Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casatorita.. dar fara sex


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, Cristina! Si io cred ca are pe una :-)) Vezi ca e foarte simplu sa o dibuiesti: fiindca ne-ai zis ca sotul tau vine de la serviciu direct acasa, nici macar la bere cu baietii nu iese, aduce toti banii, se inseamna ca e o colega de serviciu, si inca una bogata si a real lady, fara pretentii la cadouase din partea lui [hot]. A, da! In mod sigur e una care are birou personal, dotat cu cheie. Acolo se desfasoara sexul ala pe care nu il face cu tine [alcool]. Cercul a devenit extrem de restrans. Asadar, numele amantei este...[8D]
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hauiliu, mancati-as, da' la iel s-a uitatara careva? hasha uratzenie de berbant maica, comenteaza la o asa printesa? kiki io ti-as da in carti de vraji si descantece, da' mai bine vorbeste tu cu sotul cinstit - dupa 1 an de intrebari zice ca ii repugni fizic? e o scuza foarte ciudata in conditiile de fata. poate nu are pe nimeni, cu atat mai mult e ciudat ca nu are pofta de tine, poate a patit ceva si i s-a luat de sex. sau... poate a fost la t...e si a luat fro boala care se trateaza greu. nu stiu, e clar ca e ceva in le gatura si cu tine, te percepe altfel, de cand cu sarcina, sau poate i s-au declansat lui niste probleme din copchilarie, vis-a-vis de parinti, etc. nu stiu, eu enunt simple supozitii. poate toate sunt deplasate. insa e de datoria ta sa incerci sa afli ce se intampla, pana nu e prea tarziu. GRASA NU ESTI, plinuta da, RESPINGATOARE IN NICI UN CAZ! mult succes![pup] offtopic: ciudat filmul ala guestus si toata recenzia lui. astia daca nu pot sa slabeasca se resemneaza si incep sa se placa si asa, ba mai mult.. bleah! b
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cate ne spui - cuminte si devreme acasa- nu pare sa aiba vreo amanta, asta daca nu-i cum zice denizel ;-). Demiankiki, l-ai intrebat cum a supravietuit in astia 2 ani fara sex? Tu ai ramas frustrata, asta stim (cine n-ar fi?!), dar el? Chiar sa prefere abstinenta in schimbul unui mic "compromis" - temporar- sa-i zicem asa (desi arati bine si acum, imi inchipuiam ca ai muuuult mai multe kg in plus la cat de in tragic ai spus ca a luat-o domnul). Succes la slabit, in primul rand e sanatos pentru organism sa scapi de kg in plus (fie ele si putine) si, in al doilea, e o ocazie sa te convingi daca, revenita la forma initiala, il vei interesa din nou din punct de vedere sexual. ps. Eu as fi fost tare suparata pe el daca mi-ar fi facut una ca asta cat inca mai aveam kg in plus de dupa sarcina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kiki, esti o frumusica si arati foarte bine, chiar daca esti plinuta dupa canoanele anorexicilor. Eu am citit din nou primul tau mesaj si acolo ai scris ca la izbucnirea ta, dupa multe insistente, el ti-a raspuns ca motivul este ca "te-ai transformat dupa nastere". In propozitia lui nu se pomeneste de kilograme. Esti sigura ca el la asta s-a referit sau a fost concluzia la care ai sarit tu din cauza propriilor complexe? Desi nu e cazul sa ai complexe, caci arati numa' bine... Stiu ca eu am fost printre primele care au dat cu pietre in el, dar daca el s-a referit la o altfel de transformare? Ai adancit discutia cu el?
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
[url="http://www.helpsonia.com/povestea-soniei"]S-o ajutam pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar Kiki e o frumoasa. Cred ca e frumoasa si slaba si mai grasutza, asta e un mare noroc. Dar imi trece prin cap o intrebare ... daca din poze ar fi reiesit ca nu arata bine ce i-ati fi spus ? "Mda, are dreptate barbat-tu ca nu se mai uita la tine, adevarul e ca esti naspa!" ??? Kiki, tu sa slabesti doar daca doresti sa o faci PT TINE, nu pt sotul tau. Iar cu el trebuie sa vezi adevaratul motiv pt care nu mai aveti o viata sexuala. Eu imi imaginez ca voi nu mai comunicati deloc ... si de mult timp ... Pt ca intr-un cuplu ok dupa cel mult 2-3 luni fara "prestatzii" (de la nastere) ati fi inceput sa discutati pe aceasta tema si sa remediati problema. Sibylle
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87332"]Nasterea ariciului junior[/url] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos"]Pozele mele[/url] [url="http://s79.photobucket.com/albums/j135/Sorinushka/"]Poze cu noi si Vladimir[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pozele si cu sotul tau...nu e rupt din soare dar nici urat nu mi se pare ca e....ce as face eu in locul tau? Nu m-as culca pe o ureche dupa postarile cu arati bine de pe forumul asta...ci as lua taurul de coarne. Adica stii tu slabit, gimnastica din astea. As lua o mina pozitiva vesela si cam indiferenta fata de 'mnealui. Si dupa ceva timp cand ma consider giugiuc....daca el tot nu face nik...i-as propune sa mearga la medic. Eu personal nu as initia nimic dupa asa ceva...as lasa sa initieze el...cand ma considera "ok". Mie mi se pare jignitor ca la cum arati tu....sa spuna ca de asta nu face sex de 2 ani..scuze dar eu am vazut ceva grasute rau prin parc...de care nu m-as fi atins neam daca eram barbat si de aia am crezut ca si tu esti asa. Dar asa ce sa zic....e nasol ce face domnul...dar nu-i nimic se mai intoarce roata in viata si cine stie poate in curand ii trantesti si tu ca nu e bun de nik in pat...desi dupa o faza ca asta ajungi la divort....deci mai bine nu...dar cred ca tare m-ar manca limbuta sa-i gasesc si eu cusururi dupa asa faza. Si normal...as lovi unde doare mai tare! Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/ [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...