Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Fetelor, scuze, nu sunt suparata pe voi, cum as putea fi? Pur si simplu am multe probleme, si nu am mai apucat sa scriu desi imi propuneam. Nici sa citesc nu am apucat, acum ma apuc. Sanziana, La multi ani cu intarziere! Iti doresc numai bine. Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BUNA DIMINEATA SCUMPE FLORICELE! uite ca a venit si Crinuta[bis] si nu e suparata pe noi [bis] Crinuta,scumpa,ce s-a intamplat?![V] ca-l bat eu pe ala care deranjeaza o floricica [bruta] e bine politistul tau mic?! [bonjovi] Wudy,draga, pai eu 20 de ani am [:D].....in suflet !![aerob]ia uite ce sportiva sunt [aerob] si puternica [box]ii bat pe toti care ma supara! vorba ta,Craciunul o sa fie in familie....desi as pleca undeva unde sa nu mai fac nimic.....sa stau doar sa ma relaxez....dar cred ca ma duc la socrela! iar de Revelion o sa ......[nani][nani] dulce, la cabana plapumioara! ati vazut cat sunt de babutza?! si eu care ma laudam ca sunt ca la 20 de ani...... in suflet da,dar in rest simt ca asa sunt de obosita! poate unde nu mi-am facut concediul complet anul acesta,poate unde am si mult de lucru,poate unde si copilul e ffff vioi....si oboseala se acumuleaza in timp si,probabil ca mai greu iti incarci bateriile! dar,sa vin cu cafelutele [cafea][cafea][cafea] si pizza [papica][papica][papica] si sa aveti o zi frumoasa, [pup][pup][pup]-PE TOATE Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele, Am intrat sa sorb in graba o cescuta de cafea si sa mai iau pulsul pe aici, ca la in jurul meu e agitatie mare de tot, la munca nu mai am timp nici sa respir[zid], iar acasa nu mai merge calculatorul. Sunt putin suparata ca incerc sa slabesc si nu se vede nimic(rabdare......rabdare). nu am reusit sa citesc tot ce sa postet dar va prind eu din urma [cheers] Narcis George [bonjovi] si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragelor! bine v-am ragasit,sper ca sunteti bine,ca uite ce vreme avem,ca de primavara!!![biz][biz][biz] vin cu cafelutele mai intai [cafea][cafea][cafea] si pizza [papica][papica][papica] Narcisa[;)] salutare......mi-au placut pozele de la Creta! ei si nu esti chiar asa .....dar poti slabi daca eviti paine,paste,dulciuri....putin poti si din astea,dar numai putin....si sa nu mai mananci dupa ora 18 apoi,incet-incet se poate,mai greut,dar se poate! ti-as spune eu reteta de succes,dar prefer sa nu o incerce nimeni ca nu e buna...mai bine gras si sanatos decat slabut si bolnav! (era vorba de stres!!![:D]) fetelor,va pup si va astept in gradinita![pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata floricelelor! Dupa cum vedeti vremea tine cu noi. Tare as merge in weekend undeva, la munte, la iarba verde, sa facem un gratar. Dar mi-e frica sa-l scot prea mult la aer pe Alin fiindca vad ca iar a inceput sa stranute. Cred ca am devenit paranoica. Narcisa, superbe pozele din Creta. Cat despre slabit, incearca cu gimnastica combinata cu evitarea alimentelor "interzise". Eu de obicei slabesc prin infometare, cand sunt prea ocupata si uit sa mananc. Violeta, babuta, ce mai faci? Vad ca esti tare bine dispusa in ulimul timp. De fapt tocmai pentru optimismul tau te admir, de cand ti-am citit primele postari la un alt subiect. Dar asta ramane intre noi [;)]. Crinuta, ne-ai mai linistit.Mai aveam putin si te dadeam in urmarire generala. Wudy, ce sa zic, tu esti vesela intotdeauna si ne inveselesti si pe noi. Va pup dulce pe toate si va doresc o zi buna. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaa! Dupa o pauza de aproape o luna Marina s-a reintors bucuroasa la gradinita. Cred ca ii lipseau copiii. Pana la urma incep sa cred ca metoda cea mai buna de adaptare la gradinita e sa ii duci cu intermitente ca sa aiba timp sa li se faca dor. [:D] Astept cu interes sa vad cum va fi maine. Biata e cam palida dupa atata boala. In weekend, daca e frumos as vrea sa o duc la gradina zoologica sau daca nu, tocmai am auzit la radio ca la Bucuresti Mall (unde e asta !?) ar fi surprize pentru copii legate de Haloween. Poate mergem acolo. Sunt asa de fericita ca e bine si o am din nou langa mine. Si ea parea fericita. Uraaaaa! Sanziana & Marina (03/10/2004) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.") Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama lui Alin ......cred ca ai "nas" de detectiv.....[jamaica]....ca ma urmaresti [:D][:D][:D] sunt o babuta draguta,sa stii,arat cam de 28 de ani.....cica,varsta e in functie de cum e interiorul,iar eu zic ca al meu e de 18 ani!!! deci +/- 10 ani da 28 de ani [:D][:D][:D] sunt optimista,ca pesimista am fost prea multa vreme si nu mi-a priit [:p],de fapt eram o pesimisto-optimista![:D] iar in ultima vreme asa ma iubeste fi-meu si parca ma asculta mai mult si nu mai face ca un razgaiat, ca ma inveselesc si eu...imi da asa o energie [hop][aerob][bis] aseara am fost in parc si ne-am jucat....mai mult el,dar si eu m-am simtit bine.....le-am mai lasat treburile si ne-am relaxat! Florina,scoate-l pe Alin,ca e frumos afara si daca-l tii in casa tot nu rezolvi nimic! Sanzianama bucur ca ai adus-o pe Marina si ca asa iti da si tie energie......si,evident, ma bucur ca e bine! Bucuresti mall,e cel de pe Vitan,dupa piata Unirii spre piata Alba-Iulia cred ca vreo 3 statii apoi se face un drum la dreapta si dupa piata Vitan cobor la urmatoarea...acolo e Bucuresti Mall,cel din drumul taberei este Platza Romania......cred ca asa e,daca fetele stiu altceva sa ma corecteze..... un pupic mare pt. mamica Sanziana [pup] si unul si mai mare pt Marina [pup] Salut florile mele preferate[hia].....plus boboceii[hia]..... si le trimit pupici multi [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la amiaza! Vreau si eu, si la gradinita (sa fiu colega cu Marina ca eu tot nu am fost la gradi cand eram mica) si mai vreau si la munte , nu de fitze, asa ca sa ma joc cu Alinutz si sa se odihneasca mamica lui draga ... Ce frumos visez eu .... Chiar ma gandeam in dimineata asta ca ar merge un munte de numa, cand va mai aud si pe voi nu-mi ramane decat sa ma urc in masinutza si pe-aici ti-e drumul! Dar mai astept un pic ca la sfarsitul lui noiembrie plec la Zalau, la sfarsit de decembrie in Franta ...numai plimbari .... Ai dreptate Violeta, cum ai spus tu frumos, pe acolo sunt Mall-urile! Va pupic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor-floricele! [biz][biz][biz][biz][biz][biz][biz] dupa cate vad eu voua va place mai mult prin gradina decat pe la calculator![:D] dar, eu vin aici .....si va aduc bunatati si multa [loveyou] o sa vin si eu la aer curat,dar mai tarziu![bis] deci,cefeluta [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] capucino [bere] si o gustarica ...pizza daca vreti....[papica] sper ca sunteti bine cu toate...incluziv boboceii si bobocelele! bobocelul meu(de trandafir!) e bine...stiti de ce e de trandafir?v-am spus....eh,mai spun odata( ca eu sunt babuta si mai uit![:D]) ...cand am ramas insarcinata cu el,am visat un boboc de trandafir rosu si asa de frumos.....si atunci m-am gandit ca o sa fie baiat!.....bobocelul meu gingas,manca-l-ar mama pe el! aseara,in parc a jucat si el fotbal [hagi] cu niste baieti ceva mai maricei,dar el nu stie prea bine sa joace si mai ia mingea in mana,mai arunca cu ea si aiurea,si asa s-a suparat un baiat pe el si l-a dat afara din echipa.... eu nu am auzit ce i-a spus,dar am vazut ca l-a impins si m-am dus la baiatul acela si l-am rugat sa nu-l mai impinga ca e si el mic si nu stie prea bine.... baiatul a zs ca da aiurea cu mingia,o ia in mana si ca altfel il lasa sa joace,dar puiul meu nu a mai vrut sa se intoarca la joc,era tare suparat! [:(] iat pe drum mi-a spus..."mami,auzi sa ma faca pe mine pici,ce eu sunt pici?!...am 6 ani,stiu sa socotesc,eu nu mai sunt pici..."[:D] asa ca,puiul meu nu mai e PICI.....[:D] va pup si va doresc weekend frumos si linistit [pup][pup][pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...