Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu ce te supara cel mai tare...partenerul?


Recommended Posts

Rufus,[asia]Mercic pt.clarificare...poate o sa incep sa fac abstractie de cuvantul propriu-zis si sa iau expresia ca atare... de fapt daca e sa recunosc, cand nu-i place mancarea...n-o mananca!

 

Poze noiembrie!id="red">![foto]

[pegeam][pegeam]

Taniaid="blue"> cu Andutaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Bibiid="purple"> (14 febr'04)

 

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu suport cand nu e sincer cu mine! Nu-mi zice niciodata in fata, clar, ce-l deranjeaza!!![bang][bang][bang]

Lucrul asta m-a indepartat intr-o vreme putin de el ca aveam senzatia ca stau cu un strain in casa si sentimentul nu era unul placut!

Incerc sa trec peste si-mi zic de fiecare data "Nobody is perfect"!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu mancarea...nici al meu sot nu reactioneaza prompt (adik cu ceva gen....mmm, ce bun, e delicios!!(iar cand zice... zice numai de afurisit[hot], exact atunci cand imi scapa solnita cu sare sau piper in mancare

chiar azi am avut o discutie..iar el."daca ar putea sa imi deschida o vena si sa imi bage pe acolo ce imi tb sa supravietuiesc..ar fi perfect"[xx(]

pai ptr cine sa fac io prajituri...cateodata nu are chef nici sa le guste[bang](da las ca creste puiul mare si papa el...)

iar eu..gurmanda declarata

 

 

 

alinutza si david nazdravanul (11 mai 2004)

http://community.webshots.com/user/alinutzza77

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Bee

Pe mine ma deranjeaza ca este foarte nervos la volan si injura ingrozitor. Stiu ca masina e locul unde el se refulaza, dar...........nu reusesc sa ma obisnuiesc cu asta. Si nu suport sa-l vad ca adoarme la TV, in sufragerie, pe canapea, imbracat! Trag la nesfarsit de el si-mi raspunde "Ma uit la.....", dar doarme de rupe si eu fac drumuri drumuri sa-l bag langa mine in pat.Bee si Fetitza


id="quote">id="quote">Bee, parca ai fi scris despre mine[:D][:D][:D][pup]Gabi+Robert 20.05.1997[box]Lili 17.05.2002pozici poze noi Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cum ziceam fetelor,vine domnul zmeu(asa il alint[:D])

Eu n-am apucat sa ascund mincarea,ca deh unde sa bag doua oale cu mincare?

Si pe masa aveam o farfurie cu friptura de pui.A vazut bineinteles!

Si ma intreaba ce am gatit,zic " nimic ,te-am asteptat pe tine"

Si el e colo,"ok, vrei sa gatesc ,asteapta putin"

Asa ca nu e concludent[:D]nu se pune la socoteala,tre` sa mai incerc[:D][:D]

 

[foto]Printesele mamii

Pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza la culme ca:

-intai se incalta si apoi umbla asa prin casa cautandu-si mobil, portofel, etc ca sa am si emotii gen daca a pierdut portofelul?!

-e uituc si trebuie sa ii reamintesc mereu ca are el de facut (si nu ma refer la treaba prin casa deloc)

-sta mult la calculator si fac n drumuri sa il iau in camera sa nu se culce la 4 si apoi sa trag ziua urmatoare de el pe la 12 sa se scoale, ca nici eu nu am nervi sa fac asta in fiecare zi si nu sunt nici robot sa in minte totul pentru 2 (desi asa fac)[bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca la telefon raspunde cand e intrebat ce face "pe aici", iar interlocutorul intelege ca suntem liberi pt vizite.

Ca nu vrea sa ne facem planuri de vacanta/plecat/excursii fiindca spune "sa ajungem noi pana atunci si vedem"

Ca are o pasiune pt pariurile sportive si ar sta pe net sa urmareasca actualizarea meciurilor si ore intregi daca n-as sari eu

Ca nu recunoaste ca alte femei arata bine/super/au ceva frumos

Ca n-ar intreba pe cineva pe strada ceva daca nu stie nici sa-l pici cu ceara

Ca de cate ori ma oftic ca cineva nu a fost corect cu mine imi spune "Dumnezeu vede" in loc sa-l puna pe individ la punct atunci cand poate

Ca ma "acuza" ca de cate ori ii zic ceva "inovator" despre educatia copilului imi spune "da, sigur, asa scrie pe forumul DC" [biz][mariaj][8D]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]

[*][aho][*][aho][*][aho][*]SARBATORI[*]FERICITEid="size4">id="Comic Sans MS">[*][aho][*][aho][*][aho][*]id="red">

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dady68

Iar in privinta mancarii... cred ca la mijloc e un fel de duel de orgolii. STIE ca ma supara cu acest raspuns si.... il da de fiecare data cand i se ofera prilejul.... De ce oare?


id="quote">id="quote">Tania, nu cred ca o face intentionat, ca sa te supere. Cred ca s-a obisnuit asa si-i este greu sa se dezvete.De exemplu, l-am rugat pe sotul meu sa lase usa de la baie deschisa dupa ce face dus ca sa nu se faca aburi (nu avem geam) si ... aproape de fiecare data uita. Si ori ma duc s-o deschid eu, ori il rog pe el - caz in care, cu o mutrita speriata, imi spune: "Vaaaaiii! Iar am uitat!" [:-)))] La inceput ma enervam (chestia asta dureaza de 3 ani, de cand ne-am mutat in apart [:D]), acum mi se pare simpatic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu prea ma mai supara chestiunile legate de casa. Ma mai necajesc pentru unele comentarii, dar mai putin.

 

Cel mai tare ma supara cand denatureaza adevarul, sau se omite ceva, mai ales cand ma gasesc in situatia sa aflu de la altcineva.

 

Rox id="green">si Alexandra Maria id="red">[copil] (10.02.2004)

 

]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Pe mine ma supara(dar nu chiar asa de tare)cind imi spune<mai GIGENSTEIN>[:I]pentru ca am obiceiul sa fac traznai prin casa(fac scurtaturi prin pereti,ma tai,ma frig etc.[bang])oricit de atenta a~si

incerca sa fiu.Si chiar si atunci e un dulce!Indiferent de ce~i

pregatesc la masa e generos in complimente si spune mereu<Sarut mina pentru masa si bucatareasa~i frumoasa>...[il]Bine e si un gurmand declarat.In rest n~am probleme cu el.Mai bine l~as intreba eu pe el

cel enerveaza la mine.Si cred ca raspunsul lui ar fi:<ca nu~ti porti

mai mult de,grija!>[mariaj][pup][i]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...