Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Buna dimineata la Pranz si de la Wudy! Nu este urat in gradinita noastra, este foarte frumos chiar daca avem frunzulite pe jos. Coloristica imi place. Haideti fetelor in gradinita ... sa vedeti si voi ce frumos este!!! [flo][pup] pentru Violeta. Nu te-am lasat singura. Suntem cu sufletul aproape de tine :) Sanziana, vin si eu la Brasov. Pentru petrecere si tort evident. Pastreaza-mi o feliuta daca ajung prea tarziu. Multumesc!!! Petrecere frumoasa si sa ne povestesti luni de cadouri! Week-end placut si cu mult soare floricelelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tort??? Vreau si eu o felie maaaaare! Sanziana, petrecere frumoasa si succes in calatoria cu tortul. Violeta stai linistita ca eu nu te parasesc nici daca ai vrea tu [pup]. Eu sunt necajita ca a fost mama azi cu Alinutz la doctor si nu ne-a dat voie sa-l ducem la gradinita, inca, fiindca a inceput din nou sa tuseasca si sa-i curga nasucul.Trebuie sa avem mare grija sa nu mai faca temperatura, ba chiar ne-a recomandat sa nu-l mai ducem in colectivitate pe perioada rece, ceea ce mi se pare o prostie. Iar el, micutul, plange mereu ca vrea la gradinita la prietenii lui. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, floricele dragi mie!!! Revenim si noi dupa o absenta mai indelungata, de data asta in formatie de doua floricele, eu si printesuca mea Alexia Maria, care s-a grabit sa vina pe lume ceva mai devreme decat era "programata", respectiv la 7 luni jumatate. Am stat ceva vreme cu ea in spital, vreo 3 saptamani si un pic ca sa ia in greutate, insa acum suntem bine, daca ar putea mi-ar manca si urechile, asa de fomista este [bibe]. Va pupacim [pup][pup][pup]si o sa incercam sa intram de acum ceva mai des pe la voi. [flo][flo][flo] http://pg.photos.yahoo.com/ph/mika_2702/album?.dir=/4894re2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,ce bucurie mi-ai facut Camelutza!!![flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis] sa va traiasca printesa,sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata! si imi cer scuze ca n-am fost aici, sa te felicit mai devreme[q]......si ......bine ai revenit printre noi cu asa mandrete de bobocel de floricia![biz] of,doamne,sa-mi revin ..... ca tare m-a emotionat floricica asta!!![alcool][alcool] mama lui Alin [loveyou]......daca luim Alinutz ii place la gradi nu izolarea e solutia,parerea mea e ca tb sa incerci sa-i ridici imunitatea ....si incearca produse naturiste.....oricum,medicul nostru mi-a spus ca e perfect normal ca un prescolar sa faca 10(sau pe acolo,ca nu mai retin exact!) raceli pe an,pana la scoala! altfel o sa o patim cand copilul e la scoala si de acolo o sa piarda,la gradinita mai poate lipsi,dar la scoala nu e bine! fiul meu racea in primul an de gradi de ma speria,si tot asa odata era atat de rau ca mi-a dat medicul predinson(da' eu nu i-am dat decat de vreo 2 ori[olala]!) si mi-a spus ca daca nu se descongestioneaza gatul tb. dus la spital sa-i puna masca de oxigen[q] n-a fost cazul,dar sperietura a fost groaznica! revin cu cafelutza! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun: BUNA DIMINEATA DRAGELE MELE FLORICELE!! sa vin cu cafelutza [cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica] si pizza [papica][papica][papica] si sa va urez o saptamana frumoasa! ce-ati facut in weekend? cineva a mancat tort [pofta]....daca o fi ajuns cu el intreg la destinatie! [:p]...a mai rams o feliuta???[:p] eu am muuuuuncit ca in fiecare sambata!!!! dar aseara ne-am plimbat in parc la moghioros.....ne-am dat cu masinutele si.....ne-am relaxat! fi-meu ma inebuneste cu BB,in fiecare zi ma intreaba daca am BB..... si vineri i-am spus ca daca vrea DD o sa avem si el m-a intrebat "bine,dar ai fost la doctor sa iei pastila?!" si i-am spus ca am luat-o dar va trebui sa sufle DD viata lui BB si ca va trai daca va vrea DD......atata mi-a trebuit,n-am avut de lucru[alcool](sa scap de gura lui!)ca acum sta numai langa burta mea sa vada daca a mai crescut.....si zice mereu"mami,de ce nu t-a crescut burtica?"