Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casatorita.. dar fara sex


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am citit povestea lui demiankiki, raspuns cu raspuns.. In final m-am uitat si la pozele ei din album, si am ramas masca... Unde e femeia grasa pe care sotul nu o mai vrea de 2 ani, ca eu in pozele cu ea insasi nu am vazut-o? Pana sa vad pozele imi imaginam o femeie graaasa, dar acum nu mai inteleg nimic... Poateo avea sotul ei probleme cu vderea, de vede dublu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de ce spune angelinajoli - pentru ca sotul meu e pe aici l-am intrebat cum i s-ar parea dc m-as ingrasa cu vreo 30 kg. Ar mai face sau nu dragoste cu mine. S-a gandit ceva vreme si apoi a zis: "Cred ca da, probabil ca ar fi o experienta total diferita, ar putea fi grozav" Si nu glumea chiar vorbea serios. Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002) [url="http://s192.photobucket.com/albums/z230/corneliap33/"]Fotografii[/url] [url="http://www.help-ema.puls-il.ro/"]Ajutati-o pe Ema![/url] ______________________ "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Demiankiki, ce mai faci? Ce s-a mai intamplat cu problema ta? Ti-am urmarit postarile de la inceput. Nu am intervenit in nici un fel pana acum pentru ca nu sunt in masura sa dau sfaturi tinand cont ca la mine aceeasi situatie dateaza de aproape trei ani.Si nici nu as putea sa-mi dau cu presupusul pentru ca nu suntem apropiate ca varsta si experienta. Sunt doar curioasa daca ai rezolvat intr-un fel problema sau nu. Numai bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by CORNELIAP33
Apropo de ce spune angelinajoli - pentru ca sotul meu e pe aici l-am intrebat cum i s-ar parea dc m-as ingrasa cu vreo 30 kg. Ar mai face sau nu dragoste cu mine. S-a gandit ceva vreme si apoi a zis: "Cred ca da, probabil ca ar fi o experienta total diferita, ar putea fi grozav" Si nu glumea chiar vorbea serios.
poate ca sotu" a gindit ....in cazul in care alea 30 kg sint bine directionate e okay.... fa un experiment acasa si pune si tu niste pachete cu 30 kg de carne numai in jurul burtii si vezi cum arati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce mai merg femeile pe premiza - este normal sa ma ingras dupa nastere si mai rau............sa ramana cu acele kg in plus? asta in primul rand le afecteaza pe ele si apoi..pe cel de langa ele. cum mi-ar fi mie, care imi plac barbatii inalti su superrrr slabi, sa mi se ingrase barbatul? l-as pune la cura de slabire!!!! dar in primul rand are el grija pentru ca stie cum il plac. SI INVERS!am pus la nastere vreo 35 kg. acum ma chinuiesc sa ajung la greutatea din facultate cand aveam cu 20 mai putin decat greutatea normala. revenind, mi se pare extrem de mult intervalul asta de 2 ani FARA SEX, dar cred ca e vina amandurora. ea - trebuia sa inceapa sa dea jos IMEDIAT dupa nastere, nu sa astepte 2 ani, IAR el..trebuia sa o sustina, sa o impinga de la spate. asta in cazul fericit in care nu si-a gasit o alta. [xx(] daca vrei, scrie-mi PM si-ti voi zice cum am slabit eu. nu fac reclama la nimic, e un produs romanesc, f.f.f ieftin dar rau la gust. ai pregatit in vreo seara o baie plina cu lumanarele, sampanie si ceva "mirositoare" numai ptr. voi doi? hm? nu cred ca nu ar merge!!!!!!!!!!!!!!!! tocmai ce m-am uitat la pozele tale siiii nu arati deloc rau!!!! incearca sa iei initiativa. trebuie sa mearga!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta, spui ca vrei sa ajungi cu 20 de kg sub greutatea normala, pai asta ar inseamna sa fii subponderala - uite, eu am 56 la 1.66, cu 20 mai putin ar insemna sa am 36, Doamne fereste! Sau tu consideri greutatea normala alceva decat nr. de centimetri peste metru din care scazi 10?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta, nicio femeie nu are VOIE sa tina dieta cel putin 6 luni dupa nastere. daca nu alapteaza, dupa 6, 7 luni poate incepe dieta, daca alapteaza...in afara de taiat de pe lista dulciurile nu prea ai ce face...asa ca pardon scuzati cu "trebuia sa slabeasca IMEDIAT" ______________ Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil! ______________ Sabina, [hippi] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url] si [yum] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107208&whichpage=1"]bb Gheo[/url]
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...