Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingerasul care ne-a schimbat viata


Giana

Recommended Posts

mi-au dat lacrimile cand am citit povestea ta, [q]oare de ce? ... deoarece exprima atata iubire si fericire ... super povestea,sa va dea D-zeu sanatate la totzi ![flo][pup]id="blue">id="Comic Sans MS">

 

[mamica][9cer]anca &id="size3">id="Arial Black">[bibe]alexid="blue">id="size6">id="Script MT Bold">

 

 

POVESTEA NASTERIIid="Arial Black">id="limegreen">

Varsta lui Alexid="limegreen">id="Arial Black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa-ti traiasca puiul!

Si eu tot de Sfantul Craciun am primit confirmarea samburelului din burtica, si am nascut tot pe 17 august dimineata. Doar ca in urma cu 9 ani...ehe, suntem mari.

Ma felicit in fiecare zi ca am ales cezariana cand citesc de copii traumatizati de nastere, cu cordoane infasurate, umeri scosi si alte asemenea lucruri.

Craciun fericit tuturor, si vesti "cu doua liniute" celor ce vor sa aiba puiuti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri!

A fost cea mai frumoasa experienta din viata mea de pana acum si imi mai doresc inca 2 la fel.[:D]Sa va dea Dumnezeu numai bucurie in suflet si bebei sanatosi si voiosi,ca-i meritati,mamicilor!!!

 

Sarbatori fericite va urez,si noul an sa va dea numai ce e bun!!![pegeam]

 


Giana [mamica] de [bonjovi] Daniid="purple">

POVESTEA NASTERIIid="purple">

POZELE NOASTREid="purple">

VARSTA DANIid="purple">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce frumos, totul a fost perfect, sunt fericita ca se mai poate intampla in Romania asa ceva [:D] Am plans, acum zambesc si va admir in poze.... Imi vine sa-l mananc pe flacau asa micut si pufos cum e.... Sa fiti cu totii sanatosi si aveti mare grija ce dorinte va puneti Craciunul asta ! Mii de pupici! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

[*][aho][*]SARBATORI[*]FERICITEid="size4">id="Comic Sans MS">[*][aho][*]id="red">

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma impresionat povestea ta, sa va traiasca micutul si sa aveti inca o surioara asa cum doriti. Noi vrem ca urmatorul bb sa fie baiatel Sebastian sau Cristian [pup]

 

Cum sau nascut Sylwia si Julia

 

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64324

 

Alus+Julia

 

http://community.webshots.com/user/alus1

http://community.webshots.com/user/julicia101

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gianina ai poveste foarte frumoasa si esti o mamica norocoasa, ai baietel superb (ca si mamica)si sa dea Domnul sa fie sanatos sa poata sa va aduca numai bucurii !

Despre spital ce sa mai zic ? imi vine sa ma mut in Constanta... nu imi vine sa cred ca exista asa ceva in Romania. Eu trebuie sa nasc in aprilie tot un baietel si pentru ca sunt "foarte gaina", adica mor de frica, voi naste prin cezariana, altfel nu concep si as vrea sa existe si in Bucuresti un spital ca in Medgidia.

 

Va pup si va doresc cele mai frumoase sarbatori de iarna !

 

dolcebaby

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...