Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.26)


Recommended Posts

multumesc pentru raspunsuri...am observat lucrul asta in septembrie pe la inceput dar nu i-am dat importanta...si azi am vazut ieri....(din greseala)....si d-aia am intrebat.... nu am mancat nimic din ce zici tu nema...nici pastile nu am luat..decat niste plicuri de nimesil pentru o anexita! [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459"]Tine aripioara asta, voinice...[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226&whichpage=1"]Bazar pentru ALEX[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ana_maria222"][foto][/url]
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala; ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau. Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor ma retrag(fericita ca a batut Germania la fotbal,Romania a jucat si a batut si ea pe 7 oct.,asta in caz ca vaintereseaza stirile sportive),multumita ca nu e nici una dintre voi in NY-sa speram ca a fost totusi numai un accident-. Ana-maria mergi la doctor si cere sa ti se faca o endoscopie.Multa sanatate! Noapte buna,Europa!Canada,America o zi buna in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trec si eu la vreme de seara sa va salut. Azi am stat acasa cu copilasii si spre seara am fost la sedinta cu parintii. Adrienne, asta da pisica ! Dintr-o bucata si nu o creatura fitzoasa. In alta ordine de idei, sotul a pus capcane pentru soarecii de cimp si azi dupa-amiaza, mi-a prins Virgile unu (acre fusese intii lovit de capcana). Il tinea de coada si era foarte multumit de el. Sotul era mindru si eu ii spuneam sa fuga sa se spele pe miini. Dana, a fost meci ? Ana-maria, fugi la doctor caci simptomele care le anuntai acum citeva zile si ceea ce povestesti azi mi se pare ca trebuie sa ataci problema cu seriozitate. Fac si eu ca Nomi, va pup fara deosebire ! Editez : am facut clatite azi, sunt capabila sa va dau o reteta corecta. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ca venii si eu de la prima lectie de miscat "soldurile"Moamaaaa!!! Stiti de ce i-mi pare rau' Cum zice Nema ca am pierdut un an (anul trecut) . Firara sa fie ca tot timpul trebuie asta trebuie aia si eu la urma si nu mai i-mi trebuia nik!Pacat dar se pere ca pot sa INCEP ACUM sa ma gindesc si la mine !!! Miine e o noua zi .Si -tre sa mut masina ca asfalteaza strada!!1si tre sa ma scooollll!!!. da ebine asa!Cum a fost? Ma urasc pt 3 cm de burticuta! ca doar acolo am! Alea sint aschii si eu ma vad elefant!!! da mai vedem noi ! .E drept ca au 1.55-1-60 inaltime da ---parca vreo 4 kg tot e bine sa le dau la altul!!!uffff.da e bine asa!Nu marepet .Fiecare fraza are sensul ei. Ba ma duc si eu sa vad ce ma-sa eZZ-ul asta de va scoate din sarite!!! Hi hi hih !!!Noapte buna , continentelor dac nu mai intra nimeni!!!
La vita è un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'è il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca
Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, care se duce s-o scoata de urechi pe Adriana de la ZZ? Ca iar umbla creanga... Ana mergi cat mai repede la doctor! Lu, adevarul e ca nu cred eu ca dat chiar in melena, dar toate simptomele aste nu sunt deloc de neglijat. Ana, nu te inteapa, ustura, doare posteriorul? Ca la hemoroizi astea stiam eu ca se intampla. Fetelor care ati fost gravidute cu hemoroizi, ma ajutati? Aseara m-am mobilizat si am inceput sa merg iar la sala. Azi am fost franta. MA gandeam sa ma inscriu si la subectu' ala de la Femina, cu schimba-ti viata in trei pasi, nu mi-ar strica un grup de suport. Soni, a fost fain la dans? Adrienne, z,z,z,z,z, pisoiul ala e asa pus pe fapte mari? [pup] Pup si porumbelu' inmuiat in butoi, ce dumnezeu aveti toate? Uitati-va la nema, ce luptatoare, nu renunta nici la ziua de joi [:D]. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ana_maria222
multumesc pentru raspunsuri...am observat lucrul asta in septembrie pe la inceput dar nu i-am dat importanta...si azi am vazut ieri....(din greseala)....si d-aia am intrebat.... nu am mancat nimic din ce zici tu nema...nici pastile nu am luat..decat niste plicuri de nimesil pentru o anexita! [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459"]Tine aripioara asta, voinice...[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226&whichpage=1"]Bazar pentru ALEX[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ana_maria222"][foto][/url]
Anamaria - doctor ma fac, mama[:-)))][:-)))] stii ca scrie ca nimesil (sau nimesulin) poate da side effects dispepsia (adica balonare? Sa ma ajute cineva, pls) si poate da ulcer gastric si singerari?? e drept ca depinde si de organism si de doza si de durata tratamentului! mai iei nimesil din asta? Poate ar trebui sa intrebi mai intii medicul care ti l-a dat in general orice antiinflamator pe care l-ai lua pentru anexita da astfel de probleme si de aceea trebuie luat cu un pansament gastric gen ulcerotrat, dicarbocalm!!! si daca mai ai balonari, mi-am amintit: ia un ulcerotrat, sau chiar doua odata daca e rau, si-o sa treaca!!! [pup] ia vezi asa si daca nu trece intr-o saptamina atuncu URGENT da URGENT RAU la doctor, da?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kupilu nu-s ce sa spun ca maica-mea sufera de asa ceva... dar mergi la doctor. Fetele ce m-am enervat cu zz... Acum aflu de la voi ce s-a intimplat in NY si am deschis repede pe CNN.... Nu-mi dau seama daca e atac terorist sau nu si astia de la CNN spun acelasi lucru. Nici nu stiu cind s-a intimplat... Fetelr eu cred ca ar trebui sa schimbam adrese de email daca vreti sau nickuri pt. instant messager pt. ca va spun cu mina pe inima ca sint din ce in ce mai dezamagita de ac. forum si daca n-ar fi pt. voi n-as avea un cuvit de adaugat pe acest forum. soni ti-am simtit lipsa. tine-te de belly dancing si spune-mi cum te simti in citeva saptamini... ma bate gindul sa ma apuc si eu. acum citiva ani m-am apucat de latin dances si imi plac la nebunie... am promis retete, voi reveni, nu v-am uitat. am ceva de lucru urgent acum. pup... pe toate si da tiger e pisica adevarata... azi a disparut iepurele din spatele casei cind imi facusem curaj sa-l iau sa-l pun la gunoi... se pare ca ratonii l-au devorat azi noapte si au lasat doar oasele ca la friptura....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrienne, ll234 at georgetown.edu, nu-mi trimiti si mie te rog adresa site-ului acela nomina odiosa? Multumesc. Edit: in rest sunt de acord cu tine, da' si cu Nema care zice ca altfel nu ne-am fi cunoscut. Asa ca hang in there zic, sa vedem si episoadele urmatoare. Eu traiesc binecuvantata saptamana de trei zile, intrucat luni am avut thanksgiving si vineri avem open house si nu facem ore yupiiiiii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...