Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Clubul Manelistelor" (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Special ptr voi (sper sa iasa) http://www.excite.fr/ecartes/categories/sendcard/ ca sa va spui cat de mult va iubesc io pe voi , Doinitza draga pup io manutzele ca sa nu iasa bashici de la spalat , mama ei de masinutza , ca nu venira rulmentii [bang] ! [pup] Ia-o si tu mai usor fa mormane , nu te mai necaji , las ca io cu Niponica [pup] noastra facem o tura pana la tine s-atunci sa vezi bataie la [indecent] gol le dam cu o [neand] zdravana ! Apropo's cafelutza a fost hmmmmmm , tare buna , iar manelutzele la feeeeeel ! Mercic frumos fetelor iubitelor ! Chiulangeoaicelor , unde sunteti pe unde umblati , las ca venim noi dupa voi [pup][pup][pup][pup] S-aveti un we plin de bucurii si zambete si voie buna [flo] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt pe aici , numai ca am treaba cu tv-ul [bang] of....[bang]doamne ca dupa atata oboseala chiar mi-am propus ca ma reaxez we-dul asta la tv si asta am facut [:D][:D][:D] nu prea am noutati, imi pare rau , dar suntem bine , va pup, si va iubesc pe toateeeeeeee [pup] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami, Aileene, am luat pauza...dupa ce am terminat tot de spalat!Dar si atunci cand voi aduce masina...sa vedeti ce o forjez.......am ascultat manelutele, sunt super, ajung la suflet!Dar unde sunt restul de fete?chiulesc?Va pup !Un weekend plin de iubire!Va pup! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia te uita lume noua [hopsieu] Nanami mi-era teama ca trebuie sa venim cu [neand] sa te cautam cu toatele [fuga] ! [;)] Te [pup] si ma bucur sa te ravaz [wow] , hai ca doara tu ne-ai adunat p-acilea , fii si tu mai prezenta [pup][pup][pup][pup][pup] uite-ti trimit pupici speciali ca sa te mai incurajez nitzelush ! Ce mai face Hiro ? Sper ca cu sanatatea e bine , un [pup] dulce de la mine ! Doinitzo mama ei de masina...nici acuma n-au sosit rulmentii [bang] , asta chiar ca-i prea de toooooot ! E nasol fara masina de spalat ! Hai curaj iubita mai putin si sa speram ca totul va intra-n ordine [alcool] ! [pup] Niponel unde esti mama draga , te [pup] pe tine si pe Emmy [olala] Fetelor va doresc o duminica frumoasa si sa fiti iubite [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihihi [:D] aileene pai doar stii ca mai sunt momente cand nu-ti arde nimic , asa mai am si eu cate o perioada din asta cand intru in melncolie (cum zice mama) Hiro e bine , multumesc , chiar fara probleme in ultimul timp , dar mai continuam cu vizitele la spital. azi l-am dus in parc (ca sotul a fost putin la munca) si m-a alergat ca pe mine , suflam ca o vacuta , n-am mai fost doar noi doi sa ne jucam in parc de f. mult timp. azi o sa cadem amandoi ca de pe front . [:D][:D][:D] va pup iubitelor si numai bine [dual][dual][dual] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DOINABITA .....saracuta de tine....daca vrei iti dau eu o mina de ajutor la spalat.Iti imprumut eu masina mea de spalat ca stiu si eu ce greu e sa nu ai.Nici eu nu am avut{adica familia mea} pina anul trecut.Doamne ca tare buna e la casa omului.[^].NANAMI iubita trimite-mi ai mie niste aer de japonica ca tare dor imi e de ea.Sanatate si mii de pupici pt toate fetele.[flo][pup][:X] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...