Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu ce te supara cel mai tare...partenerul?


Recommended Posts

Cand il intreb, daca i-a placut mancarea imi raspunde invariabil: MERGE! Mor fetelor, deja ma crizeaza cuvantul asta numai cand il aud. Si ganditi-va ca gatesc la cel mult doua zile. Ca sa ma...protejez...evit sa-l mai intreb...dar imi sta pe limba intrebarea...normala de altfel, cand faci ceva cu drag pt. cel drag, nu? [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]Poze noiembrie!![/url][foto] [pegeam][pegeam] Tania cu Andreea(14 sept'96)+ [iepu] Bianca (14 febr'04) Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Adica daca tu nu il intrebi cum e mancarea el nu zice nimic?[alcool]

 

Cu ce ma supara... nu ma supara, dar e in dezavantajul lui ca e cam uituc sau cel putin nu se straduieste sa tina minte unde si-a pus cutare sau cutare si eu ma panichez cand nu isi gaseste portofelul [:D]

 

in rest, nu uita nici o zi de nastere, nici o aniversare, asa ca nu il pot reclama ca mai uita sa ia paine ca si eu fac la fel. atunci mancam mamaliga [:D]

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma supara ca cand vin cu o idee noua primul raspuns este :NU SE POATE! si deabia dupa aceea stam de vorba despre idee.[alcool][alcool] la fazele astea ma super enerveaza dar are leac si asta[:D]

Cat despre mancare....no coment![bis]

 

 

 

 

 

 

[pegeam]Sarbatori fericiteid="red">[pegeam]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania,

Dupa o partida, daca te intreaba daca ti-a placut, spune-i la fel MERGE! Pentru ca am impresia ca pana nu-i pui fix in aceeasi situatie, nu inteleg ce te deranjeaza la anumite perle!

Si ca sa fiu on-topic, al meu ma dispera cu statul la calculator...

 

Copii sanatosi si parinti voiosi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Sorina[/i]

Tania,Dupa o partida, daca te intreaba daca ti-a placut, spune-i la fel MERGE! Pentru ca am impresia ca pana nu-i pui fix in aceeasi situatie, nu inteleg ce te deranjeaza la anumite perle!


id="quote">id="quote">dadada, exact [cool][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina,

Parca mai e nevoie sa confirmi sau nu....[;)]se simte...

Nu sunt prea spontana... si nu urmaresc sa-mi iau revansa...cred ca am avut uneori ocazia sa-i dau replica pe masura... dar nu-mi sta in fire. Cand iubesti nu cauti sa fi pe faza la gafele celuilalt.

 

Iar in privinta mancarii... cred ca la mijloc e un fel de duel de orgolii. STIE ca ma supara cu acest raspuns si.... il da de fiecare data cand i se ofera prilejul.... De ce oare?

 

 

Poze noiembrie!id="red">![foto]

[pegeam][pegeam]

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hm .. aici nu sint de acord cu tine. uneori intindem coarda (eu, cel putin, asa fac) tocmai cu cei pe care ii iubim si despre care stim siguri ca ne iubesc. de ce? asa, ca sa vedem daca-s pe faza, ca sa ii suparam un pic pentru ca sa avem de la ce ne impaca, sa ne mai exersam ironiile.

nu cred ca o replica la momentul oportun e o revansa, poate fi ca un joc.

 

ce sa zic, noi ne mai asteptam la cotitura uneori si iese chiar nostim, plus ca poate fi si foarte educativ [:D]

 

ah, si mai am un motiv pentru care il corijez pe sotulica cind imi vine. eu, daca tac si inghit, devin frustrata, nervoasa si implicit enervanta. daca ii intorc pastila imi revine veselia, el vede instant ca a gresit si se poate chiar sa ne distram impreuna.

 

[*]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i mai da atat de des sa manance [:D]

Daca ii e totusi foame, pune-l sa isi faca o omleta, sau fa-i tu una, spune-i ca n-ai avut timp sa gatesti, si da-o si tu o perioada pe mancaruri mai "scurte", care sa se termine peste zi. Pana cand ti-o spune "mi-e dor de corbita aia a ta de pui".

Nu mai stiu ce zodie e sotul tau, dar uite asa e taica-miu, mama era intr-un timp exasperata, dar acum nu-l mai baga in seama - are el alte calitati....

Sunt multi barbati pentru care gustul nu are asa mare importanta, mananca pentru supravietuire, si rar apreciaza un fel deosebit, sau o masa ornata frumos. Ba mai mult, tu te zbatio de sarbatori sa fie de toate, iar el ce mananca?? Clatite facute de el insusi - nu-i asa???

Cat despre al meu, ma enerveaza ca nu mananca desert, daca fac ceva. Evident, trebuie sa fac o tava, nu? Budinca, placinta, prajitura, cozonac, orice, ei bine, mananca o portie mica, cat mai mica si atat! O data si atat! Ei bine, asta ma enerveaza. Chiar daca nu sunt dulci, tot atata mananca. Eu cred ca e din cauza ca fumeaza prea mult, si e slab de zici ca nu-i dau niciodata nimic.

Ma mai enerveaza ca lasa lucrurile neterminate - de exemplu, sertarele noastre nu sunt pe sina, si nu le impinge pan' la capat. Tre' sa ma duc eu sa mai imping 2 cm sertarul in urma lui.

Ma mai enerveaza ca mereu spala vasele, dar niciodata nu le sterge.

Ma mai enerveaza ca ne disputam masina si eu ies mereu in pierdere

Sa mai zic?[:D] Pana acum la mine e cea mai lunga lista [:D]

 

 

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Eliza mica, Eliza mijlocie, Eliza mai mare

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...