Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Clubul Manelistelor" (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Niponel LA MULTI ANI!!!! [bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis] Si noi trebuia s-o punem de-un chef maine...e ziua unui prieten de-al nostru...pana acum toate sarbatorile le faceam la lautari[:D] [alcool][alcool][alcool]...ce ne mai distram...dar de cateva luni are o prietena noua...si nu-i prea place unde mergem noi...nu-i plac manelele in general...[box]...si cred ca l-a cam influentat....asta e... Pupici la toate!!!![pup][pup][pup] NUNTA 28.05.2005 http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula [pup] Ramonella [pup] multumesc mult pentru toate urarile [pup] Maine merg la resturantul roamanesc [papica] [alcool]cu sotul si fetita iar acolo am inteles ca sunt si niste lautari [bis] numai bine imi mai alina sufletelul de dorul de tara si de petrecerile ce l-e mai faceam in tara cu prieteni [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

niponel " la multi ani" uibita , toata fericirea din lume ti-o doresc , sa fiti fericiti impreuna pana la adanci batraneti [cina2][cheers][bis][bis][bis] distractie placuta maine [cina2] fetele lu' mama , cucuietele lu' mama , va pup si va doresc tot binele din lume [cheers][dual] eu ma duc la o baie termala acusi , ca sunt rupta de oboseala , mai vb. [pup] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...