Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Botosani (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa mai reactivam...poate...poate Noi suntem bine.De astazi copilul e in vacanta(sunt bucuroasa pentru ca in fiecare zi aveam emotii din cauza virozelor si gripei care au omorit vreo 4 copii la BT). Mai nou scriem zilnic si ne pregatim incet, dar sigur de scoala. Asteptam concediul... am pus si noi o poza la concurs, e pe pagina 19 "viata la tara". va pup si va astept,ina C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare[hia]! Ina, si cu cine lasi copilul cind are vacanta? Bafta cu pregatirile pentru scoala. Te-ai hotarit la ce invatatoare il inscrii? (maica-mea e invatatoare, sint in tema cu listele de preferinte[:D]) Eu abia astept ecografia morfologica de luni, unde o sa vedem daca e sanatos si sexul lui bb[:)]. Emotii am avut si eu un pic la gradi cu virozele, dar nu prea mari - pentru ca oricum nu avem cu cine sa o lasam acasa, daca nu o trimitem la gradi. Ioana, mama [url="http://new.photos.yahoo.com/miruna_2508/photo/294928803557897884/75"]Mirunei[/url] (25.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana75, felicitari pentru bb2.Sa fiti sanatosi si fericiti! Copilul merge la gradi cu program normal si avem pe cineva care sta cu el, deci vacanta nu e o problema. Ma intereseaza topul invatatoarelor, daca il cunosti, si eventual prin ce se remarca fiecare.Nu ma intereseaza cele care dau de scris caiete intregi pentru acasa, ci cele care ii mentin treaz interesul pentru carte ( in orice forma). Deci chiar te rog sa ma informezi daca poti. Radu va merge la scoala anul viitor si nu conteaza scoala pentru ca locuim la distanta egala de 10,11,7. Cu multumiri, ina C La ce scoala preda mama ta?( cred ca mi-ai spus, dar am uitat)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina, e bine ca aveti cu cine lasa copilul. Mama mea e la scoala 10 de multi ani, dar a fost si la 11; oricum, e in tema cu toate scolile. Ea tocmai ce a luat clasa 1 anul acesta, deci nu pot sa ti-o recomand[:)]. O intreb si iti spun. Ioana, mama [url="http://new.photos.yahoo.com/miruna_2508/photo/294928803557897884/75"]Mirunei[/url] (25.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] salutare [berica] ce faceti ??? vad ca a inceput cat de cat sa mai invie acest sub. [:D] eu nu le am cu scolile din botosani , dar daca avem o fiica de invatatoare ,inseamna ca totul e ok. mai stii,,,, poate plec si eu acasa candva si v-a trebui sa-l dau pe hiro acolo la scoala [:D] si hiro tot la anul merge la scoala in aprilie , ina cu raducul tau sunt de aceasi varsta ??? cat are acum? *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...