Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE(p.20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

olim io merg des cu colegu la ULMENi sa papam pizza si ciorba de burta.moama ce buna e acolo papica[pofta].cred ca si duminica dam o fuga pana acolo.sa-ti aduc o floare [;)]? fetelor da la ce ora totusi ne vedem? no, asa ca musai trebuie sa-mi suportati fumurile.si la ce fumuri am eu in cap io zic musai undeva intr-un separeu ca sa putem barfi in voie , sa nu ne auda tot localu[:D]. no ,cine vine la intalneala?ioana, elutza, adriana eu.hai fetelor ca va asteptam.io sper ca pana deseara sa stabilim ora si locatia.va pup si mai vin. giluia si io faceam des micoze si nu stiam de la ce mi se trage.dar am descoperit ca baiul erau tampoanele. va tzuc si mai vin....... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La ROMANTICA? Esuper pizza acolo, si mie imi place, si atmosfera la fel.O stiu bine pe Lia , e o tipa tare dulce si ii merge bine restaurantul[hot]Acolo am vrut sa fac eu nunta anul trecut, dar pana la urma am facut-o la Sovata[:D] Cat despre tampoane, oare sa fie si la mine acest lucru, ca si eu am mici probleme cateodata? Intalnire frumoasa va doresc si distractie[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Uite ca nu am mai fost de mult pe aici. Ce mai faceti? Vai draga Olim, ma bucur ca te-ai hotarat sa intri aici pe acest topic. Chiar voiam mai zilele trecute sa-ti sugerez. Apropo ai facut cremesul dupa reteta mea? Eu am facut sapt. trecuta prajitura desteapta, dar m-am asteptat la mai mult de la ea. Nu-i dau o nota prea mare. In alta ordine de idei: Paula cum a fost la bal? Fetelor, nu cred ca vin nici de data asta ca suntem invitati sambata la un chef (ma rog, ziua unui baietel-un gratar, ceva frigarui la iarba verde -a se citi gazon din curte [:D]), iar duminica se pare ca avem musafiri din SM. Dar poate alta data... Va [pup], pana luni. Acum merg si eu acasa ca iar am stat peste program...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, eu sunt Otilia, si am si eu prietene din Alunis (cred ca va cunoasteti in zona ca e destul de aproape) Mariana Gavra o fi de-o varsta cu tine? Eu am fost un an colega cu Florica (Natalia)sora cea mare a Marianei si a lui Tinu, si m-am inteles super cu ea. Am fost de un Revelion la Alunis la discoteca, si am cunoscut un baiat din Ulmeni. Din pacate timpul a sters numele lui din mem. mea. Mai pove pe acest subiect daca vrei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Olim bine ai venit! Giulia multa sanatate! Adriana ma bucur ca Paula e mai bine ii doresc multa sanatate in continuare. Ioana[pup][pup] lui Luca. Elutza multa sanatate si lui Mihaita, bine ca mananc s-o fi infometat saracutzul de la atata rau. Sper ca de data aceasta sa ajung si eu la intalnire,va rog sa stabiliti ora si locatia . Am fost destul de ocupata zilele astea ,tata s-a accidentat la picior si incapatanat cum e nu a vrut sa se interneze pentru incizie in Zalau ,asa ca dupa aproape o saptamana de durere ieri am mers la Cluj ,iar aseara l-au operat , doctorul zicea ca a avut un hematom destul de urat si suprainfectie la rana.Sper sa se faca bine. Rebeca e bine,s-a apucat deja de cantat colinde. [pup][pup] la toate si mai vorbim. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ACUM plec acasa, pe bune, ca de nu ma prinde noaptea pe aici. De la 6 mergem cu Andrei la Boghis la inot.(este profesor de inot!) Cred ca voi intra si eu in bazin azi ca numai nu vrea sa faca pluta! Sa vedeti ce haios e cum se tine de antrenor![:D] Va [pup] si va doresc un wekeend minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia sanatate tatalui tau !!! Giulia ai grija cu micozele astea . Eu tare greu reusesc sa scap de ele. Nu stiu daca gasesti acolo LOMEXIN unguent sau Nidoflor . Lomexin-ul este indicat in multe , multe feluri de micoze . Mie astea mi le-a recomandat ginecologul . Elutza numai bine lui Mihaita . Ai grija acum ce manaca si cat . Trebuie sa-l tii la regim cateva zile sa nu recidiveze boala . Mai mult painica prajita , brana de vaci , mancaruri din astea nu foarte grase . Sper sa va reveniti cat mai rpd la normal !!! No amu imi astept si yo mosafirii , dar intru mai tarliu sa vad ce ati hotarat . Ora ??? Locatia ??? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor[bis] Claudia, sanatate tatalui tau[;)] Cremesul nu l-am facut si chiar ma gandeam sa il fac duminica, dar cum a plecat sotul, nu il mai fac pana vine[;)] La Alunis nu cunosc decat pe sotia vecinului meu.[V]Oricum e la 25-30 km de noi, si nu avem cum sa ne cunoastem. O seara placuta tuturor[cool][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...