Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casatorita.. dar fara sex


Recommended Posts

Nu are el ceva probleme? Stiu si eu? Ori fiziologice, ori... Doamne fereste dar se poate... de alt gen? Si evita cu buna stiinta neavand alternativa directa? Adica daca vrei sa faci cu el, nu face nici in ruptul capului? Nu poate desi ar vrea? Nu vrea si nu poate? Te respinge? Te accepta dar... ceva nu merge? In fapt cum se comporta? Raspunzi doar daca vrei! Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Anul 2006 [/url]/[url="http://good-times.webshots.com/album/558648573wnySJN"]Anul 2007 [/url]/[url="http://family.webshots.com/album/559575508QfpVhC"]Serbarea Ioanei[/url]/[url="http://family.webshots.com/album/560595870rHOjjn"]Croatia 2007[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E ciudata rau problema voastra. Mergeti la un sexolog, poate il convingi. Daca a fi doar kg in plus le-ai birui tu cumva dar cred ca el are alte probleme psihice si nu mai vrea(cel putin cu tine). Cate kg ai in plus? Daca sunt pana in 10 chiar nu vad de ce sa comenteze, daca sunt mai multe iesi cu copilul in parc si arde caloriile. Oricum, discuta cu el, sa-ti dezvolte problema, ce-i aia "te-ai transformat..."? Descoase-l si intreaba-l ce face el cu libidoul lui ca sa stii sa faci si tu cu al tau... ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marius
Nu are el ceva probleme? Stiu si eu? Ori fiziologice, ori... Doamne fereste dar se poate... de alt gen? Si evita cu buna stiinta neavand alternativa directa? Adica daca vrei sa faci cu el, nu face nici in ruptul capului? Nu poate desi ar vrea? Nu vrea si nu poate? Te respinge? Te accepta dar... ceva nu merge? In fapt cum se comporta?
Bine punctat. L-am intrebat si pe sotul meu si exact aceleasi intrebari si le-a pus si el. Ce face daca te dai la el, fuge din pat? etc. Si-a mai zis, ca barbat, ca nu se poate sta asa 2 ani. Hai sa zicem cateva luni.. dar 1-2 ani e imens. Iar o eventuala amanta nu exclude amorul conjugal. Pb de alt gen.. nu stiu, dar poti avea inclinatii gay mai pronuntate dupa atatia ani de "relatie sexuala excelenta" hetero? Mi-e greu a crede, dar never say never. Mai ramane o pb fiziologica la el. P.S. .. si sa sti ca esti o femeie f atragatoare. Parerea mea si-a lui barbata-meu [;)]. Nu ai de ce sa-ti faci nici un fel de pb din punctul acesta de vedere. [flo] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore [url="http://www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html"]Sustineti[/url] bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna,dragelor si dragilor! Va multumesc pt mesaje si scuze ca raspund asa de tarziu, dar astazi am inceput un tratament de remodelare corporala si alte celea de infrumusetare[vampa.si am avut o zi incarcata.Io placea pana la urma ceva sotului! Marius habar nu am ce sa-ti raspund la intrebarile tale; o avea si alte probleme dar eu nu stiu.In ceea ce priveste initiativa din partea mea n-a prea existat,in mare parte pt ca sunt complexata de dimensiuni.Oricum in "vremurile bune"initiativa venea mai tot timpul din partea lui(nu prea contau imprejurarile si nici mie nu-mi displacea [:I]). Probabil ca o sa ziceti"Cuuum, nu stie de problemele sotului?".Ei bine,sotul meu a fost intotdeauna un misterios,inchis in el,eu trebuia sa ghicesc daca avea ceva si mai tot timpul reuseam(mai putin acum).In zece ani n-am reusit sa-l cunosc!!![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o perioada de abstinenta,sa zicem in cazul meu,maximum o luna,dar nu cred totusi sa rezist atat,as "uita" de orice complex as avea,doar nu aratam dupa revista oricand.Nici "dorinta" ta nu e in regula.Cred ca amandoi aveti probleme.Intr-adevar o terapie de cuplu,ar fi necesara,daca singuri nu puteti s-o rezolvati. Mult succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

demiankiki, sincer iti urez sa reusesti sa-ti atragi sotul din nou dupa ce slabesti. Sunt exact in aceeasi situatie. De cand am aflat ca sunt insarcinata... no sex. Nici nu mai stiu ce-i ala, cum se face. Eu am slabit repede, dupa patru luni de la nastere aveam kg-ele de dinainte de a ramane insarcinata. De discutat.... de n ori si mereu imi aud urechile cat de constient e ca relatia noastra nu poate continua asa si ca trebuie sa facem ceva. Nici nu ma mai obosesc sa deschid subiectul. Il mai ating din cand in cand. Stiu ca e subiect delicat pt barbati dar cand vezi ca discutiile serioase si purtate cu grija nu aduc nici un rezultat, fac si eu haz de necaz. Acum imi cer scuze ca intru pe subiectul tau, demiankiki, m-ar interesa si pe mine cate ati renunta la sex pentru a avea o familie, pentru ca cel mic sa aiba un tata? Relatia noastra s-a racit mult si din cauza celor mentionate. Suntem ca doi colegi de apartament. Sigur, ne mai ajutam la una alta, facem cumparaturile impreuna dar asta faci si cu un amic. Si mai am si probleme ca al meu sot trebuie sa savureze in fiecare seara 2-3 pahare de vin. Asadar, ati divorta sau asta nu e motiv de divort? Ca eu nu mai sunt sigura. L-am mai amenintat dar incepe sa-mi spunca ca sunt egoista si in loc sa ma gandesc la copil am numai prostii in cap si ' numai sex in capul meu'.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

demiankiki, mie imi place cum arati, si imi place si puiul tau. cred ca mai degraba e un motiv ales la intamplare. eu zic ca daca iubesti pe cineva il iubesti si daca nu mai arata ca la 20 de ani, si incepe sa i se lase sanii, etc....ce sa facem? timpul nu lucreaza pt noi femeile. si apoi dupa ce slabesti, o sa-ti zica ca nu ii mai plac sanii tai, sau ca ai vergeturi pe burta de la sarcina.....motive sunt cu miile!!!! eu zic ca problema e undeva mai adanc decat la suprafatza. iti tin pumnii sa va iubiti iar ca inainte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...