Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

chefuri la serviciul celuilalt


Recommended Posts

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Uahaaaaaaaaaaaa vineri am petrecerea de craciun (postulatu 1) si sunt in strainatate (postulatu 2). Pazea ca ma duc la dezmat. Da' sa stii Jocelyn ca daca nu iese cu dezmatz pe tine vin si te urechesc [alcool].

 


Cine pleaca ultimu' sa stinga luminaid="red">id="size1">

[alcool]Scandinavii stiu de ceid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zinaid="pink">: in aceasi situatie sunt si eu ca si tine!! prin aceleasi etape am trecut si eu, dar avand in vedere ca nu obisnuieste sa iasa prea des cu baietii (colegii) am crezut de cuviinta ca la sfarsitul anului, inainte de craciun poate sa iasa si el singur cu colegii la o "bauta", si chiar nu ma mai deranjeaza!

 

<< Daca altul poate, pot si EU....>>

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo, mey soatelor![:D]

aistia vor sa faca economie si sa nu cheme si consoartele si, culmea, lumea e de acord! Cred ca nici nu sperau sa le iasa asa de bine![:D]

acuma serios vorbind, petrecerea de Craciun nu ar trebui obligatoriu facuta in doi?. Ori oi fi eu mai uzata la minte...[alcool]

 

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by louisea

eu ma tare bucur ca nu trebuie sa merg [:D] [bis].. aleluia un julefrokostid="red"> mai putin [:D] [alcool]id="Comic Sans MS">------------------------Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Banditid="Comic Sans MS">[pis]


id="quote">id="quote">louisea mamuca, ce iaste acesta, care cica ar fi mai putin?e de rau au de bine?[biz][:D]" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca mai simt si altele ca mine ca incepusem sa cred ca sunt ciudata!!! Nue vorba de incredere ca daca e sa te insele te inseala oricand nu neaparatla cheful cu firma!!! Doar ca la firma mea nu se faceau chefuri atunci si el mergea mereu la ale lui(sfarsit de an, zile de nastere si sarbatoreau si zilele celor de la alte sucursale ale fimei din alt oras!!!!). Mi se parea normal sa se gandeasca ca eu ma plictisesc acasa; eu nu m-as fi dus mereu stiind ca el nu are unde sa se duca.

Partea buna acum e ca s-a mutat de la firma aia.

Plus ca nu e vorba de bani; la noi si la el se stabileste o suma fixa si cat dau pt mine dau si pt el.[amoras]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Lauraa
quote:Originally posted by Jocelyn

Din surse foaaaarte sigure stiu id="red">ca la petrecerile de prin strainataturiid="red">, cand se inchiriaza si restaurant si camere de hotel e un dezmat de nu se poateid="red">, am vorbit cu persoanele in cauza care calca stramb numai (zic ei) cu ocazia acestor petreceri. Cert e ca prea mult alcool strica [:D][alcool]Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">


id="quote">id="quote"> sfanta naivitate... [alcool]Mama de [copil]Lara Celine id="red">
id="quote">id="quote">Ce vrei sa spui, ca si la noi se intampla la fel? Nu pot contesta fiindca asta nu mi-a marturisit nimeni [hot]Daca ar fi sa-ti raspund cam la fel, tu ori nu stii, ori nu vrei sa crezi, ori nu recunosti [:D]country girl, daca tu spui ca si aici e la fel, eu te cred, si-asa am fost declarata naiva.annie_xtreme in loc sa ma urechesti eu zic sa te duci in anglia ca poate acolo o sa ai parte de mai multa ....culoare ca sa zic asa [;)]Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se pare nimic in neregula cu faptul ca firmele fac petreceri doar pt angajati. Si apoi nu am chef sa ma duc la o petrecere cu sotul si sa stau "sa-i suflu in bors", oricum nu s-ar simti bine ca nu prea cunoaste lumea. Si cred ca nici el nu s-ar simti bine daca la o petrecere cu colegii lui ar trebui sa aiba grija de mine.

La noi petrecerea de Craciun este doar pentru angajati, iar pentru copiii angajatilor se face un spectacol la un teatru de papusi.

Au fost vreo trei ani la rand cand numai la mine erau petreceri, iar la el nu, dar nu mi-a reprosat niciodata nimic. Viceversa nu e valabila [:D]

 

 

[pup] id="Comic Sans MS">id="purple">

 

kiss

 

"Dream as if you'll live forever: live as if you'll die tomorrow." - James Dean

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...