Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamicutze casnicutze (73)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata,am bagat! [:D] Georgi,nu este catalogul pe net.Pe net doar faci comanda de catalog si ei ti-l trimit acasa,numai ca dureaza cam mult. Eu am facut comanda pentru ziua lui Robert de o masuta cu scaunel si tablita de scris.Are si creioane,acuarele si mai multe chestii incluse in pret.Zilele astea ar trebui sa apara.Am sa vad pe unde o pitesc sau daca o sa am rabdare sa nu i-o dau. [;)] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai...oftica-ma.... Lasa ca-mi fac io timp si de el...Problema mea e ca nu mi-am facut inca mutatie aici.Chiar....cat naiba mai am de gand sa stau???Ar cam trebui sa merg pe la politie sa vad ce si cum.Hai ca iar ma ia problemele existentiale.[:D] Mai bine fug sa dau antibioticul si pe urma la nani.Maine am o zi grea.[bang] [pup] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu mi-am comandat catalogu', sa fie vreo 3 luni, si nici pina acu' nu a venit. sau e posibil ca vecinii mei dragi sa-l fii sutit? il pune la cutie postasu'? [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro "]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu v-am votat mediocrelor [:D] glumesc evident. auziti,dar nu va necajiti ca avem voturi mediocre.asta inseamna ca-l roade pe careva pe undeva de pe dc-ul asta[:-)))] suntem urmarite.tana-na-na-naaanaaaa[:-)))] asta-i bine ca avem audienta. sa crape dusmanii[alcool] v-am spus ca am pus poze mai.sunt fata serioasa ce draq. si da Alina;ne-am tuns cu totii.e mult mai simplu la spalat.am scapat de batei,circ si urlete la ora de baie[:D] alea sunt cateva foto din wekend. pe cele de asta vara mai la vara alina.sunt pe cd-uri.sunt cu sutele si trebuie sa le selectez[alcool] fetele,dupa ce ca ma simteam si eu ceva mai bine am citit pe un sit canadez cum ca o romancutza a murit in somn(infart) asa subit dupa numai 5 luni de Canada.Sunt varza[bang] tare aiurea mi-a picat.Avea 38 de ani amarata.Nu ma gandesc decat la amaratii aia de parinti din tara care nu-si vor m-ai vedea fata niciodata[q] maine o inmormanteaza... M-as fi dus si eu dar nu pot ca am o intalnire maine la pranz si intr-un fel poate e mai bine ca ma rupeam in 2 pe acolo de durere[q] nasol... intr-o luna e ziua Maiei.A inceput sa ma dispere de pe acum.Vrea 3 petreceri[soc] Una cu copii de la scoala intr-un parc de distractii,alta cu romanii acasa si alta cu copii din cartier [soc] I-am spus ca e tare inteligenta ca are asa solutii la toate dar in acelasi timp i-am spus ca taicasu nu-i milionar si maicasa nu are argati la usa[:D] Apoi a stat ea si a meditat si apoi a decis ca vrea numai acasa cu romanii dar cu conditia ca petrecerea sa inceapa de vinerea seara cu o "seara in pijama" (copii vor dormi la noi) si sa se termine a doua zi seara cu cheful parintilor.Misto [mariaj] Avem o sapt.(eu cu taicasu) sa alegem varianta care ne convine[bang] Ma gandeam la 16 ani ce ne-o cere?! vreo suta de cadani si un sac de prezervative?! [alcool][bang] somn usor. ma duc sa-i "sparg" pt. ca i-am bagat la somn de 30 de min. si ei fac chef in dormitor [batcap]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...