Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Impreuna, Timisoara (34)


Recommended Posts

Neatza, Timisoara!

 

Vorba lui Gabi, ocupate rau?

Deci, inteleg ca nu se mai face rezervare, mergem direct.

Cine mai vine?

Cand faceti bradul?

Ce meniuri mai aveti pentru Ajunul Craciunului?

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna dimineata!

 

treaba multa da, elan si putere nu prea, aproape deloc! am racit zdravan toti, la krisztina i-a cam trecut, a inceput la noi. nu stiu cum o voi scoate la capat, de-abia imi tin capul pe umeri!

drept urmare nu stiu cine va putea merge dupa brad[:(!]

cu intilneala nu stiu, mai vedem pina atunci, cine stie ce se mai intimpla! mai vorbim!

 

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ma bucur sa va regasesc la fel de optimiste si de active. Va urez multa sanatate, spor la pregatirile de sarbatori si numai bine!

 

Daca Codruta (puiutul meu de 2luni si jumate)o sa aiba o zi linistita, poate apar si eu la intilnirea din 26. Ar fi placut sa va reved pe unele si sa va cunosc pe altele .

 

Multi pupici pt toata lumea!

 

LILI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, draga noastra, ce bucurie ne-ai facut ca ai mai scris cateva randuri...

Deja are Codruta 2 luni si ceva?

Doamne ce trece timpul...

Ne bucuram ca sunteti bine, si te asteptam macar putin la intalnire...

Sa ne uram in direct toate cele bune...[pup]

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!!!

De-abia am reusit sa recuperez si eu din citit .....

N-am mai apucat si eu sa scriu de ceva vreme. Am fost prin Bucuresti cu jobul pentru ceva timp mai indelungat si eram mai mereu pe fuga.

Vad ca va tineti de pregatiri si alte alea (pregatirile culinare le sar[:D]ca altfel am fantezii culinare) .

Noi am crescut , suntem in 10 saptamani si am trecut pe salopete. Am fost la echo zilele trecute si bebe e bine, a crescut si astept sa-mi dea un semn (ca sa mai scap si eu de greturi). Nu mai suport mirosul /gustul /ideea de prajituri sau ceva dulce....voi ati patit-o????

 

Doris cred ca in ianuarie o sa te caut sa-mi faci si mie ceva la par ca pana atunci zice dr. sa mai stau asa (desi am in cap culoarea vantului turbat[:D]).

Pe unde mergeti de revelion?

 

Va pup si ne mai "citim" ca acum sunt si eu acasa iar!

 

Assa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Assa, nici eu nu eram "pasionata" de dulciuri in primul trimestru. Dupa aia sa te tii ... [pofta]

 

Noi de Revel nu avem planuri, poate un party ceva. Din pacate nu putem pleca niciunde cu bebele, e prea micutz. Dar la anul daca nu merg la munte, fac greva!!!

Va jur ca pana si noaptea visez partii si ski [q][q][q] si degeaba ...

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao!

Mihi, meci de incurajari!

 

La mine pregatirile sunt in urmatoarea etapa. Jumatate din curatenia mare facuta, mai trebuie doar spalate podelele si aspirate covoarele - dar asta abia vineri ca pana atunci nu are rost, oricum pe face praf spiridusul. Am cumparat mancarea si bautura - mai trebuie doar sucurile.A propos, am luat un bax de bere si ieri al meu sot a avut niste prieteni in vizita si au topit jumatate din el asa ca va trebui completat. Am cumparat si bradul. E ceva superb - mare pana in tavan si foarte des. Nu am inca un cadou pentru sot, mama si soacra. In rest lucrurile merg bine, avem o luna plina de iesiri.

Astazi seara mergem la The Note la lansarea unui videoclip.

 

Mamica de spiridusid="red">

 

Poze cu Loriana

http://community.webshots.com/user/danielactin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...