Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Botosani (3)


Recommended Posts

buna fetele cucuietele [:D] alayna [pup][pup][pup] nici eu nu am mai intrat de mult , sunt asa de obosita , plec la 8:30 dim. si vin la 6 seara , nu mai eram in stare de nimic , cu curatenie, mancare , baie si deja era 10. si tot asa. abia asteptam we-dul asta sa ma odihnesc putin , chiar in seara asta , de fapt imediat , vrem sa mergem la o baie termala . sper sa ma relaxez si de maine sa fiu ca un nou nascut [:D][:D][:D] HIRO are sinuzita , si cam greu se trateaza , cica dureaza cam 5-6 sapt. si o data pe sapt. la spital tre sa mergem. in rest se simte binisor , mai face prob. cu astma , dar ia tratament in continuare si sa vedem ce va iesi. marti merg iar cu el la control la ambele spitale . multumesc fetelor de griji , si promit ca incerc sa intru mai des. va [pup] dulce aa.....oana sanatate micutei , si somn dulce si de durata mai mare [pup] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nanami ma bucur ca Hiro e mai bine. Sper sa-i treaca si sinuzita cat mai repede. Si la noi sotul e racit, a luat un virus de la servici. Sta cat mai departe de bebe, sper sa nu i-a si fata [bang] raceala. alayna multumesc pt cometariile de la poze [pup]. Marti mergem si la vaccin si vreau sa-i fac si gauri in urechi sa-i pun cercei. Ioana la ce varsta i-ai facut gauri in urechi Mirunei? Va pupic si va doresc un weekend placut! (ce-a mai ramas din el) Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006) [url="www.oanachirita.myphotoalbum.com/"]Poze[/url] [url="http://b1.lilypie.com/loM0m4.png/"]Varsta Bebe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor[hia]! Gabi, sanatate lui Hiro! Oana, inca nu i-am facut gauri in ureche copilului, ca nu am avut curaj[:D]. Intentionez sa-i fac de Craciun. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/iturcanu/detail?.dir=7658&.dnm=7c19re2.jpg&.src=ph"]Ioana[/url], mama [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/miruna_2508/my_photos"]Mirunei[/url] (25.08.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele [hia] Nanami,imi pare bine ca ai venit aici sa ne mai zici ceva de tine[:)]. Ai primit mes meu pe privat[:p]? Cu programul incarcat te cred[bang],uneori am prea mult timp de nu mai stiu ce sa fac si uneori n-am timp nici sa mananc sau sa fac ceva prin casa.[ups] Ce tratamament face Hiro pt sinuzita[8)]?Si eu am avut mari probleme si cu greu m-am tratat,am stat numai prin spitale,am facut numai punctii si operatii.[:(] Ce-i face la spital[medic]?Aerosoli?Spalaturi? Oana,ce-ti mai face pipesa [8**](adika printesa,asa zice nepotica mea)? Vrei sa-i faci gaurici in urechiuse?Cumnata mea i-a facut fetei la cateva ore de la nastere, in spital[medic].Cica cu cat ii faci mai repede,cu atat e mai bine.Cu cat creste e mai dureros. Asa ca,nu-i astepta majoratul[vampa][:D],baga cercei la pipesa [8**] Ioana,cum evremea prin Bucuresti?Aici parca vine primavara[:D],e din ce in ce mai cald,azi am stat in tricou afara si zilele trecute ma plangeam ca nu=mi mai ajunge plapuma[alcool]. Cati ani are Miruna[il]?Merge la gradi? Restul gagicilor unde sunt? Se distreaza, nu? Lasa ca ma duc eu la Hanako si-i fur fata daca mai lipseste mult si nu vine la prezenta [il] "Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] gagici [si-eu] alayna daaa.... l-am primit , de asta te-am pupat [:p], deocamdata ia tratament si o data pe sapt. la spital , ii face curatenie in nas [:p], si aerosol . nici eu nu stiu prea bine despre ce e vb. [q] chiar acum a fost sotul cu el , iar maine mergem in partea ailalta , cu astma , tre sa ne spuna si rezultatul la analizele pt. alergie, si continuarea tratamentului, se simte mult mai bine , multumesc lui dumnezeu , sper sa scap cat mai repede . hei , si tu ? cum a fost acasa???? ce-ai papat bun???? oana asa-i cu cerceii, cum zice alayna, cu cat mai repede cu atat mai bine , asa ca spor la gaurit [flo],,,pupici [pup] multi la printesa sau pipesa [:D][:D][:D] ioana tu? cu ce zici ca te plangi si tu??? pai cam ar trebui sa mergi din timp , multa sanatate si [pup][pup][pup] hanakoooooo chiulesti nu gluma in ultima vreme [sm], hai, hai iei bataie [:p] las' ca ti-o fur eu pe fiica-ta si mi-o iau ca nora [:p][:p][:p] ina tu nu mai zici nimic??? ce mai e pe la botosani??? ce face printul???