Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamicutze casnicutze (73)


Recommended Posts

Netza.Luati si de la mine o [cafea]. Cami super pozele.Stie Maia ta ce vrea...are personalitate, nu gluma.[:D] Io strang putin pe-aci si am intins-o la scoala. [pup] si o zi faina. Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata! doina o [cafea]si un[pup]de la mine . cami , stai ca asta e doar inceputul.si mai cum nu-i milionar sotul?pai in lei sigur e[:D], asa ca fa chef de chef la Maia.oricum e desteapta fata , ca tot are 2 zile de chef. alina io m-am pregatit de alergat , m-am si impiedecat da nu m-a vazut si auzit nimeni , ca la ce concert de sforaituri erau in casa...poate am :"noroc"deseara[:D]. [cafea]pt toata gasca. va tzuc si mai vin........... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Pe Alina o doare mai Banana! [:(] [pup] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

[:-)))][:-)))][:-)))] banano, cred ca ti se trage de la bundy de aseara[;)] nu ma pot lipsi de cana mea de cafea zilnica, si adevaru' ca e cam maaare. acu' am facut-o juma si cu lapte. [pup] ca va ginditi la mine am vazut-o pe liana on line. LIANAAAAA da-ne ceva vesti [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro "]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diadaniela Bianca,cum ,ma ,te doare in piept?[:(] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
banano pe mine ma dore-n patina de tata lumea[:D]. va tuc si mai vin..... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...