Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(2)


Recommended Posts

Buna ziua, floricele dragi! Wudy, incep sa te "invidiez".Prea te plimbi mult si n-ai nici o grija.(am glumit, sper ca nu te superi) Violeta, cum sa-i spuna bobocelului de trandafir ca e pici la 6 ani??? Alin nu admite nici acum, la 3 ani, sa i se spuna ca e mic.Mereu ma corecteaza, si ca sa-mi demonstreze ca e mare ma pune sa ne masuram si-mi arata cat de inalt e (adevarul e ca-i inaltut pentru varsta lui). Va pupic si va doresc o zi buna. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna floricelelor! Mama lui Alin, adevarul ca nu am prea multe griji dar sa stii ca nu ma plimb asa de mult. As vrea sa o fac mult mai des. Macar acum cand nu am barbat, catel, copil, purcel. Ca dupa aceea tot acasa am sa mai stau. Si nu m-am suparat, Doamne fereste, nu am de ce s-o fac. Mi se pare normal Violeta ca baiatul tau sa se supere, pai daca el este pici atunci un bobocel de 6 luni cum mai este. El este un adevart flacau!!! Sa aveti un week-end de la excelent in sus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Salutare floricelelor!!!De data asta chiar ca m-ati uitat!Eu sunt de vina, stiu[:I]...am tras chiulul dar din cauza ca am fost plecata intr-o scurta calatorie...Nu am citit tot ce-ati scris, doar printre picaturi...recuperez eu!
[flo]Mi-ka, sa-ti traiasca printesa si sa-ti aduca numai bucurii![pup]
Floricelelor, mai aveti pofta de tort?Maine va servesc cu cea mai mare placere!Imi pare rau ca numai virtual, dar sper sa ne intalnim vreodata cand am sa vin acasa!
In rest...ce mai faceti?Am vazut ca faceti planuri pt. Sarbatori. Noi ne-am hotarat deja, de Craciun mergem in Disneyland, ii serbam si lui Alin ziua de nume, iar de Revelion nu ne-am hotarat inca. Cam atat.
Va pup pe toate, va doresc in continuare o duminica placuta si sa auzim numai de bine![pup]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA FLORICELE! [biz][biz][biz][biz][biz]....INCA PUTIN,PANA DA ZAPADA![V] va aduc cafeluta [cafea][cafea][cafea] si va spun sa aveti o sapatamana perfecta! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa,acum ca ne-am trezit.....sa nu uitam ca avem o sarbatorita, [cor]LA MULTI ANI FLORENTINA!!! [s][s][s][s][s][s][s][s][s][s] n-am uitat de tine,eu mereu am trimis pupici....... sa venim cu darul,nu?! uite,ce-ti doresti tu sa iei de aici....(sunt multe bijuterii,sa stii!) [comoara] venim mai pe seara si cu orchestra vesela...dar sa nu faci prea multa galagie ca se supara vecinii!![:D] [bum][batetoba][bis][bis][cri][harp][roker][trombon][bum][batetoba] [pup][flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, FLORENTINA!!!! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita. Apropo, ziua mea este pe 16 mai, iar la anu voi schimba prefixul. Fetelor ce ziceti de vremea asta mohorata? Vreau soare. Vreau sa vina primavara. Va pup pe toate si va doresc o saptamana superba. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama_lui_alin o sa te sarbatorim si pe tine...pe 16 mai! nici mie nu-mi place vremea asta,dar daca traim aici...ne adaptam ! sau ne mutam undeva unde e numai cald,eventual pe-o insula exotica!!![beach] dar am inteles de la TV ca o sa fie frumos si weekendul viitor,asa ca sa nu disperam...inca! noi am fost in parc,ne-m ciocnit cu masinutele [auto],am sarit pe saltele....adica copilul,nu mama.....apoi ne-am catarat in copacei,tot copilul,mama a inghetat de frig..... cine a fost la mall sa sperie copilul cu monstrii?!!! fetelor va pup pe toate si va dau cate o floricica-n plus celor care sunteti mai tot timpul in gradinita VIOLETA- violetik [pup]? FLORINA- mama_lui_alin [pup][flo][flo][flo] FLORINA- adana [pup]? GENTIANA- gen68 [pup]? LACRAMIOARA-LYLY809[pup]? LACRAMIOARA - Andera [pup]? CAMELIA- camelia1 [pup]? CAMELIA - Mi-Ka [pup][flo] CRINA - crinuta [pup][flo][flo] SANZIANA- sanziana72[pup][flo][flo][flo] CRINA -crinutz [pup]? FLORENTINA- Lory_k [pup][flo][flo] FLORICA-Wudy [pup][flo][flo] NARCISA- mnarcisa [pup][flo][flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaaama, ce tare sunt. Am trei floricele. Merci Violeta.[pup] Si noi am fost ieri in parc si am inghetat (eu, ca Alin era transpirat de cat a alergat). La Mall nu am fost ca ma punea sa-l duc la bilute (locul de joaca pt copii) si nu era cazul. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna frumoaselor. De cateva zile am un net de imi vine sa [bang]. Abia ma loghez si ma disconecteaza, apoi apuc sa scriu ceva, pica netul iar si se pierde, si tot asa de nu imi mai vine nici sa deschid laptopul. Eu scriu acum mesajul si apoi incerc sa citesc ce ati scris ca poate pana citesc pica netul. Na ce stres am acum, dar serios ca ma enerveaza netul asta. Am zis ca le scriu astora cu netul sa le spun vreo doua... Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Lory_k Si eu vreau tort! O bucata maaaarrrreeeee! Dupa cum se vede, nu sunt deloc pofticioasa...[:D] Violeta69 pai daca ne stimulezi cu floricele nu imi permit sa mai lipsesc de la apel ca imi starnesti ambitiile de premianta [:D]. Desi am inteles ca acum nu se mai dau premii la scoala !? Eu am fost la Bucuresti Mall sa imi speriu copilul cu monstrii sambata, dar nu am gasit nici unul. Nici urma de surprizele anuntate. In schimb a fost o zi insemnata in evolutia Marinei. A reusit sa se catere singura peste tot prin locul de joaca! Acum 3 luni nu putea ca era prea mica dar de atunci a mai crescut vreo 3 cm si a capatat tehnica de alpinist. Isi ridica piciorul pe undeva pe langa cap pana la treapta urmatoare, se prinde cu mana unde putea si se ridica pe burta pe etajul superior. M-a lasat cu gura cascata. Era foooarte incantata ca poate sa faca asta. Administratia se pare ca s-a hotarat ca sportul e sanatos. Au inchis soseaua Petricani, iar ca sa ajung la serviciu azi dimineata am mers vreo 20 de minute sustinut (ca bonus, prin ploaie) si a trebuit sa mai sar si un tren care bloca bariera (noroc ca tocmai luasem lectii de catarare de la fiica-mea ca a trebuit sa le aplic si eu). Dar pana la urma mi-a prins bine, ca imi e un somn... si miscarea m-a mai trezit putin. Sanziana & Marina (03/10/2004) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.") Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...