Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

chefuri la serviciul celuilalt


Recommended Posts

lorelei_19 cred ca nici tu nu ai inteles despre ce tara am vorbit si nu-i bai, asa se intampla uneori cand unii inteleg doar ce vor.

 

de fapt si unii din tara noastra au recunoscut ca se intampla, asa nu inseamna ca e o regula insa nici ca e ceva atat de departe de realitate. ca nu e realitatea voastra cu atat mai bine.

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Jocelyn

lorelei_19 cred ca nici tu nu ai inteles despre ce tara am vorbit si nu-i bai, asa se intampla uneori cand unii inteleg doar ce vor.


id="quote">id="quote">[pup] modifica-ti mesaju', ca eu tot asha citesc- in strainatatzuri. parerea mea e ca firma unde se organizeaza asemenea petreceri, e o exceptie. Sincera sa fiu, nu prea am auzit de-asha ceva pe nicaieri (petreceri cu nopti la hotel), de obicei e vorba de-o masa si la revedere."Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahaha, de-acu e prea tarziu, si-asa mi-a sarit lumea in cap din cauza asta [alcool]

am specificat pe urma dar se pare ca prea tarziu lol.

lasa ca m-am obisnuit.

 

de' englezii se respecta [alcool][:D]

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by lorelei_19
quote:Originally posted by Jocelyn

lorelei_19 cred ca nici tu nu ai inteles despre ce tara am vorbit si nu-i bai, asa se intampla uneori cand unii inteleg doar ce vor.


id="quote">id="quote">[pup] modifica-ti mesaju', ca eu tot asha citesc- in strainatatzuri. parerea mea e ca firma unde se organizeaza asemenea petreceri, e o exceptie. Sincera sa fiu, nu prea am auzit de-asha ceva pe nicaieri (petreceri cu nopti la hotel), de obicei e vorba de-o masa si la revedere."Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi
id="quote">id="quote">Exista si in Romania astfel de petreceri (cu cazari peste noapte)! Stiu eu cateva...E adevarat ca probabilitatea de a se intampla anumite chestii este mai mare, atat timp cat exista bautura la mijloc, un loc in care poti sta in intimitate si fara "jumatatea" ta!DAr nu e obligatoriu![majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (1 an si 10 luni)id="orange">Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">
[:D][:D][:D] Nu lua viata in serios. Nu o sa iesi din ea viu! [:D][:D][:D]id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi sotul meu a plecat la petrecerea firmei,la munte,si se intoarce abia maine.Initial m-a deranjat dar nu in asa masura incat sa fac o discutie.

De cand a aparut acest subiect am citit tot ce ati scris si eram deacord ca daca ai incredere in cel de langa tine totul e OK.......pana azi dupamiaza.

M-am apucat sa fac curatenia generala si dupa bunul obicei am curatat totate colturile pana am ajuns sub patul din dormitorul nostru......unde am gasit ceva ce nu-mi apartine,mai exact un chilot tanga.Stiu sigur ca nu e al meu.Initial am incercat sa-mi aduc aminte daca a fost cineva la noi in dormitor,dar nu ,n-a fost.Pt. noi dormitorul e un loc tabu,un loc unde nici copilul nu prea intra daramite cineva strain.

Sunt intr-o mare dilema,nu stiu ce sa fac.

Acum ma gandesc ca poate e cu "posesoarea"la petrecere.........

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt una din cele deranjate de petrecerea partenerului.

N-am facut scene sau ceva de genul asta...mi s-ar parea penibil... dar recunosc in sinea mea ca nu-mi convine.

 

Imi pare rau pt. chiloteii tanga gasiti sub pat insa sunt convinsa ca nu petrecerea este de vina.

Daca ai gasit acum chiloteii inseamna ca posesoarea a trecut pe acolo inainte de petrecere deci...se poate intampla oricum...cu petrecere sau fara.

 

Parerea mea e ca ar trebui sa te gandesti bine daca nu cumva sunt totusi ai tai si ai uitat de ei.

Mi s-a intamplat si mie sa mai uit de diferite perechi cumparate de-a lungul timpului si pe care le-am ratacit la scurt timp dupa achizitionare.

Noi nu stam impreuna si deci n-as avea de ce sa-l banuiesc pe el cand mi se pare ca mai apare ceva nou prin lenjerie.

 

Daca totusi esti ferm convinsa ca nu-s ai tai, cel mai bine ar fi sa ai o discutie serioasa cu el...poate exista totusi o explicatie plauzibila.

 

17 iunie 2006

Diverse pentru nunta

 

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt poate exagerat de geloasa....nu as accepta astfel de petreceri,iar daca ar fi sa fie petrecerea mea...as refuza categoric.La firma unde am lucrat,ori venea care cum vroia,cu sau fara invitati....ori daca petrecerea era ceruta de catre angajati,fiecare dadea o suma de bani si asa se rezolva problema banilor.

Gandestete bine ce e cu chiloteii aia si mie mi se pare aiurea ca tipa sa fi plecat fara chiloti pe ea,cu toate ca daca zici ca i-ai gasit tocmai dupa pat,nu ar fi de mirare sa ii fi pierdut si sa nu mai fi dat de ei ...iar acum daca ai intrat atat de adanc cu curatenia,ai descoperit ce...Humm eu zic sa te linistesti totusi.Eventual punei intr-o punguta si ii faci cadou de craciun sotului,sa vezi ce spune.

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/erin_rux/album?.dir=/37ca

 

gogomarla

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alinaxeni

 

M-am apucat sa fac curatenia generala si dupa bunul obicei am curatat totate colturile pana am ajuns sub patul din dormitorul nostru......unde am gasit ceva ce nu-mi apartine,mai exact un chilot tanga.Stiu sigur ca nu e al meu.Initial am incercat sa-mi aduc aminte daca a fost cineva la noi in dormitor,dar nu ,n-a fost.Pt. noi dormitorul e un loc tabu,un loc unde nici copilul nu prea intra daramite cineva strain.

Sunt intr-o mare dilema,nu stiu ce sa fac.

Acum ma gandesc ca poate e cu "posesoarea"la petrecere.........

 

alina


id="quote">id="quote">

 

Alina, stai un pic si gandeste-te....cum sa fie ai amantei?

Pai aia daca venea in casa ta, iti dai seama ca isi cauta chilotii pana ii gasea, doar nu risca sa ii gasesti tu.

Sa va povestesc cum am gasit si eu 2 tanga la mine in lucruri (nu erau ai mei sigur)...erau ai fiicei bonei copilului[:D]...ea nu are masina de spalat si i-am zis sa mai aduca rufe la mine sa la spele si uite asa a uitat chilotii fiica-sii[alcool].

 

Oana si Mara 11.08.2004

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...