Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Clubul Manelistelor" (4)


Recommended Posts

muoamaaaaaaaaaaaa.... ce distractie [:D][bis] eu nu am noutati [q], doar ca sunt f. obosita si n-am chef de nimic , as dormi intr-una , dar nici somn nu prea am [q] doamneeee.....nu v-ati saturat de stat in bucatarie ??????mie imi vine sa arunc toate oalele din casa [bang][bang][bang] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna iubitelele mele. Nanami numai bine vineri ,sambata , duminica au copii liber si poti sa te relaxezi un piculet . Si eu abia astept sa vina vineri ca au copii liber la scoala [bis]si 3 zile n-o sa fac nica o sa butonez la compiuter si o sa ascult multeeeeeee manleute [:)] V-a pupacesc cat se poate de dulce pe toate si v-a doresc o seara placuta la toateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna la gagici [hopsieu] ! Iaca vin si eu printre altele...of ca nu ma mai opresc , bine-ar fi daca intr-o zi ar fi vreo 3 [;)] Am ascultat manelutele voastre la greu si tare mi-au mai placut , niste cuvinte de-ti tresare inima-n piept nu alta , va multumesc si eu ptr ele [flo] ! Astazi Alexandre a mers deghizat impreuna cu prietenii lui la vecinii din strada noastra , sa le ceara bomboane , daca nu o "vrajitorie" , mi-a adus acasa 5 kg de bomboaneeeeeeee , mama ce ma fac ? Oricum lui nu-i plac bomboanele [mariaj] ! Eh na , e Halloween doara si aici unii sarbatoresc unii nu , depinde , dar oamenilor nu le prea convine , de sarbatorile americane [V] ! Acuma pica de somn saracutul , ein camera lui se uita la [ttv] , nu m-ar mira dac-ar adormi [:-)))][:-)))][:-)))] !... Paula draga mea , mancase socrella la bulan [papica] de nu se mai putea intinde cu mana dupa cafea , dupa ce-am terminat masa [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] , a fost tare reusit , inca ma gandesc la el (la bulan [:D]) ! Tu ce mai faci draguta mea ? [pup] Niponel , Nanami scumpele mele , cand ma gandesc ce noroc au copii pe aici , au atatea vacante , uite acuma sunt in vacanta de "toti sfintii" (asa se numeste vacanta asta) si dureaza mai bine de-o saptamana , iar in timp normal cand au scoala , miercurea nu merg la scoala , in schimb merg 3 sambete la rand , iar al 4-lea e liber , fain nu ? Doinitza si tu ai facut mancare cat ptr un batalion duminica hm ? Oricum la tine e cazul , e lume multa nu gluma [flo] , Bravo bucataresei [pup] ! Liana super [cool] manelutza ! O seara buna fetelor si scuze daca nu mai sunt atat de activa [asia] Va tzucalesc pe toate in sir indian [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata .Trezirea haideti la o cafea si la o maneluta. Doinita super faina maneluta mi-ar place sa am si eu piscina sa inot toata ziulica sa-mi mentin silueta [:D] Aileene uite un [pup]dulce de la mine .Ce faci cu atatea bomboane [:-)))] si fata mea a primit la gradi multe dulciuri si vreau sa zic ca nici nu le-am scos din punga in care le-a primit [:)] Printesica mea nu prea mananca duciuri ce mai mesteca o guma din cand in cand sau ce ii place gogosile sau cornurile cu cioco sau fagure si deasupra ii pun miere .Dupa bomboane sau ciocolati nu se omoara nici ea . Cu gatitul eu nu ma agit prea tare [:)] al meu sot doar dimineata papa impreuna cu mine acasa iar seara el papa afara la restaurant ca nu rezista pana acasa si seara nu gatesc nimic am scapat cu mancarica de seara iar eu cu fica-mia cand o iau de la gradi papam pe undeva prin oras sau cumparam ceva gatit sau mai fac cate o supica sau ceva asa usor . Haideti la o maneluta azi ce mai ascultam ?[:)] http://www.youtube.com/watch?v=U8CxcTxFxts http://www.youtube.com/watch?v=OGcIxHXRGx8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...