Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru familia lui


Recommended Posts

Fetelor, am o rugaminte - ajutati-ma sa aleg un cadou pt familia prietenului meu. Urmeaza sa merg la masa de Craciun la sora lui (+ sotz + copil), si va fi si mama lui acolo. Va fi prima oara cind ii vad... deci n-am idee ce cadouri as putea sa iau. Trebuie sa iau cadouri pentru fiecare , ca pentru Craciun, sau doar un cadou "universal valabil" gen flori / vin/ prajituri, ca pentru o invitatie la masa ? Trebuie cadou pentru mama lui, avind in vedere ca nu e ea gazda ? [bang][bang][bang] Heeeelp! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de blue13

Fetelor, am o rugaminte - ajutati-ma sa aleg un cadou pt familia prietenului meu.Urmeaza sa merg la masa de Craciun la sora lui (+ sotz + copil), si va fi si mama lui acolo. Va fi prima oara cind ii vad... deci n-am idee ce cadouri as putea sa iau. Trebuie sa iau cadouri pentru fiecare , ca pentru Craciun, sau doar un cadou "universal valabil" gen flori / vin/ prajituri, ca pentru o invitatie la masa ?Trebuie cadou pentru mama lui, avind in vedere ca nu e ea gazda ?[bang][bang][bang] Heeeelp!Cristina


id="quote">id="quote">Din moment ce inca nu ii cunosti, asadar nu le cunosti nici gusturile, mergi pe varianta " flori, bomboane, o cutie de prajituri, un vin bun / sampanie ". Si da, ia si pt mama-soacra, chiar daca nu e gazda; este acolo, este mama lui si... deja ai motive sa iei !... Nu risca sa iei ceva ce poate fi aruncat dupa ce pleci. Repet, alege ca sigura varianta cea mai simpla si buna de cand lumea. Apoi, dupa ce le vei cunoaste micile placeri... spor la cumparaturi ! Dar pana atunci...Parerea mea, de proaspata nora... [:D]Raza de soareIl iubesc pe cel mai bun ! ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici se gasesc cosuri - cadou speciale pentru Craciun. Continutul difera, in general au ceva de baut, dulciuri, cozonac, ciuperci uscate sau la borcan, o branza mai deosebita... oricum mancare. Sunt tare fatoase cosurile astea de nuiele, pline cu papa buna. Poti sa adaugi un ornament din crengi de brad, o coronita ceva, in loc de flori... Depinde si cum sunt obiceiurile pe acolo.

 

 

 

Mami de fetita (1999)si baietel (2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blue13, are Canadian Tire un cerb frumos de argint (cred), care e de fapt, sfesnic de lumanari (lumanarile stau pe coarnele cerbului), care poti sa-l faci cadou de craciun gazdei (surorii lui). E vreo $40 dar e deosebit. Cum spunea cineva, ptr. el (cumnat) o sticla de vin, si ptr. mama lui o cutie de ciocolata (are Shoppers Drug Mart ceva de la Lindt, sunt fff frumoase cutiile si ciocolata e fina.

Ptr. copii... eventual niste jucarele potrivite varstelor lor... sau ceva dulce.

 

http://community.webshots.com/user/nadia1412

________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...