Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE(p.20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, haideti la cafea! Adriana, eu luam aparatul de la un medic pedriatru, cand aveam nevoie. Al tau nu are? Oricum, daca nu gasesti are nasa mea din Zalau aparat, iti trimit pe PM daca vrei nr ei de tel, (are si ea o fetita de 4 ani, sper sa nu fie racita si sa-i trebuiasca chiar acum!) Tututror, o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor...is necajita....si stresata....si n-am chef de nik... De 2 luni umblam dupa apartament...si nik [bang] Am gasit unul dragutz pe Republicii...bloc de caramida cu beci...da era de 2 camere 1,3 mld... si nici nu ne incanta zona asa mult... Avem noi o obsesie cu zona Crisan [bang] Mno ... ieri am gasit mult cautatul apartament pe Crisan... da-i bloc de beton...si tot 2 camere...1,33 mld(38.000 euro)... Ii etaju 1 si ne place tare mult zona... dar ... nush ... parca ne e teama sa nu ne prea avantam numai pt zona.... Apart ii orientat spre N... toate geamurile....are un singur balcon destul de mic....si n-are geam la baie... In schimb are si copertina... arata bine... o sa puna si termopane inainte sa-l vanda... Deja de 3 nopti nu mai dormim...ne tot foim... ne tot gandim cum sa facem... Ala de pe Republicii deja s-a vandut ... Mi-e teama ca daca mai asteptam mult se vinde si asta [q] Asa greu v-ati hotarat si voi cand v-ati luat apt? Sau suntem noi mai [bang] ? Offff [url="http://daisyPath.com/days/060527/1/1/+2/0/.png"]Just married[/url] Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza forumiste! am avut iar o noapte cu treziri din ora in ora...Si eu care tragem nadejdea k dupa ce creste o sa fie mai bine cu somnul...Ce ziceti, nu prea am sanse atita timp cit alaptez, nu?[bang] Cred k o sa-l mut pa Calin in alta camera sa doarma, k saracul se trezeste la 6 si e KO ...Evident k l-am adus pe Luca in dormitor, k nu mai aveam resurse sa tot merg la el... In schimb, Luca avanseaza cu pozitia bipeda...chiar mai inainte a luat de jos o jucarie, si pt citeva minute, absorbit fiind de ea, a uitat sa se mai tina de perete si a stat singur in picioare[:D] Sa aveti o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca! elvira cu regret de anunt ca eu de luni sunt la cura deci adio sampanie, tort si alea alea.o apa plata cu lamaie ar merge.da de ora nu ai zis nimc.pe la cat sa te bombardam? paula io la faza cu ap am fost fericita. am primit ap deci n-am putut comenta.ca un sfat : io zic musai bloc de caramida si cu geam la baie. elutza pe unde esti? adriana unde esti? cum e paula? ti-ai gasit tanti? ioana felicitari pt LUCA. mno, acu va tzuc pe toate si mai vin..... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare !!! Si noi , ca si Ioana , tot cu treziri dese si cu tuse urata . Deja am devenit de-a dreptul disperati ca nu mai stim ce sa le dam fetelor ca sa nu mai tuseasca noaptea atat de rau si sa se poata odihni ca lumea . O sa incerc la Sensi Blue sa vad daca nu gasesc aparat de aerosol . Elvira , incerc sa trec pe la tine azi , depinde cum pot sa scap de rpd de la servici . Daca nu o sa trec in week . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Nu, nu sunt din Salaj. Dar am nevoie de un sfat din partea voastra. Luna viitoare este musai sa ajung in Zalau. De ajuns ajung cu masina, cu sefu`, dar de intors mai greu. Cu ce ma sfatuiti voi sa ma intorc in Bucuresti? Tren, avion? Avion din Cluj probabil? Cu ce as putea ajunge din Zalau la Cluj? Multumesc frumos pentru orice informatie primita din partea voastra. Imi va fi de un real folos. O zi faina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...