[pup] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor...ma scuzati de apsentele facute[alcool] nu prea am avut timp sa mai intru in ultimele zile[asia] ieri am facut ani[asia]si am fost pe fuga cu pregatirile ..stiti voi cum este...dar imi cer scuze[asia] acum va pup si fug la nani[pup] POZE malaysia [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ohashi_irina/album?.dir=a65escd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos/"]malaysia2006[/url] [colegi][majoreta] irina[majoreta]EMILY2005.01.06[colegi] [foto]POZICI NOI[colegi][url="http://photos.yahoo.com/ohashi_irina/"]EMILY sufletelul nostru[zana][/url] [url="http://photos.yahoo.com/ionela_emilica/"]poze[/url][papica] cine se trezeste de dimineata departe ajunge[colegi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O saptamina buna la toata lumea! Noi am petrecut un we minunat la munte.A fost cald, cu mult soare si o paleta de culori superba in padure. Ioana, baietelul meu merge la gradinita nr. 3 cu program normal.E in intersectia Onicescu cu Stefan Luchian.Am ales-o pentru ca o cunosteam pe d-na educatoare si am considerat ca i se potriveste. La fel vom proceda si cu scoala, dar inca nu am inceput cautarile. Va pup,ina C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac gagicile mele preferate? In iasi parca vine primavara,e din ce in ce mai cald ,iar in casa ma sufoc de caldura,nu pot dormi noaptea Ina,ia vino fata mamii si baga niste poze [foto]acilea la noi,crezi ca scapi asa usor[:D]?Ia sa vada si fetele ce flacau mare ai si frumos [olala] Ce-ai mai facut bun de papa?Aseara am facut tort diplomat,e la frigider,abia astept sa-l gust[^] Hanako,ce ani[?]?Ani de la casatorie sau a fost ziua ta[s]?Orice ar fi fost,iti doresc multi ani inainte [cheers]si fericiti[flo] Ia vino incoace la apel cu amanunte.[:D]Unde e friptura[papica]?Unde e vinul[pahar]?Unde e tortul[pofta]?Tu chiar crezi ca scpai de noi asa prin urechile acului?Vino si baga tare acilea cu lux de amanunte si doveziiii,vrem pozeeeee[foto] Ti-ai reparat computerul?[(pc] Nanami,cum se mai simte Hiro[V]?Mi-e asa mila de el,e doar un biet copil si e asa bolnavicios[V].Stiu ca astmul nu se trateaza niciodata,nu?Eu stiu pe cineva care are probleme si la schimbari de vreme,cand e frig,ceata,iarna,are probleme mari,are inhalator tot timpul la el[V]. Acasa a fost bine.Am facut comanda speciala de ardei umpluti,purjolute,friptura de pui la cuptor,a fost tinuta 1 zi la baitz cu usturoi si vin[pofta],prajituri bune,mititei facuti afara la gratar,ma inebunea fumul ala ce bine mirosea a mici toata curtea[:p],cred ca le-a mutat nasul si la vecini[ups].Eu imi fac aici mici in Iasi la microunde,dar nu se compara cu aia facuti in aer liber[8)] Oana,pe unde esti?N-ai venit de vreo 2 zile pe forum,sper ca e totul bine.Ce face pipesa[8**]?E bine?Papa?Sper ca e totul bine si te asteptam cu vesti bune despre voi[il] Ioana,unde-ai disparut?Vino la apel si mai zi ceva de tine si pipesa ta[8**].Ce nazbatii mai face ...Cati ani are? Va ppuuuupppppppppp [pup][pup][pup][pup][pup] "Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare! alayna, ce fain ca ai fost acasa la mama si ti-a facut asa mincare buna[pofta]. Vineri vine mama de la Boston la mine, ca e invatatoare si au astia micii vacanta, si cred ca o sa maninc si eu ceva bun. Ina, frumos ca ati fost la munte sa va relaxati. Stau si ma gindesc ca Onicescu stiu care e, fosta ic frimu, dar stefan luchian nu mai tin minte[alcool]. Irina, la multi ani fericiti, alaturi de familia draga[bis]. Gabi, sanatate lui Hiro! Copilul meu are 1 an si 2 luni, inca nu merge la gradinita sau cresa, sta acasa cu bona. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/iturcanu/detail?.dir=7658&.dnm=7c19re2.jpg&.src=ph"]Ioana[/url], mama [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/miruna_2508/my_photos"]Mirunei[/url] (25.08.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,,aveam impresia ca pipesa (printesa ) ta are vreo 2-3 anisori .Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa.Acusi e ditamai gagica si vin flacaii garla la usa [il] In bona ai incredere?[alcool] Ti-a recomadat-o cineva? Nepotica mea are 2 ani jumatate,a mers cateva zile la gradinita,acum nu mai merge ca e majoritatea copiilor de la gradinita sunt raciti[:(] Ia mai povesteste ceva de Miruna[:p]... Eu nu-mi aduc aminte prea bine ce facea nepotica mea la 1 an si 2 luni,vai parca ar fi trecut 20 ani[:D]. Eu mi-o aduc aminte o mogaldeata in patut,in picioare si ne strambam care mai de care pe langa ea sa o distram. Gangurea,dansa,vai ce scumpi sunt la varsta asta[olala] Ce trante lua saraca[copil] .Imi aduc aminte ca m-a lasat cumnata sa am grija de ea.Eram cu sor-mea.Ne plimbam noi in parc, mititica era la juma de metru in fatza noastra cu o punga de pufuleti in mana,parca o vad acum si in cateva fractiuni de secunda era lata jos,pe burta,cu fatza pe pamant si cand am ridicat-o avea gura plina de pamant si praf[ups][soc].N-am sa uit si sa mi-o iert niciodata[8].M-a durut in piept toata ziua de ce se intamplase.Parca nu mai reuseam sa-mi revin De atunci ,cand sunt in preajma ei o pazesc asa cum imi pazesc ochii[:D]. [ups] "Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...