Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casatorita.. dar fara sex


Recommended Posts

Pe bune ca am ramas blocata. Nu stiu ce sa spun frate. Draga mea tu te-ai uitat in ultimul timp in oglinda? Cum adica nu te vrea? Mai asa sunt cate unii ca ajung sa isi faca nevestele sa se desconsidere singure. Nt , nt , nt! Eu nu ma refer doar la fata ta care inspira pace si liniste , eu ma refer la ansamblu. Mai dar sotul tau e prooost (!), scuze stiu ca inca e sotul tau ... dar ... Ma duc sa fumez o tigare afara in ploaie ca m-am enervat rau ... si tin sa precizez ca eu sunt un om pasnic si pacifist. [wow] inca nu imi revin de la poze si nu sunt singura care zice adevarul. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/album/560213253HHQTWS"]nov2006[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560714331fqpWaM"]vara2007[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560782004ebHGmm"]septembrie2007[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

IreneCam, fata asta nu arata "normal"...e mult mai mult decit atit;fata asta e chiar frumoasa! Si eu m-am ingrasat cu ambele sarcini...23 si 25 de kile...da asta n-a schimbat absolut nimic ! La prima sarcina, am avut sex chiar si in ziua in care am nascut [:D] Problema a fost abstinenta de 6 sapt de dupa....taaaare grea a fost de ambele dati.[:D] Draga Kiki, arati traznet si imi pare rau ca ai asa o problema.Dupa cum arati,ai "trezi" si un mosulica de 80 de ani! Nu ma indoiesc ca exista o explicatie a situatiei, poate trebuie sa ne dai mai multe amanunte,dar ea nu are nici o legatura cu modul in care arati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca ar trebui ca el sa vada un psiholog. Exista si cazul invers cand o femeie slabeste si nu mai este atractiva pentru ca este prea slaba. Dar problema nu este la tine, tu trebuie sa-ti pastrezi increderea in tine, pentru ca esti foarte frumoasa, dar trebuie sa-l ajuti sa-si rezolve "nebunia" Ana Maria si Didi (Victor Stefan) [bonjovi](15 12 2004) Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aprilie, dieci va rog sa nu-mi denaturati spusele (adica scrisele[:D]), si io am zis ca e frumoasa. Arata normal ca greutate, aiasta am vrut sa zic (dupa standardele mele, desigur).[flo] "Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

groaznic, asa ceva nici nu am mai pomenit [dual] esti o femeie super, arati tare bine [cool] sicer nu imi dau seama cum poate sotul tau sa spuna asa ceva [biz] ANDANII [flo][hia][hia] In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

concret: puteti da cateva adrese de cabinete de acest gen? si eu ma confrunt cu aceeasi problema. Spre deosebire de demiankiki, eu am folosit dictonul"daca tu nu ma vrei, eu te vreau" si am trecut la fapte. Numai ca m-am cam saturat sa iau numai eu initiativa. Si sa aud expresii de genul"daca vrei, vino acum, ca vreau sa dorm". Evident dupa multe discutii si incercari de a afla miezul problemei. Eu nu inteleg cum naiba poate un barbat sa fie asa? Adica fizic, ok, se ridica imediat, dar nu-i vine sa faca nimic. E tare umilitor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...