Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muzicieni DC (2)


Recommended Posts

neataaa:)

wow, angy, cu ce sa incep???

 

deci, felicitari pt copii!!! ma bucur mult, uite ca muncaadevarata nu ramane nerasplatita! Cat despre fata de premiul 2, asta e, o sa invete ca n=-are voie sa se deconecteze niciodata [hot]

 

cat despre intalnirea printesei cu Regina. ce frumos!!

imi place rimtul tau, sunt in extaz;0)

eu ma pregatesc sa intru l Uniunea compozitorilor, azi facactele, si sapt viit e sedinta. Am concert martea viitoare la Radio(studioul Alfred Alessandrescu) cu un trio de vioara/viola(schimba el), pian si clarinet(schimba si cu clarinet bas)

Canta Aperto...cu Loti Csnedes la vioara, Dolores Chelariu la pian si Abramovici la clarinet.Cam am emotii...sa vedem , sunt asa de ocupati incat nici nu stiu cand o sa asist la rtetitii.macar una sa fie....

 

Monica, burticu e bine, doar ca ma suge de enrgie:))) Acuma mi-am mai revenit, slava Domnului, nu=-mi mai e somn incontinuu, insa la Sofia am fost mult mai activa...daca asta iese mai prostut?? ca activitate intelectuala mai slabut la sarcina asta. (sunt paranoica si caraghioasa, stiu [:D][:D])

 

 

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 257
  • Creat
  • Ultimul răspuns

'neata!

eu am dormit 4 ore azi noapte[help], cred ca am emotii ;-)))

sigur, o sa vb mai pe indelete [pup], dar intre timp iti spun sa nu te necajesti, baietii mai putin cu beletristica, lor le plac chestiile concrete!!

Puteai sa zici de mine, ca Diana e prietena cu mine si Doina mi-a fost profesoara dupa ce a murit Olah :-)

Aperto abia imi canta martea asta care vine.

hai ca ma retrag, vine tot familionu la Uniune [:D].,, sotul ca sa care maldarul de partituri si Sofia ca n-avem cu cine s-o lasam, ma vor astepta ori in curte ori o duce la scoala, ca madamele profesoare sunt incantate cand apare fimea p-acolo [:D]

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow fetelor ce active sunteti, ce ma bucur...

sabina bafta

angy, da...ne intoarcem

pupici sa aveti o zi minunata, eu-s cam cheauna ruxi s-a cam plangacit azi noapte probabil dinc auza nasului ca are mucisori(de fapt toti avem dar noi rezistam ca suntem mari)[:D]

 

monica

mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand Sabinelu Felicitari!!!!! ,n-ai idee cat ma bucur,super,acu veau si eu o lucrare,ori de ansamblu,ori solo ce vrei tu,noi cantam.

.

Eu am participat la un work-shop,sustinut de-o americanca-germana,de origine....ceva cu ski,cred ruseasca,eu avand problema de rezolvat cu Dany nu m-am implicat prea mult,am cam tras chiulul,dar m-am asigurat ca elevi sunt toti,iar tipa a fost impresionata de ei.Ce mai am clasa buna....he,he mi-o iau in cap ;)

dar a zis tipa ca nu a intalnit asa ceva nici la Cluj,nici la Bucuresti....sa fie adevarat...

Sabina,eu i-am zis la Doina caree faza cu noi,ducem lipsa crasa de piese la marimba,mai ales la 4 bete,nu a parut pe faza,eu acum nu zic de mine,e la nivel national,scrie unul in draci pt. marimba pe pe teme folclorice de-ale lor sarbesti,e idolatrizat in Ro,a mai incercat cineva de la cluj,o sa-ti dau pe mess e o copie-inspiratie?

In fine ideea e ca noi chiar vrem sa cantam,cand zic noi nu ma refer doar la elevi mei ci si la studentii lui Doru,suntem pe-o mana :))))

Monica,nu stiu cum e mai bine pentru tine,eu una ma bucur ca esti aici,mi-e dreag sa fi langa noi,dar nu era mai ok?

Nu se putea altfel?

 

Pussy la toata lumea!

 

La inceput a fost ritmul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama mia din ce povestesti tu aici dany e super prins cu formele...bravo lui...felicitari!!!

no asta-i soarta mai bine, mai rau...aici,in alta parte...n-am ce sa fac e un mic sacrificiu dar merita zic eu ca sa fim toti impreuna.

va pup si va doresc un we fain

 

monica

mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,las' ca-ti revii tu,incet,incet.

Eu acum am ajuns de la Fila,am fost cu familia la concert,am auzit la pian o rusoaica stabilita in Germania,super de tot!

in rest nimic nou,maine imi cumpar niste "scule" super,un set de bongo-suri si un set de Concas,cred ca o sa visez cu ele la noapte.

ma duc sa pun copiii la culcare ca bantuie pe-aici.

Pussy!

 

La inceput a fost ritmul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele!!

concertul a iesit f bine, si am o poza cu doina rotaru . uitati aici:

 

http://s35.photobucket.com/albums/d199/Sabinelu/?action=view&current=sabinel-19-sapt.jpg

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...