Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Clubul Manelistelor" (4)


Recommended Posts

Fetlor saluti tutti [hia] ! Comment ca va ? Scuze ptr absenta mea de zilele trecute dar is pana peste cap de aglomerata cu treburi prin casa , am hotarat sa spargem ziduri ca sa facem mai mari incaperile [zid].....sa nu va povestesc ca nici nu mai gasi calculatoru'[mariaj] ! Infine , voi cum o mai duceti ? Vazui ca Doinitza si-a recuperat [spala] dar cam schiopateaza [V] mama lor de hotzomani ! Las' ca viu io [duel] [haibat] [neand] [sm] si la urma asa-i rontzai...[vrajitor] , tot le-am promis , da acu' chiar c-o s-o fac [zz] ! Da ce cred ei ! Ken bun venit si tin pumnii sa treaca repede timpul ca sa-ti revezi iubitul mai repede [ups] ! Unde-i vremea cand si io stateam pe tushe si-mi asteptam iubitzelu' s-apara ?! Traiasca [tel]...[:D] pe vremea aceea net-ul era departe , doar un vis [:D] Niponel ma speriasi fata ca era ziua lui Nanami si io n-am facut felicitarile de rigoare [bang] , si cand colo era doar ziua de nume ! Oricum sa traiasca Mihail si Gavrila sub toate formele chiar daca cu putina intarziere [asia] scuzeeeee [V] ! Si ca sa-ti raspund la intrebare nu , n-am pe nimeni in familie pe vreun nume asemanator , doar un cumnat dar el e francez si Sfantul Michel (cum il cheama pe el) se sarbatoreste in Septembrie [;)] ! Dar eu tot iti multumesc ca te gandesti la mine iubita [flo] ! Ce-ti face printzesuca draga Emmy [pup]-icei dulci de la mine ptr amandoua ! Ca sa nu uit , mercic frumos ptr manelutze , sunt tare frumoase [flo] ! Nanami ce mai face Hiro , sper din suflet ca e mai bine si ca treba cu spitalele au ramas departe-n urma....[pup]-icei dulci si lui dar si tie si aveti grija , feriti-va de frig , pe semne , iarna e chiar trecuta de prag [:(!] ! Asta e ! Unde asculti tu manele pe ce radio , da-mi si mie numele please [flo]... Va doresc o seara minunata si asa cum v-ati dorit-o , dar si o duminica calduroasa in sanul celor dragi voua , va trimit la toate cate-un [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] cu mult drag ! [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Paula draga un [pup]-ic imens si te invit printre cartoanele mele sa tragi o dusca din cabernetul meu [cheers] ! Hai Noroc [flo] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata iubitelor [:D] ken imi pare rau de iubitelul tau , dar bine ca el n-a patit nimic , stiu ce inseamna , al meu anul trecut a facut 2 unul dupa altul si cu trakul , dar el n-a patit nimic si asta-i cel mai important , las ca fiarele se repara, stai linistita , uite un [pup] aileene merci [pup][pup][pup] noi suntem bine , hiro e din ce in ce mai bine , se pare ca si cu nasul e ok acum. linkul cu radio il pun mai jos , e super , non stop manele , se dau si dedicatii, am dat si eu de cateva ori , hihihihi[:p] doinita da-le cu masina-n cap la nemernicii aia , ca daca nu venim noi si ....vai de funduletu lor [sm] uite aici linkul http://www.skradiofm.com/ la MANELOMANIA dati clic pe "asculta si tu" si daca aveti winampul instalat e ok. pup la toate si auditie placuta[pup] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NANAMI PAI BAIATUL TAU E DE ACUMA FLACAU....sa iti traiacsc...daca doar de atita ai emoti cind o incepe sa alerge dupa fete ce ai sa te faci?IN legatura cu masina....bine ca nu a patit el ninic dar ma mir ca nu prea le are cu lovitul.SI CA SA NU mai fiti triste[CA EU ORICUM NU AM DORMIT BINE] va invit la o placinta de dovleac [MAI TIRZIU E GATA...acuma e la cuptor][bis][bis] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna . Ce harnicute ati fost ce multe mesaje ati scris [:D] Eu duminica am fost la plimbare si nu am intrat pe net caci am ajuns tarziu acasa . Dar nu-i nimic recuperez [:D] Brrrrrrrrrrrr ce frig a fost astazi dimineata am imbracat-o pe ficam-ia cu o gramada de haine ca daca imi este mie frig o imbrac si pe ea gros[:D] V-a [pup] dulce pe toate si v-a doresc o zi buna [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...