Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Clubul Manelistelor" (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doinitza treaba cu garantia de 10 zile ar fi faina [:D] , da-i DD sa nu apara pana atunci , doar ca manutzele tale vor fi pline de bashici pana atunci ! Dar daca se poate inlocui cu o masina de spalat , why not ? Ar fi super ptr tine ! Mai dar ce treaba pe tine saraca , mancare , pachetzel , spalat cu mana si pe deasupra "tastat" pe.....friiiiig ? Of of of barbatii astia [mariaj] ! Uite eu iti trimit multe [flo][flo][flo][flo][flo] si [pup][pup][pup][pup][pup] ca sa treaca mai repede timpul si sa se rezolve totul cat mai repede [;)] ! Nanami da , ai dreptate , avem cu totii momente mai "delicate" in viata cand nu mai avem chef de nimic , e sigur ! Dar uite eu , cand am avut pase proaste , aici veneam ca sa mai uit de ele , si la mine a functionat bine , timpul a trecut si le-a vindecat pe toate , c'est la vie [;)] ! Un [pup] dulce lui Hiro si ai grija-n continuare de el , saracutzul [mamica] ! Te asteptam cu [flo] si [pup]-ici stii tu [;)] ! Mey da unde s-o fi ascuns Niponica noastra draga (sefa adjuncta[;)]) ! Hai fetelor la o café buna buna buna [pofta] ! Si o prajiturica binesur'[;)]...! [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,scuzati-ma ca nu pot veni prea des la o maneluta si o cafeluta[asia],de la un timp sunt f.f.ocupata . Azi am fost la doctor cu copii ca sunt f. raciti,tusesc intruna ,noaptea nici nu pot dormi [:(]. Va [pup][pup][pup] pe toate si va doresc multa-multa sanatate[pup] Acum mi-am pus un pahar de bere[berica] si vreau sa-l beau alaturi de voi,noroc[berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ken bine ai venit [flo][flo][flo] dar ce-i cu tine ? ai fost in japonia ? ti-e dor de ea? aoleuuuuuu,,,ca eu nu stiu cum sa fug de ea [bang][bang][bang] ma bucur ca esti aici cu noi, imediat te trec pe listuta , si asteptam mai multe despre tine , si ce vrei sa stii din jap.? daca voi fi in masura sa-ti rasp. , cu cea mai mare placere [pup] fetele, va pup si intru mai acusi , ca tre sa fugaresc balaurul la munci [:D] vb. indata [:D] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...