Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (3)


Recommended Posts

M-am gandit ca suntem multe nurori pe aici care am putea impartasi experiente placute sau mai putin placute legate de socrii nostrii, fie ca locuim cu ei sau ne vedem din cand in cand. Cum va intelegeti cu socrii? Va incanta sau va oftica? Ce metote de imbunatatire a relatiilor ati gasit voi? Haideti sa ne "racorim" aici [alcool] Topul soacrelor[bis] (cu + si -) camelia75 loreen olim Giana badjoke Himmelsduft gyly impreuna Boobooricu categoria "dragoste si ura" boeru Naty ralucames inaioana klumea_blondy a.cicel jozsaerika monagan devylla gabibarta cornelianeli dia_bi Ralu-Cat categoria "Iart-o Doamne, ca nu stie ce face!":) alexa00 kisstherain999 diadaniela BraveGirl mara95 Lona Paula2003 Bee corneliaa diaan lavinai adimercedes axia Siminaf meb cristiama Gargaritza cherry22 Continuam aici [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62664&whichpage=1"]partea a doua[/url] Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Banc cu dedicatie pentru toate soacrele acre:

 

In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata:

 

-Criminalule! Criminalule!

Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam!

Intr-un final reuseste sa o arunce dar femeia se prinde de balustrada

geamului de la etajul 3. Omul coboara repede cele 4 etaje si, dupa o

lupta inversunata, femeia cade jos in fata blocului si se face tandari.

 

Omul coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot

striga:

-Criminalule! Criminalule! La care omul linistit:

 

-Stati ma ca era soacra-mea!

Toata lumea: -Ahaaaaaa!!!

La care un tip din multime: -Ati vazut cum se tinea, bestia?!

 

[hot]

 

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adimercedes

Banc cu dedicatie pentru toate soacrele acre:In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata:-Criminalule! Criminalule!Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam!Intr-un final reuseste sa o arunce dar femeia se prinde de balustradageamului de la etajul 3. Omul coboara repede cele 4 etaje si, dupa olupta inversunata, femeia cade jos in fata blocului si se face tandari.Omul coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care totstriga:-Criminalule! Criminalule! La care omul linistit:-Stati ma ca era soacra-mea!Toata lumea: -Ahaaaaaa!!!La care un tip din multime: -Ati vazut cum se tinea, bestia?![hot]"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]hai ca ai fost tare![:-)))][:-)))][:-)))][:-)))],,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,Dana [pegeam][*][aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super tare bancul! Parca o si vad pe soacra-mea, cum e ea-mica si grasa-cazand de la etajul 10. [:D][:D][:D]

Ce rea sunt, nu? Poate ar trebui sa fiu mai blanda, dar, fetelor, NU POT!

Chiar, voi cum remediati problemele care exista intre voi si socri, aveti vreo reteta care sa functioneza? Ca eu am tot incercat, am fost draguta, educata, nu i-am jignit, am incercat sa-i inteleg, sa stam de vorba civilizat, dar, tot degeaba, tot eu sunt cea care le-a schimbat baiatul, sunt un fel de bau-bau.[bang][bang]

 

Flavia, sanatate si pupici micutei!

 

va pupez pe toate

 

cherry

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma pimiti si pe mine printre voi??

sunt o proaspata nora de cateva luni, si pot sa spun cu mana pe suflet ca soacrama e "the best", doar ca eu sunt aia un pic mai....[}:)]..... care e mai greu de multumit....

 

<< Daca altul poate, pot si EU....>>

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...