Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Llaura
Adrienne, ll234 at georgetown.edu, nu-mi trimiti si mie te rog adresa site-ului acela nomina odiosa? Multumesc. Edit: in rest sunt de acord cu tine, da' si cu Nema care zice ca altfel nu ne-am fi cunoscut. Asa ca hang in there zic, sa vedem si episoadele urmatoare. Eu traiesc binecuvantata saptamana de trei zile, intrucat luni am avut thanksgiving si vineri avem open house si nu facem ore yupiiiiii
tzam dat io! pe emailul de pe DC! Na! Sa vad daca ma spui! [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ca nu m-ai solicitat pe mine!!!!!!!!!!!1 [:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca dau..eram numa curioasa sa vad si eu nomina odiosa...de unde sa stiu ca tu o ai?! adrienne s-a marturisit, nu stiam ca si tu esti implicata (sic [alcool] ) Edit: eu si ip-ul meu (fix) nu plecam nicaieri, de aia sunt asa subtila. Si poate imi zici si mie care e legatura dintre varsta bunicii portarului si inaltimea turnului, de s-a creat asa o chestiune intreaga. Nu am mai dat semne ca am fost la Calgary in plimbare unde am vazut un turn inalt, cu o bucata de podea de sticla ceea ce mi-a placut f mult intrucat lumea era f speriata sa calce pe ea, ce sa zic, senzatia e ff nasoala ti se pare ca cazi in gol. In rest ne-am ghiftuit la un restaurant indian si la sushi dupe care am venit fericiti acasa si ne-am dus la munca. Hotelul a fost rau si scump, dar pesemne cand vrei cu caine si king size bed, bun nu se poate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Llaura
Normal ca dau..eram numa curioasa sa vad si eu nomina odiosa...de unde sa stiu ca tu o ai?! adrienne s-a marturisit, nu stiam ca si tu esti implicata (sic [alcool] )
io nu-s implicata, doamne feri', da' doar ca m-am uitat la ZZ si am si capatat adresa!!! ca pina azi habar nu aveam de ea (ieri dupa ora Europei, ca sa fim corecti) Mentionez ca o dau oricui mi-o cere, daca nu o are deja [:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Si poate imi zici si mie care e legatura dintre varsta bunicii portarului si inaltimea turnului, de s-a creat asa o chestiune intreaga.
adica atitia intelepti cu trese inalte nu au reusit sa explice aceste mistere si m-ai gasit pe mine?? Si inca aici, la noi acasa?? Si cind stii ca nu mai pastrez decit emoticonul asta [:-)))] pe lista? tot ce pot spune in general este ca e bine sa te detasezi si sa privesti ce nu te afecteaza ca pe o comedie umana, lui Balzac i-au trebuit vreo suta de volume s-o descrie si pe vremea lui inca nu se inventase internetul, blogurile si forumurile ca altfel ar fi scris endless aaa, fetelor, va anunt ca ma apuc de scris poezii inca nu m-am hotarit unde sa le postez, as incerca aici dar 1) mi-e teama sa nu fiu off-topic si 2) inca nu le-am scris si 3) inca mai am vreo doo chestii din to-do listul din mai inainte sa apuc sa-mi trag rasuflarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei fetele ia lasati zz ca nu e de noi. Eu una am renuntat sa intru pe alte topicuri, chiar daca nu raspundeam, ma enervam tare tare...vorba Iuliana ma infuria prostia omeneasca ce emana pe unele locuri. Hei la mine a venit iarna, sunt 2 grade si la noapte se asteapta minus habar nu am cate si ceva fulgi de zapada. Si eu inca sunt ca costum cu taior. Liliana [url="http://community.webshots.com/album/549242116QfvBIo"]Poze cu maimutica mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/552090809DbYyuo"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa tu Nema off-topicul, cum poti sa zici asa ceva cand toate suntem niste poetese?! Si eu am problema frigului si a zapezii, credeam ca o sa ninga azi noapte, dar nu, iar azi a dat soarele si am avut cam 5-6C, fiecare zi castigata impotriva iernii e ceva. Iar pacatul barfei mi-l recunosc...ce sa fac daca nu am prietene nevirtuale. De fapt m-as imprieteni cu o sarboaica care munceste cu mine, dar sunt cateva probleme, printre care are copil de 1 an si e tot timpul cheauna de somn, dar imi place de ea ca e draguta si e nascuta la 6km de granita cu Romania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria fiecare cu cel doare, scriu aici o rugaminte mare ptr oricine poate sa ma ajute cu o informatie urgenta. Am reusit sa rezerv 2 bilete aici ptr noi(eu si sot) cu Lufthansa, si am nevoie urgenta de informatii despre zborurile de acolo, ptr mama mea si Adela.Deci am nevoie de 2 informatii: -cat este un bilet ROUND TRIP ptr SENIOR(>65 ani) Bucuresti-Chicago si retur, in data de 8 ianuarie 2007 cu Lufthansa la zborul LH3423 ce pleaca la 7.10AM spre Munich si intoarcere undeva in iulie (6 luni) se poate sa fie pe 6 iulie sau 7 iulie.(de preferat pretul luat direct de la reprezentanta Lufhansa in Bucuresti) -cat costa un bilet Bucuresti-Chicago cu acelasi zbor pe 8 ianuarie dar ptr un copil de 2,5 ani, numai ONE WAY. a si bineinteles daca au locuri. Va rog mult de tot cine poate sa ma ajute si pe mine, e foarte urgent caci trebuie sa vad daca platesc biletele de aici sau nu. Multumesc mult de tot Liliana [url="http://community.webshots.com/album/549242116QfvBIo"]Poze cu maimutica mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/552090809DbYyuo"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nematics
PS: Kuki, pe tine cine te-a suparat??
Nu m-a suparat nimeni, dar n-am timp. La serviciu e un balamuc de nedescris, nu prea mai reusesc sa intru, acasa s-au adunat oarece treburi restante + copil care trebuie sa invete musai la biroul pe care e calculatorul...da' maine promit sa ma pun la punct din urma si sa raspund la toate fetili cu liniuta de la capat. Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...