Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Botosani (3)


Recommended Posts

De Ziua Martisorului va doresc o primavara frumoasa, plina de bucurii![bis] Sa fiti fericite[pup]. Adina, bine ai venit la noi! Te-am pus cap de lista[:)]. Ioana, mama [url="http://new.photos.yahoo.com/miruna_2508/album/576460762389756863/photo/294928804233224148/15"]Mirunei[/url] (25.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, Va doresc la toate o primavara frumoasa, insorita si plina de bucurii. Sunt cap de lista...super! Sa va povestesc un pic despre mine, poate descoperim pana la urma ca de fapt ne cunoastem sau am fost colege de banca;-); cine stie, lumea e mica. Am facut scoala generala la 7, liceul la M.Eminescu mate-fizica, am terminat Stiinte Politice, m-am maritat cu un belgian,m-am mutat in 2002 in Belgia, am o fetita Alessia de 5 ani(implinirea mea), am mai facut un master la BXL pe Integrare Europeana in 2004 si acum lucrez la o companie belgiana ca Human Resources si managing director. Descriere in short...a, inca ceva ne-am despartit acum 1.5 ani(de sot) si peste 3 saptamani semnam oficial divortul. Insa sunt foarte fericita alaturi de fetita mea... Va pup te toate, Adina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, daca va intrebati ce caut eu aici, ei bine, nu sunt din Botosani, dar tata e de pe acolo, de fapt dintr-o comuna din judetul Botosani, si cam in fiecare an o data ajung sa-mi vizitez rudele. Stiu ca am mai multe verisoare in Botosani, dar din pacate nu le cunosc, pe unele le-am vazut o singura data cu ani in urma. Sper ca nu deranjez daca mai intru pe aici. Va pup.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! [hopsieu] pe aici! Nu prea mai am timp de forum, strunfulet al meu creste vazand cu ochii, sta in fundulet, gangureste si e o mare alintata, nu vrea sa stea singurica deloc. Adina, eu tot Eminescu am terminat la mate fizica. Vine mama in mai la mine, abia astept. Ina cum stai cu kg? Eu am reusit sa slabesc destul de mult, nu am tinut nici o dieta, doar ca nu mai am timp sa mananc. Hai, pupici la toate si sper sa intru mai des. Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006) [url="www.oanachirita.myphotoalbum.com/"]Poze[/url] [url="http://b1.lilypie.com/loM0m4.png/"]Varsta Bebe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![hia] lucia, bine ai venit! Criss, bine ai venit si tu. Poate iti gasesti verisoarele pe-aici[:)]. Oana, ma bucur sa aud vesti de la voi, si spor la slabit. Eu nu stiu cind mai ajung la Botosani, of e asa de lung drumul ... Ioana, mama [url="http://new.photos.yahoo.com/miruna_2508/album/576460762389756863/photo/294928804233224148/15"]Mirunei[/url] (25.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...