Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce doriti sa va aduca Mos Craciun?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

m-am razgandit, ca nu mai sunt asa suparata: nu mai vreau job, ci sanatate si putere, ca job imi gasesc singura.

 

Cristina

-----------------------------------------------

Explica-mi, si am sa uit

Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte

Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.

Confuciusid="size1">id="red">

Teledon - 5000€ pentru AlinaLumina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mos Craciun (Doamne, demult nu ti-am mai scris),

as vrea sa ne aduci multa sanatate, nu mai vreau nici o raceala, fractura, vaicaleala de durere, te rog, ajuta-ma sa fie toti cei din familia mea micuta, sanatosi, sa nu mai trec prin spitale. Te rooog ! As vrea sa-mi readuci sananatea mintala, calmul, buna-dispozitie ca sa nu o iau pe aratura.

Tatalui meu sa-i dai multa sanatate si sa-i mai tai din cheful de munca pentru ca are o varsta si nu vreau sa pateasaca nimic, poate pe tine te asculta, cu mine se face ca nu aude, desi Doamne, ce frumos stiu eu sa strig. In rest rezolva eu cateva cadouri ca stiu eu ce are el nevoie [^]

Sotului meu sa-i dai forta sa fie in continuare ceea ce este, un prieten, un iubit si un tata minunat si neaparat sa-i dai nervi sa ma suporte (lucru greu), sa-i mentii cheful de munca si dorinta de lupta, de restul cadourilor ma ocup eu, stiu io de ce [:o)]

Giuliei sa-i aduci mai mult somn [hot], nu tare mult, ci un pic mai mult sa pot si io dormi (deh, mama denaturata si egoista ce sunt), sa-i aduci sanatate multa si muuulte jucarii (stii ca-i plac la nebuneala).

Mie - hehehe - mi-e sa-mi aduci o saptamana in care sa ma pot odihni, relaxa, macar un pic. Si neaparat chestiile alea bucataresti ca altfel nu ma poci relaxa nicicum: tavile si formele alea meshto da` scumpe foc [:D]

 

As vrea sa vi se implinesca toata dorintele, mai ales cele in care apar cele 2 liniute magice [flo] , acu` 2 ani in 27 decembrie 2003 le-am vazut si eu, va doresc la fel sa treceti printr-un asemenea moment de bucurie, teama, fericire ![flo][flo][flo]

 

Si sa vaeti toti un Craciun fericit, un An Nou muuult mai bun decat acesta. [pegeam]

 

_________________________________________________id="red">

Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX ! id="blue">id="Arial Black">id="size3">

 

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi doresc sanatate pentru familie si prieteni, un [copil] daca se poate, un apartament mai mare [^] si mai multa vointa pentru a-mi indeplini planurile pe plan profesional.[cool]

Dar nu de la "mosul" ci de la Dumnezeu[:)]

 

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eeeeheeee, dragele Mosului, aveti grija ce va doriti... s-ar putea sa se indeplineasca! [detectiv][copil]

 

Eu va doresc sa va gasesc sanatoase si fericite! Iar daca aveti micuti, sau vreti sa faceti o surpriza cuiva, dati-mi de stire! Sunt pe-aici, pe-aproape... [flo]

 

Mosu'

 

PS Sarbatorile sunt ceea ce faceti voi din ele! Faceti-le frumoase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...