Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muzicieni DC (2)


Recommended Posts

Angy, am dat în Bucuresti, normal.... Nu stiu ce sa zic cu mutatul dosarului.. De ce vrei neaparat sa-l dai aici? E chiar asa de nasol la Timisoara? Macar acolo cunosti profii, stii la ce sa te astepti de la ei.

 

De examenul de aici.. ce pot sa-ti spun este ca pîna la urma, pentru mine personal nu a fost asa de nasol cum îmi fusese zugravit. La recital chiar pot sa spun ca am avut noroc. Tot ce m-au intrebat am stiut ... dar am înteles ca altora au mai pus si întrebari nasoale.

 

Si ar mai fi o chestie. Pe mine m-au ajutat foarte mult cursurile de pregatire care s-au facut asa vara, desi era sa nu ma duc, pentru ca mi s-au parut cam scumpe (au fost 4 milioane). Plus ca s-au mai si suprapus peste examenele pe care le aveam la cealalta facultate la care sunt inscrisa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 257
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hello fetele1

Eu imi renovez casa,cateva zile calculatorul a fost scos din functie...acu am aparut si eu pe forum.

Inimioara,mersi de raspuns.

de ce m-am gandit sa-l dau la Buc. din cauza ca la Timisoara se da pe toata Universitatea,deci cu Facultati de Matematica Fizica Filologie...etc,ma refer la proba de psihopedagogie,mie de aia mi-e frica.

Def-ul l-am dat tot la Bucuresti si a fost OK,profi din Cons...e altceva.

Dar ma mai gandesc.

Monica,impresii din scoala...eh,ca la inceput,teste de clasa v,diferente,etc.

si eu din cauza CIC-urilor am pierdut o groaza de timp,colegii mei au deja gradul I(dar n-au copii,he,he,he)

Sabina pe unde mai esti? Ce mai face Sofia Galagia?

 

 

La inceput a fost ritmul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica si pe mine ma batea gandul la doctorat,mai ales ca la percutie mai rar doritori,cel putin in partea asta de tara.

De grade tot auzeam si eu ca se scot,Doamne ce bine-ar fi,adica sa ne dea salarizare pe baza rezultatelor.

Mi-e o groaza si mie de astfel de examene de nu am cuvinte,mi se par inutile si fara legatura cu ce facem noi la scoala.

 

La inceput a fost ritmul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hello!

Ce mai faceti?

Eu imi dau cu capul de pereti am 36 de ore dupa ce am "donat" 2 elevi la colega mea si am refuzat o gramada la teste.

O sa am de munca de-mi sar capacele,sper ca macar Dany sa-si vada de teme si de studiu ca altfel nu stiu ce ma fac.

De maine incep sa lucrez la orar,ca pana acum nu a fost gata cel de cultura generala,abia vineri l-au terminat.

 

La inceput a fost ritmul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...