..."mami,sa nu faci pipi ca sa scapi BB-ul?" ...."mami,sa nu-l mai lasi pe tati sa fumeze ca il afuma pe BB!"...."mami,ai grija sa nu te mai enervezi ca-l enervezi pe BB!!!"...."mami,eu nu o sa te mai supar,ca sa nu te enervezi si sa moara BB"...... [bang][bang][bang] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna floricelelor. Ce mai faceti voi? Mi_ka, felicitari sa va traiasca printesa, sa fie sanatoasa si fericita in viata si sa va aduca numai bucurii. Violeta, trebuie sa-ti fie tare greu cu atata presiune din partea puiului tau. Mie mi s-a rupt inima numai ca mi-a pomenit Alin de cateva ori ca vrea un "surior" dar daca m-ar ruga asa, cred ca as ceda pana la urma, chiar daca nu mai vrem inca un copil, momentan. Va pup dulce pe toate. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina,stai sa mai creasca putin Alin, ca o sa vezi tu ce o sa te "toace"[mariaj] cu "suriorul"!!![:D][:D][:D] cand era si al meu mic,nu stia sa spuna,dar acum a prins curaj.... si cum lui Alin ii plac copii si plange dupa ei....e 100% ca o sa vrea mai multi suriori [:D][:D] Crinuta tu unde ai disparut?![^] ce face Rayan [bonjovi]? Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragele mele floricele! Ce floricica gingasa avem noi in gradinita. Mi-ka sa va traiasca printesuca, sa fie sanatoasa, sa va bucurati de ea si voi sa fiti sanatosi pentru a o putea indruma frumos in viata. Este o scumpete, am vazut fotografiile si ... este o papusa! Iar mai Violeta? Iar ai muncit? Pai nu se poate chiar asa....si eu am facut acelasi lucru dar m-am si odihnit si am descoperit ca pot sta si ore in sir la calculator. o saptamana buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MI_Ka,am vazut si eu pozele cu galusca .....sa-ti traiasca ca e tare frumusica...si tare mica[;)] Wudypai ce sa fac?daca n-am angajat o menajera? cand o sa am menajera[:D] o sa stau numai de astea [cina2]...[:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi_ka, felicitari pentru bobocica si sa va traiasca! E o dulceata! Violeta, inteleg ca tu vei fi urmatoarea ! Asta daca nu mai rezisti presiunilor [:D]. Mama_lui_alin vii din urma cu rugamintile celui mic si poate te convinge! Wudy profita de timpul la calculator ca dupa aceea nu vei mai avea loc de cei mici [:D]! Ba un Alunelu', ba un desen animat. Eu as vrea un fratior pentru Marina, dar momentan nu sunt posibilitati. Dar are noroc de un var cu 6 luni mai mare cu care sa se certe frateste [:D]! Am ajuns cu tortul intreg in Brasov. Am fost intampinata cu mic cu mare la gara si vineri seara s-a si mancat o jumatate, desi in mod normal trebuia sa asteptam weekendul ca sa fie si matusa-mea cu sotul ei de fata. Dar nici copiii, nici adulti nu au rezistat tentatiei. A fost un dezmat culinar! Duminica am serbat cu ce mai ramasese, dar a fost foarte bun si frumos facut. O sa mai comand acolo. Era si usor de mancat si digerat(fratele meu a spus ca el ar l-ar putea manca singur pe tot [:D]). Dupa ce s-a ingrozit mama ca a auzit ca am comandat un tort de 3 kile (care a avut doar 2750g) pana la urma de abia ne-a ajuns (asta dandu-i si vecinei din stanga si vecinei de peste drum si asa mai departe...). Eu ma declar multumita de calitate, dar nu de cantitate. Mai vreau! Daca vreti sa gustam toate propun sa mai comandam unul in cinstea Alexiei Maria! O fi noi flori, dar cu tort ne intretinem, nu ? In schimb Marina iar a facut febra sambata noaptea si a ramas tot la Brasov.[V] Sanziana & Marina (03/10/2004) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.") Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...