Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce doriti sa va aduca Mos Craciun?


Recommended Posts

Pai,pentru fetele care vor liniutele....fac un apel la Mosu' sa fie harnicut si sa vina cu liniutele alea...Sa vi se indeplineasca dorinta,fetelor![bis]

Stateam si ma gandeam cum sa scriu si eu aici cam ce as vrea sa imi aduca Mosu'...si am realizat ca lista e atat de lungaaaaaa.[:D]..si mi-am zis sa fac un rezumat....si parca tot lunga e lista...DAR...ca sa nu fiu carcotasa si sa ma incadrez si eu in subiect...scriu:[:D]

-o pereche de cisme(ca cu cele care le am iau apa)

Si atat....ca nu vreau sa ocup tot subiectul.[:D]

Va doresc tuturor sa va aduca Mos Craciun ceea ce va doriti si sa aveti sarbatori frumoase!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Va doresc tuturor sa vi se implineasca toate visurile, sa va aduca mosul tot ce va doriti, indiferent daca ati fost cumintele sau ati mai facut cate o boacana pe ici-pe colo[:D].

Cat despre mine, eu am avut un an greu, vreau de la mos doar liniste anul asta, sa faca mosul in asa fel incat sa-mi gasesc linistea si pacea interioara, caci de asta am cea mai mare nevoie. Da' daca ar putea sa "uite" si un ceas de mana sub brad, tare bine ar fi[:D]

 

Iulia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite !

 

anul asta, de Craciun, imi doresc doar sanatate, ca nu am prea avut parte in ultima perioada... si liniste...

anul trecut mi'am dorit si eu (un test de sarcina cu) doua liniute (yank, asta este, suntem o gasca de drogate [alcool] [:D]) dar intre timp am aflat ca nu se poate, asa ca mi'am luat gandul...

in rest, nu mai am nevoie de nimica...

 

va doresc din suflet sa vi se implineasca dorintele si sa va aduca mosul de toate !

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai raspuns la un sub.de genu',da' la generale..Insa intre timp m-am mai gandit si vreau asa:

Liniste sufleteasca,am avut un an greu..

Un job bun.

Un bb.(da' mai la anu' asa)

Sanatate multa .

Si niste note mari la examene.

Va doresc tuturor sa vi se implineasca toate dorintele.

Pupici cu lipici.

PS:Daca se mai deschide alt sub.pana la Craciun mai gasesc dorinte [:D]am o lista intreaga si daca le-as scrie aici as ocupa tot subiectul..

 

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OOoh, de-as sti ca trage Moshu o geana pe aici,i-as demonstra ca nu vreau nimic iesit din comun.Imi doresc doar,si asta e din tot sufletul meu,ca tati sa fie cu mine si cu bebele nostru ce se va naste in curind.[:(][:(][q][q]Insa din pacate e imposibil,caci nu ne vrea.

[gravi]36sapt+ 5 zile

 

leea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...