Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE(p.20)


Recommended Posts

Fetelor, va pup pe toate! Si imi cer mii de scuze ca n-am mai intrat, am si o scuza viabila: a venit mami meu si cu pregatiri de intampinare, cu taclale , cu , cumparaturi, pur si simplu n-am mai gasit timp si de DC. Sper ca ma intelegeti! Calinu meu e bine, i-a adus mami sinupret ca avea doar nasu infundat si vad ca e ok acum. Aici i-au dat doctorii pivalone, care e apa de ploaie nu are efect pentru nasu lui fii-mio. Eu sunt ok, colegu la fel.. Cum am timp, va scriu! Pupici la toata gashca! Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

sara buna! adriana bine ca sunt ok fetele. giulia ce fain ca-i la tine mama.te invidiez.si cat sta? bag sama ca pana dupa sarbatori.surioara nu ajunge la tine? elutza cum esti? ai ajuns acasa? ioana cum e LUCA? mihaela pe unde esti?sa nu-mi spui ca ai fost la zalau si nu ai dat de stire ca ma supar. paula , olim. claudia, cami , otilia, elvira[pup][pup][pup] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza! Mai, parca mie mi-a placut mai mult cu zapada decat cu ploaia care e azi... ADRIANA- bine ca sunteti bine...Medicul de care zici ce specialitate are? GIULIA-e de intzeles ca nu ai timp de DC...Recuperezi dupa ce pleaca mami a ta..(sper ca nu sta 6 lunim totusi[:D]) BIANCA-mersi de intrebare...Luca e tot mucos de numa', dar inrest nu are nimic..maninca bine, merge tot mai mult singur,e vioi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi !!! Totul e bine . Andreea e fericita ca are voia la dans si pe afara , numai ca nu prea are noroc de jucat afara cu vremea asta ... Paula mai are aerosol 2 zile . Ioana , dr. la care am fost este pneumolog , dar are atestat si de dr. homeopat . Eu le fac acum fetelor tratament homeopat si zicea dr. ca dupa acest tratament nu ar mai trebui sa faca nici un rosu in gat , nici o raceala , tuse ... nimik ... om vedea noi .... mai zicea si ca mai contin si vaccinuri pe mai multe tulpini decat cel pe care il faceam de obicei toamna , antigripal . Duminica placuta tuturor !!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Mama va sta aici aproape 3 luni, dar voi incerca sa-mi gasesc timp si de DC si implicit pentru voi[pup][pup][pup]. Sunt un pic ingrijorata caci, acum o saptamana Calin a facut vaccinurile (Di-Te-Per si ROR)si mi-a zis Doctorul ca va face o forma usoara de oreion. De dimineata s-a trezit cu ganglionii submaxilari inflamati (cel din dreapta in sepcial) dar e bine, vioi si fara febra, asa ca maine ajung iar la doctor cu el. Ii dau deja sinupret pentru nas infundat si echinaceea pentru imunitate, sper ca astea sa nu fi interactionat cu vaccinul! Elutza condoleante!!!:( Va pup pe toate si cand pot mai intru! Sanatate copilashilor Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors, dar n-am avut nici timp nici chef sa intru pe DC ... mihaita s-a bucurat de data asta de intoarcerea noastra si nu m-a mai certat ca data trecuta ...ieri am stat toata ziua cu el si ne-am jucat ... spre seara am reusit sa ma cert cu soacra pentru o ciocolata ... de fiecare data cand vine la mihai ii aduce tot ce stie ca nu vreau sa-i dau inca, ba i le mai si desface, ieri a venit cu o ciocolata si fara sa zica numic i-a desfacut-o, era tocmai inainte de masa de seara eu ii pregateam mancarea la pui, evident ca mancarea nu a mai prezentat interes ... asa ca si eu mi-am dat drumul ... nu i-am zis mare lcuru dar am incercat sa o fac sa inteleaga ca nu-mi convine ce a facut, la care ea a inceput sa planga si zis ca nu mai vine la noi si a plecat ... nu ma simt vinovata cu nimic [pup] sunt pe aproape Mihaiela si [comoara][url="http://photos.yahoo.com/ph/ela_dolha/my_photos"]Mihaita[/url] (20 iulie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elutza nu fi nacajita ca vine ea inapoi , ca doar nu poate de dorul nepotelului.fff bine ca i-ai spus ce nu-ti convine .si la o adica nu-i inteleg reactia.chiar ea trebuia sa te inteleaga si nu sa stoarca 3 lacrimi.mno , ma rog asta-i parerea mea.iar daca nu mai vine? ce? mare paguba.macar ai scapat de nervi.[pup][pup][ca o parenteza , macar ta ii aduce cat decat ceva la nepot , ca a mea..............] gagici unde sunteti? Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bimilit
elutza nu fi nacajita ca vine ea inapoi , ca doar nu poate de dorul nepotelului. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Bianca , daca e ca si a ta si chiar nu mai vine ??? [:D][bis][cool] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...