioare atunci[V] Wudy, cum a fost weekendul dupa ziua ta !? Te simti dintr-o data mai inteleapta ? Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana ,multumesc![:p]...crezi ca eu dorm la birou?![:I] deocamdata ma simt bine,imi era cam frig,brrrrr!!![hc]dar am dat drumul la caldura!!!!acum e mai bine si vad ca incep sa stranut! pana se marita Marina se rezolva problema cu dormitul![:D] asa imi zice si Mihnea,ca el o sa doarma cu mine pana sa insoara si cand se insoara doarme si cu nevasta langa mine! ca nu e corect, noi sa dorminm impreuna,adica eu si tatal lui, si el sa doarma cu o papuse!...adica cu renul![:D] ca mai bine sa plece tatal lui sa doarma el cu mine,ca ce bine era cnd nu era ca avea si el loc in patul meu! dar,asta e,are 6 ani si.....e momentul sa doarma singur,desi asa-mi e de drag sa-l tin in brate,dar nu se mai poate.....[:(] va pup...din nou![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina, m-am ingrozit citind ce ai scris despre ce a patit Alin. In privinta serviciului, va fi greu sa gasesti pe cineva eficient. Ce sa-ti fac daca esti buna in meseria ta? te pup Violeta, si noi dormim cu Rayan. Daca ne vedeai azi noapte, adica pe el, ca eu sunt pasnica. Nu ii e suficient sa doarma langa mine, nuuuuuuu, trebuie pe mine, obrazul lui pe obrazul meu, de abia respir si ma misc. Cum incerc sa evadez mai incolo vine dupa mine. Lory, La multi ani cu intarziere pentru Alin. Wudy, eu nu " functionez" dimineata. Intotdeauna am zis ca am nevoie de un job care sa inceapa la 11-12, ca altfel dorm si sunt morocanoasa. Sanziana, deci si voi dormiti impreuna? pupici Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta,puiule, greu o sa-l mai dezlipeste pe Rayan de langa tine!!! ca asa era si sufletelul meu...pana si la [consti] mergeam impreuna,vorba unei vecine "e lipit ca marca de scrisoare de tine!" noaptea nu exista sa nu doarma langa mine si cand l-am dus la bunici a suferit ingrozitor sufletelul ...nici nu stia sa spuna ce-l doare,dar a fost tare suparat,fugea dupa mine cand veneam sa-l vad si in ziua acea si a doua zi nici nu mai manca,sau daca manca ceva voma! e f. greu sa-l dezobisnuiesti,mama pt ei sunt ca un fel de a 2-a mana,al 2-lea ochi,al 2-lea picior!sufletul lor! dar, el e inca micut si mai poti sa-i cocolesti! ia aminte insa ca mai tarziu va fi tare greu sa-l desprinzi de tine! eu n-am vrut sa se ascunda dupa fustele mele cand va fi mai mare,ca o sa fie barbat si ce facem vine mama sa-i rezolve problemele? de acee acum, dupa 4 ani de cand l-am desprins de mine nici nu mai spune ca ma iubeste pe mine,zice ca pe bunica-sa o iubeste cel mai mult,dar nu ma supar ca stiu ca el spune asa cu mintea lui de copil...si apoi ma bucur ca o iubeste si pe ea, ca e si ea fericita .....va veni vremea cand va stii si va intelege ce inseamana o mama![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, pai eu vreau sa il dezlipesc ce mine si chiar sper sa reusesc in curand, ca nu vreau sa fie toata ziua dupa fusta mea, asa cum e acum. Si la toaleta vine cu mine, la dus, cand gatesc, oriunde merg el vine dupa mine. Ma piaptana, ma pupa, se rasfata, imi da obrazul sa il pup, facem " nati" ( nas in nas), etc, dar am momente cand vreau si eu sa stau linistita, singura, si el nu, parca n-ar avea jucarii. Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...