Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

chefuri la serviciul celuilalt


Recommended Posts

quote:Originally posted by denizel
quote:Originally posted by louisea

eu ma tare bucur ca nu trebuie sa merg [:D] [bis].. aleluia un julefrokostid="red"> mai putin [:D] [alcool]id="Comic Sans MS">------------------------Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Banditid="Comic Sans MS">[pis]


id="quote">id="quote">louisea mamuca, ce iaste acesta, care cica ar fi mai putin?e de rau au de bine?[biz][:D]" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
id="quote">id="quote">petrecerea de Craciun [:D]pt mine e mai bine.. ca petrecerea se tine doar la restaurant, nu excursie la munte sau la mare cum vazui ca se obisnuieste pe la Romania [:D].. adica cam plictisitor [alcool][alcool] (doar masa si bautura pe gratis [:D]) deci ma limit la cea de la socra-mea (cu familia), cea cu prietenii, cea cu colegii mei.. oare am uitat vre-una? [:D]id="Comic Sans MS">------------------------Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Banditid="Comic Sans MS">[pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by louisea
quote:Originally posted by denizel
quote:Originally posted by louisea

eu ma tare bucur ca nu trebuie sa merg [:D] [bis].. aleluia un julefrokostid="red"> mai putin [:D] [alcool]id="Comic Sans MS">------------------------Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Banditid="Comic Sans MS">[pis]


id="quote">id="quote">louisea mamuca, ce iaste acesta, care cica ar fi mai putin?e de rau au de bine?[biz][:D]" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
id="quote">id="quote">petrecerea de Craciun [:D]pt mine e mai bine.. ca petrecerea se tine doar la restaurant, nu excursie la munte sau la mare cum vazui ca se obisnuieste pe la Romania [:D].. adica cam plictisitor [alcool][alcool] (doar masa si bautura pe gratis [:D]) deci ma limit la cea de la socra-mea (cu familia), cea cu prietenii, cea cu colegii mei.. oare am uitat vre-una? [:D]id="Comic Sans MS">------------------------Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Banditid="Comic Sans MS">[pis]
id="quote">id="quote">merci, lamurit!!!:))Auzi louisea, tu esti fata aia careia ii placeau Povestiri din Padurea Verde? Ca nu mai tin minte![alcool]id="size1">" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jocelyn, faptul ca la 1 firma (hai 2) dintr o tara (hai 2) unde lucreaza 1 cunoscut (hai 2) de-al/ai tai iese cu orgii nu inseamna ca peste tot e la fel. La asta se referea sintagma cu sfanta naivitate (cred). Nu mi place in Anglia - ploua :D.

 


Cine pleaca ultimu' sa stinga luminaid="red">id="size1">

[alcool]Scandinavii stiu de ceid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:[i]

 

deci ma limit la cea de la socra-mea (cu familia), cea cu prietenii, cea cu colegii mei.. oare am uitat vre-una? [:D]

id="Comic Sans MS">

 

------------------------

Louiseaid="Comic Sans MS"> siid="Comic Sans MS"> Bandit[/font=Comic Sans MS][pis]


id="quote">id="quote">

 

daaaa, ai uitat-o pe aia cu colegii sotului!!![:D][:D][:D]

Du-te si tu neinvitata, ca doar nu te-or da afara! Baga chestii de astea invechite cu respect pentru valorile familiei, bla, bla[alcool]

 

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, eu nu am dat detalii si nici nu consideram ca e necesar si ca o sara lumea asa, dar mi-au zis-o mai multi, 5 persoane care lucreaza la firme diferite si apoi mi-au si zis ca e un fapt stiut ca de multe ori se lasa cu asa ceva. Cine nu vrea, de obicei pleaca acasa cand se termina masa, cine e prea beat ca sa stie ce face nimereste cu un coleg sau o colega in vreo camera.

 

Cred ca n-ati vazut in ce hal se imbata englezii (si femeile mai ales). Nu vorbesc aiurea si nu inventez ca am stat aproape 1 an acolo. Si nici ei nu aveau motiv sa o faca. E dreptul fiecaruia sa creada sau nu.

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

louisea e off topic da nu ma pot abtine: e un dulce Banditul tau, imi aduce aminte de motanelul bunicilor...ah, ce vremuri[bis]

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, stati calme. Stiti care e ideea, de fapt? Pe cine-l trage sufletul langa perechea de acasa, nu se omoara dupa aceste chefuri (face act de prezenta, nu sta mult sau nu se duce). Cine s-a cam plictisit, sau nu se distreaza bine cu perechea sau are pe cineva la firma de abia asteapta sa se duca. E valabil si pentru femei si pentru barbati.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...