Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Buna floricelelor. In sfarsit sunt la noul loc de munca. Deocamdata e bine, nu am cine stie ce activitate, dar va trebui sa pun toate actele in regula (e o societate nou infiintata). Puiul meu e bine, dar va sta acasa saptamana aceasta. Multumesc pentru incurajari. Am vazut ca si voi dormiti impreuna cu puiutii in pat, ca si noi.Alin nici nu concepe sa doarma fara mine, si vad ca a inceput sa planga si dupa taticul lui, daca se intampla sa nu doarma cu noi (cand e pedepsit). Va pup pe toate si sper sa am mai mult timp de acum incolo sa vizitez gradina cu flori. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Crinuta, ai noroc ca doarme cu obrazul langa obrazul tau, Marina mai nou se suie cu picioarele daca nu cu fundul pe fata mea! Mai tot timpul noaptea ajunge perpendicular pe pat, daca nu cumva undeva pe la picioare de ma trezesc sa o caut si intru in panica ca nu mai e! Initial a avut patutul ei, dar tot la san adormea si o puneam dormind la ea. Dar cand ne-am intors in Romania patutul ei era in bagaje si acolo a ramas vreo cateva luni. Plus ca am schimbat vreo cateva case si mi-am zis ca nu se va simti in siguranta tot schimband daca nu sunt langa ea. Sper totusi ca la un moment dat sa o conving de binefacerile dormitului singur. Ca eu am dormit singura in pat de cand m-am nascut si nu dorm bine cu altcineva. Mai ales ca ma mai si rasucesc in somn. Spor la treaba, mama_lui_alin si sanatate celui mic. Violeta, ia-ti un pat mare ca va fi inghesuiala si cu nora[:D] Sau revenim la vechile obiceiuri, dormim toata familia pe cuptor! Desi nu stiu daca incapem pe calorifer. Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzianaimi place....cred ca sotului meu i-ar face placere sa doarma si cu nora in acelasi pat!!!!![mariaj] sau tb sa am grija sa fiu eu la mijloc[:D] na,ca ce-mi trece prin minte.....rea sunt! ca nu e el chiar asa! si sper ca pana s-o insura fi-meu ii vine mintea de tot la cap..... mama lui Alin, spor la treaba la noul job! fetelor si eu il cautam pe fi-meu peste tot ca era ca o zvarluga....odata cand era f. cald si taica-su dormea pe pernele de la fotoliu langa patul nostru s-a trezit cu copilul in cap,cazuse din pat drept in capul lui taica-su si zice"uite-l si pe tati!" si s-a urcat din nou in pat langa mine! va pup si sa aveti o dupa-amiaza frumoasa! eu fac suc de rosii si rosii in bulion,asa ca o sa fie frumos!!![:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am aparut si eu. Mai pe inserat dar nu puteam sa ratez si ziua de astazi. Asa ca Buna seara! V-am citit pe nerasuflate si mi-a placut. Ce? Pai sa stiti si voi ca eu am dormit in pat cu mama mea cea scumpa pana tarziu, spre clasa a XI-XII-a ...he he he, ce vremuri. Mama ma intreba mereu daca o sa vreau sa dorm si cand m-oi marita tot cu ea. Eram convinsa ca asa voi face. Mi se rupea inima cand ma gandeam ca o sa trebuiasca sa dorm si singura. Cu timpul m-am invatat, dar chiar si asa am seri cand imi doresc sa ma cuibaresc la sanul memei, nu-i problema, ca de maritat nu m-am maritat, nu are cine sa se supere iar tata m-a inteles tot timpul. :) Asa ca mai aveti de dormit mult cu puii vostri. Sanziana, am cam petrecut in week-end...dar a trecut. Astept Floriile cu nerabdare. Lory_K multumesc de urari. Si sa-ti traiasca Alinutz si sa te bucuri de el. pe maine, floricele dragi! Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragile mele floricele!! va aduc cafelute: [cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica] laptic [bere][bere][bere] si pizza [papica][papica][papica] am uitat de [biz][biz][biz]....ca sunt ultimele zile in care mai pot bazaii!! vine iarna si ne pregatim de sera! Wudy,lasa ca si eu dormeam cu mama mea,dar nu era prea bine ca eu ma tot foiam si ea se trezea si se enerva si-mi zicea"mama,ai cumva mancarici?!"......mie nu-mi era somn si ea mititica, era obosita! dar eu am fost ca sa zic asa,fortata de imprejurari, caci tatal meu fiind bolnav dormea singur si atunci eu cu mama..... nu-mi pare rau,dar atunci imi doream sa fiu singura si sa am camera mea! Wudy,cand o sa ai un copil o sa vezi ca asa o sa-ti fie de drag ca nu te poti abtine sa nu-l tii langa tine,sa nu-l dragalesti si sa-l rasfeti! florile cu bobocei stiu ce spun![olala] sunt f. putini oamanei care nu cedeaza "farmecelor" acestor ingerasi! la al doilea copil nu prea se mai fac aceleasi greseli....tot ceea ce facem noi prin comportamentul poate prea indulgent se rasfrange asupra copilului si e f. greu sa echilibrezi pe la 6-7 ani tot rasfatul de dinainte! de asta spun ca la al doilea copil parintii sunt mai relaxati si cauta sa nu mai faca greselile pe care le-au facut cu primul! dar cum si eu sunt unul dintre cei multi,am facut si eu o gramada de "greseli" cu al meu fiu![bang] si el e un mic terorist acum [poc] mult rasfat,multe pofte,multa iubire.....cam putina rabdare insa! va pup si sa aveti o zi buna si azi![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am uitat!!! azi avem o SANZIANA de sarbatorit!!! LA MULTI ANI!!! sa fii fericita si sanatoasa si iubita si sa te bucuri multi-multi ani de Marina! [s][s][s][s][s][s][s][s][s] [comoara]....e cadoul meu special pt tine![:D] am corul care canta ..."multi ani traiasca,multi ani traiasca....la multi ani!" [cor] ti-am promis si orchestra,dar vezi sa nu se supere vecinii,da?![:D] [trombon][roker][pk][bum][batetoba][harp][cri][disco][disco][roker] si ceva [ispita][ispita][ispita][ispita][ispita] [loveyou] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc, Violeta![asia][asia][asia] Am termopane, asa ca sper sa nu se auda orchestra prin ele, in schimb se aude prin zid ca e cam subtirel! Multumesc pentru cadoul special! Sa va spun ce e in el ? Violeta, imi dai voie sa le spun si floricelelor ? OK, e o orhidee cu ghiveci! Pregatiti repede sera. Vai, de unde stii ca am facut un curs de dans din buric pe vremuri ? [:D] Ma duc sa ma mai antrenez. Cea mai buna cura de slabire pentru solduri si acum as cam avea nevoie. Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...