Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna ziua fetelor cu soacre,

 

primiti-ma si pe mine la voi, de 3 luni sunt si eu cu soacra oficial, dar o am de 8 ani, si va rog :) sa fie notat cu albastru, cel mai albastru posibil[bang],

si inca ceva, la albastru ar fi bine de agatat o codita tot albastra , aceasta este cumnatica mea, un fel de soacra numarul 2, adica am un fel de balaur cu doua capete [bruta]

 

mama ce ma bucur ca nu sunt singura.

 

 

Aliona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alionushca te asteptam la partea a patra a subiectului, unde continua discutia.

Aici ai link-ul unde trebuie sa intri, si eventual da un copy-paste la ce ai scris aici sa vada si celelalte fete:)

 

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64139&whichpage=6

 

______________________________________________________

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si [zana] Sara

"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
salutare dragele mele,de luni intregi citesc fel de fel de minuni legate de subiectul'soacra,soacra.....poama acra',si parca radeam in coltul gurii si gandeam'ce bine ca eu nu am asa soacra'.dar nici o minune nu tine f mult.sa intru in subiect.socraciunea are o javra de caine care doarme,mananca, vomita prin toate paturile.am uitat sa mentionez am o fetita de 3luni si jumatate.cand ajungem acasa toate hainele sunt pline de par de caine,inclusiv hainele fetei.am avut nevoie sa o lasam in grija soacrei cateva ore.bineinteles ca am dus-o pe fata acolo ca soacra e atat de comoda ca nu se poate deplasa cateva statii de masina.cand ne-am ontors fata avea in gurita par de caine(ca nu prea se omoara sa faca un pic de curatenie)in pampers avea par de caine,si nu am mai suportat si i-am zis sa duca animalul la curte,ca nu mai duc fata pe acolo(fiind singura ei nepoata).si stiti ce mi-a raspuns ca sa nu mai duc fata ca ea la caine nu renunta ca e la moda sa cresti caine.[bang] ce spuneti de asta?va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...