Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zi de nastere


Cicicuta

Recommended Posts

Da, dupa cum banuiam nu stie mai nimeni, dar las' ca pana la urma, vorba dansului "daca dai din coate" se poate. Probabil se gandeste ca macar de ziua lui sa petreaca o zi linistita,ceea ce totusi nu-i sta in fire, mai ales daca vine si din concediu atunci cand are urgente! Apropos! pe site-ul lui, la un moment dat, una din fete l-a felicitat pentru ghindocul de fetita pe care il are dar nu am descoperit poza cu ea...zicea ceva de un[bibe]cu prosopel pe cap...adevarul este ca era de prin 2004 conversatia asta si ma gandesc ca de atunci o fi schimbat poza. Nu va suparati pe mine ca va tot intreb despre el, dar sunt tare curioasa de felul meu. Care dintre voi gagicutelor stie mai multe sa nu tina pentru ea...[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cicicuta,cre'ca tre' sa ma angajezi..[:D]Ti-am mutat si aceasta postare la subiectul despre dr. Tutunaru,altfel n-o sa-nteleaga lumea despre ce ne povestesti tu aici...

Ca sa raspunzi la un subiect anume,pe pagina unde citesti subiectul respectiv apesi "Raspunde la subiect" (dreapta sus sau stanga jos gasesti linkul respectiv);nu e necesar sa deschizi un subiect nou pentru fiecare postare,decat daca e un subiect despre care nu se discuta la momentul respectiv pe forum.

Daca mai ai nelamuriri,te edificam cu placere![:)]

id="maroon">id="Comic Sans MS">

 

Irina,veve & croko[hia]id="size2">id="violet">id="Times New Roman">

poze1,2,3,4,5id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...